Premium Eco Energy

Pomoc i doradztwo dla rzeczywistej pracy w nowych lub renowacji, wewnętrzne lub zewnętrzne.
leatitia07
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 26/05/14, 17:10

Premium Eco Energy




przez leatitia07 » 28/08/14, 16:16

Witaj, dla tych, którzy nie są jeszcze świadomi, istnieją ekologiczne premie (bez ulgi podatkowej), które pozwalają ci sfinansować część swojej pracy, z mojej strony wykonałem symulację na ecoprime.fr, która pozwoliło mi poznać kwotę składki, do której miałem prawo.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 28/08/14, 16:31

Spam ... do widzenia!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 28/08/14, 17:24

Nie za szybko, Christophe! Zasadniczo jest to dobra informacja.

Ale pamiętaj tylko, że istnieje wiele „agencji”, które oferują te bonusy. Dlatego musi znajdź najwyższą cenę w sprawie działań na rzecz oszczędzania energii, które zamierzamy podjąć!

(wyszukaj w „świadectwie oszczędności energii”)

To są "Certyfikaty oszczędzania energii”, co rzeczywiście, niektórzy ludzie mogą nie wiedzieć, że istnieje.

Są „oferowane” przez różnych „sprzedawców energii”, którzy mają prawny obowiązek przeznaczyć tak dużo i tak wiele% swojej sprzedaży na środki oszczędzania energii lub, w przypadku ich braku, zapłacić podatek ...

Dlatego „oferują” te bonusy, które w związku z tym nic ich nie kosztują (ponieważ w przeciwnym razie są opodatkowane!).

I generalnie płacą im w formie „kuponu”, więc on odzyskuje stawkę. Na przykład to, co nie jest dla nich całkowicie „darmowym” gestem (czasami).

Np .: Carrefour, Auchan, Leclerc itp.… Które ze względu na przepływy sgros swoich stacji mają masę certyfikatów do sprzedaży; i którzy robią to w formie kuponów w jednym ze swoich hiper ...

Niektóre organizacje są po prostu „handlowcami”: kupują i sprzedają te certyfikaty z pewną marżą w tym procesie. W tym sensie może to być spam!

Ostrzeżenie:

1) nie rób nic przed negocjacjami z organizacją, która płaci „premię” (nie można tego zrobić a posteriori)!

2) przy zakupie od swojego dostawcy, wyraźnie zaznacz w zamówieniu lub przyjęciu oferty, że dostawca zgadza się przedstawić słynny certyfikat, który będziemy musieli negocjować zamówienie zakupu [kilka pozbawieni skrupułów dostawcy nigdy nie mówią nic swoim klientom i nie odbierają premii! Więc nie mogą już dostarczyć niezbędnego certyfikatu !!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 28/08/14, 19:13

Tyle że zainteresowana strona wysłała tę samą wiadomość 4 razy, słowo w słowo, opublikowała tu lub tam za kilka tygodni ... Zostawiłem 2 ...

Jeśli chcą wymienić linki, nie martw się ... skontaktuj się ze mną ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 28/08/14, 19:58

Ach !!

OK. Przepraszam więc ...
0 x
leatitia07
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 26/05/14, 17:10

Symuluj swoją kwotę premium




przez leatitia07 » 10/09/14, 17:02

Osoba fizyczna lub biznesowa, jeśli planujesz pracować na swoim terenie, możesz wykonać bezpłatną i szybką symulację na xxxxxxxxxxxxxxxxxxx, aby uzyskać kwotę premii ekologicznej, którą otrzymasz.

[Myślę, że promowanie określonej witryny nazywa się reklamą. Ta wiadomość nie zawiera żadnych nowych informacji i ma na celu wyłącznie przywrócenie jej we właściwej pozycji ... Jeśli nie uzgodnimy polubownie, łatwo jest nam wszystko zablokować. Szczerze mówiąc, naprawdę bierzesz nas za idiotów ??? Nie rośnie. I mam nadzieję, że wszyscy czytelnicy docenią twój stan umysłu!

Wiedzą też, jeśli nie przypominam im, że te certyfikaty to biznes. Jak każdy „produkt”, można go kupować i sprzedawać z marżą!

Did67, w imię moderacji]
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "remontu, budowy i pracy Nieruchomości: pomocy, porad i metod ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 33