Rak widziany także przez regeneratów

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9877
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2693

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez sicetaitsimple » 13/11/20, 20:10

Janic napisał:wasze kłamstwa wykraczające poza zniesławienie, przed którym ucieka Internet.


Powiedzmy, towarzyszu, że kiedy pisałeś do mnie jakieś 2 godziny temu, a twój mózg nie był w stanie odczytać wiadomości, która była w pełni zrozumiała,
"PS: jeśli nie, przestań pić, kiedy piszesz " 8)", śledzony przez "Biodra!", nie masz wrażenia, że ​​jeśli chodzi o zniesławienie, to nadal jesteś mistrzem?

zapobieganie zanieczyszczeniom zdrowotnym / the-coronavirus-cons-t16359-2020.html
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 14/11/20, 09:24

Powiedzmy, towarzyszu, że kiedy pisałeś do mnie jakieś 2 godziny temu, a twój mózg nie był w stanie odczytać wiadomości, która była w pełni zrozumiała,
„PS: inaczej przestań pić, kiedy piszesz”, a potem „Biodra!”, czy nie masz wrażenia, że ​​jeśli chodzi o zniesławienie, nadal jesteś mistrzem?
Powinieneś znać różnicę pomiędzy humorem (emotikonem) a zniesławieniem.
Zniesławienie jest legalne, a nie sarkastyczne. Stąd też fakt, że w sieci każdy może bezkarnie powiedzieć wszystko pod osłoną anonimowości. Ja, ty, on, inni! Chyba, że ​​nigdy Ci się to nie zdarzyło?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 15/11/20, 07:54

Och, och, gdyby to było proste”Chyba, że ​​nigdy Ci się to nie zdarzyło?" :?
jak na mój wiek, po namyśle (choć to nie ma znaczenia), nie przypominam sobie, żebym wspominał o tym na tej stronie. Zatem pozostałoby tylko jedno źródło, zanieczyszczone przez zrzędliwego człowieka, który nie lubił, gdy ktoś manipulował jego przekonaniami; Ty? 8)
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9877
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2693

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez sicetaitsimple » 15/11/20, 10:30

Janic napisał: Zatem pozostałoby tylko jedno źródło, zanieczyszczone przez zrzędliwego człowieka, który nie lubił, gdy ktoś manipulował jego przekonaniami; Ty?


Słucham?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 15/11/20, 11:17

Janic napisał:
Zatem pozostałoby tylko jedno źródło, zanieczyszczone przez zrzędliwego człowieka, który nie lubił, gdy ktoś manipulował jego przekonaniami; Ty?
Słucham?
To tylko pytanie, bo gdzie byś zgrzeszył, żebym był w takim a takim wieku? Nie pamiętam, żebym cokolwiek na ten temat mówił tutaj! Aletego tematu tutaj nie ma bo nie ma znaczenia, ile mam prawdziwego wieku!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9877
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2693

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez sicetaitsimple » 15/11/20, 11:47

Nie musisz krzyczeć, nie jestem głuchy.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez ABC2019 » 15/11/20, 11:49

sicetaitsimple napisał:Nie musisz krzyczeć, nie jestem głuchy.

ma ochotę na sok z marchwi, dlatego.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 15/11/20, 17:22

sicetaitsimple napisał:
Nie musisz krzyczeć, nie jestem głuchy.
To nie jest dla niesłyszących, ale dla niedowidzących! :?
ma ochotę na sok z marchwi, dlatego.
tyle że nie lubię soku z marchwi! moja wina! Ja natomiast uwielbiam marchewki w innej postaci! Normalne bycie weganinem bez zamiłowania do warzyw i owoców jest jak bycie mięsożercą bez zamiłowania do mięsa! Z drugiej strony nie wiem, co mogłoby zrekompensować twój brak inteligencji! Nie, naprawdę nie! :?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3801
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1323

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez pedrodelavega » 10/12/20, 18:52

Janic napisał:

Nowy film od Casasnovas
zdemaskujmy demaskatorów
W tym filmie szczegółowo opisano manipulacje demaskatorów, a w szczególności ekstraktora, co jest bardzo pouczające, ponieważ wiele osób jest ofiarami jednostronnymi.

Cóż za manipulator ten Casasnovas:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Rak widziany przez regeneraty




przez Janic » 11/12/20, 06:27

pedro
Cóż za manipulator ten Casasnovas:
jakim manipulatorem jest autor tego filmu!
Żadna roślina nie zastąpi i nie zastąpi mleka matki, to wszystko! Ale mleka matki nie da się zastąpić mlekiem innego ssaka, niezależnie od tego, czy skład jednych (roślin), czy innych (mleka zwierząt) nie zastąpi mleka matki.
Więc wiedząc, że żadne z nich nie jest odpowiednie: co wtedy robimy?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 121