Dodatkowe informacje dokumentalne dotyczące ekologii, Francja 4

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Mariejournaliste
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 04/01/12, 14:45

Dodatkowe informacje dokumentalne dotyczące ekologii, Francja 4




przez Mariejournaliste » 11/01/12, 14:43

Bonjour à tous,

w celu uzupełnienia mojego wezwania świadków za zgodą kierownika budowy, podaję dodatkowe informacje:

Zobacz rozmowę https://www.econologie.com/forums/appel-a-te ... 11392.html

Po rozmowach ze stowarzyszeniami, nawet jeśli nic nie zostało jeszcze do końca potwierdzone, wydaje mi się, że w przypadku wolontariuszy za granicą trzeba liczyć minimum 2 dni na miejscu i maksymalnie 2 dni transportu (samolot + samochód do dotarcia do tych odległe zakątki), powiedzmy średnio 4 dni.

Jak można sobie wyobrazić, pokrywamy wszystkie koszty (transport, zakwaterowanie, wyżywienie). Wszystko odbędzie się w prymitywnych warunkach. Nie oferujemy wakacji w komfortowych hotelach, jak zapewne zrozumiałeś, ponieważ jest to bardziej przygoda, wycieczka obywatelska. Przez większość czasu ryzykujemy spanie i jedzenie z miejscowymi lub w skromnych lokalach.

W przypadku rodzin nie więcej niż pół dnia lub cały dzień kręcenia. Będziemy tylko przejazdem. Tam też jest to inwestycja obywatelska. Nasi eko-wolontariusze nie otrzymają nic więcej niż satysfakcję z dzielenia się i przekazywania swojej wiedzy oraz motywacji do ochrony środowiska. Nie wymieniamy ani jednego, ani drugiego.

Dziękuję wszystkim za uwagę i nie wahajcie się przekazać wiadomości!
marie.journalistetv(at)gmail.com
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 123