Bonus energetyczny czy bonus inwestycyjny?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Bonus energetyczny czy bonus inwestycyjny?




przez chatelot16 » 13/03/13, 00:42

cześć

jaką gazownię oni wymyślają?

przynajmniej prawdziwa fabryka gazu produkuje gaz ... ta intelektualna masturbacja, aby zachęcić tych, którzy nie mogą pomóc zaoszczędzić pieniędzy, obrzydza mnie

tam wydostało się szybciej
http://www.usinages.com/post578391.html#p578391
Ale wynik jest taki sam

musimy przeciwstawić się tej głupocie i poprosić rząd, aby wykonał swoją prawdziwą pracę: zbudował energię przyszłości

elektrownie atomowe nie były budowane samodzielnie! musieliśmy zainwestować publiczne pieniądze ... rezultaty nastąpiły

aby energia przyszłości była taka sama, musisz budować! niepotrzebne manipulowanie taryfami
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 13/03/13, 01:02

Mówimy o bonusowym malusie od czego dokładnie (przepraszam, że nie śledziłem wiadomości dnia ...)?

Jeśli chodzi o elektryczność, to już o tym rozmawialiśmy ... w 2008 roku:
https://www.econologie.com/forums/rumeur-une ... t6159.html ale ostatnio pod koniec 2012 roku: https://www.econologie.com/forums/tarifs-pro ... 12003.html (temat już dobrze przedstawiony w argumentach dotyczy wszystkich energii domu)
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 13/03/13, 01:17

w telewizji mówi się ... wydaje się, że parlament przegłosował, a następnym krokiem jest senat

To trochę dziwne, że wcześniej nie było informacji

dotyczy całej energii ... nawet z wyrównaniem w zależności od regionu ... w gatunku ładowania większej ilości energii w regionach, w których jest mniej zimna

jest to raczej kontynuacja tego tematu
https://www.econologie.com/forums/tarifs-pro ... 12003.html

Już o tym nie słyszałem, myślałem, że przeminęło
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 13/03/13, 01:44

Cóż, było trochę informacji, skoro cytujesz dany temat ... :?

Rzeczywiście, pachnie jak fabryka gazu (efekt cieplarniany) ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 13/03/13, 11:56

chatelot16 napisał:w telewizji mówi się ... wydaje się, że parlament przegłosował, a następnym krokiem jest senat


Nie. Ustawa została przyjęta przez Zgromadzenie Narodowe, a następnie pod koniec 2012 roku obalona przez Senat (z pamięci).

W związku z tym powrócił do Zgromadzenia Narodowego, które ostatecznie go przyjęło.

W prawie francuskim parlament ma ostatnie słowo. Jeśli Senat zmienia ustawę, wraca ona do Zgromadzenia Narodowego.

Ustawa zostaje zatem przyjęta. Pozostaje czekać na teksty aplikacyjne (dekrety itp.); Wiele uchwalonych ustaw ... nigdy nie jest stosowanych, z powodu braku tekstów wniosków; wydaje mi się, że pewnego dnia przeczytałem, że jest to 1/3! !!).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 13/03/13, 11:57

Pytanie quizowe: czy to podatek socjalistyczny? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 13/03/13, 12:00

Christophe napisał:Mówimy o bonusowym malusie od czego dokładnie (przepraszam, że nie śledziłem wiadomości dnia ...)?


O Twoim zużyciu energii (elektryczności).

Ustaliliśmy „rozsądną konsumpcję” w zależności od regionu, składu rodziny itp.

Jeśli jesteś na dole, dobrze. Powyżej jesteś sklasyfikowany jako „gloiton” i płacisz więcej. Ten „malus” służy „poprawie” taryfy socjalnej (minimum egzystencji, sprzedawane po cenie niższej niż taryfa, pir niektórym kategoriom konsumentów) ...

Zasada jest bardzo prosta. Czekam na aktualną aplikację !!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 13/03/13, 12:06

Christophe napisał:Cóż, było trochę informacji, skoro cytujesz przedmiot o którym mowa ...:?:

Rzeczywiście, pachnie jak fabryka gazu (efekt cieplarniany) ...


Gazownia, mówi to UMP. Jednak wprowadzili ekologiczną premię / karę, która faworyzowała Diesel i małe samochody importowane z Czech (C1, 107), Słowenii (nowe Twingo) lub Słowacji (myślę; nowy VW Up) ...

Pytanie "fabryka gazu", po spódnicy, dużo wiedzą!

Aby uzyskać „przyswajalne” podsumowanie:

http://www.lemonde.fr/planete/article/2 ... _3244.html

Dla mnie wszystko jest dalekie od zła lub zera! [ale nie zamierzamy powtarzać debaty, którą mieliśmy na temat „podatku węglowego”: robić - mniej lub bardziej - czy nie robić nic ????? Jak wyjść z energetyki jądrowej, jeśli nie zaczniemy zachęcać do oszczędzania ?????? Byłbym smutny, gdyby w jego komentarzach ekonologia nie wychodziła dalej niż Cope!]
0 x
culbuto
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 22/02/13, 11:50
x 1




przez culbuto » 13/03/13, 13:48

początkowy pomysł pozostaje dobry. pod warunkiem towarzyszenia z tyłu. Wyjaśniam: konkretny przykład: kilka drobnych zarobków, które już mają trudności z opłaceniem tylko jedzenia. Odmawiają sprzedaży swojego durszlaka, co pozwoliłoby im na pomoc przy dzieciach, bo nie godzą się na wylądowanie z dziećmi na ulicy. Aby zaizolować dom z durszlakiem, potrzebowaliby 50 000 euro. Właściciele nie mają żadnej pomocy. Dlatego nie mogą podgrzewać i są zadowoleni z butli gazowych do gotowania.
Taka sytuacja dotyka miliony ludzi we Francji.
obok, bettencourt nie będzie miał takich samych obaw i będzie mógł wykonać dom pasywny, zyskując tym samym bardzo ciekawą cenę, biorąc pod uwagę poziom izolacji baraków.

Pozostaje zatem stworzyć system pomocy, aby pieniądze trafiały tam, gdzie będą najbardziej przydatne: odizolować durszlaki od tych, którzy nie mają środków na opłacenie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 11/04/13, 21:41

Czwartek 11 kwietnia - 17:55
Bonus-malus na rachunku za energię: Rada Konstytucyjna potępia sztandarową reformę rządu


Powody?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114