„Samochód wodą i rzepaku”

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
Adrien
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 72
Rejestracja: 11/11/04, 22:25
Lokalizacja: Bretania




przez Adrien » 11/09/05, 12:35

Dziś rano w gazecie było takie:

Samochód z wodą i rzepakiem

Nie umieściłem obrazu bezpośrednio, ponieważ z pewnością zniekształciłby stronę.

Wkrótce
Adrien
0 x
„Człowiek, który wie, jak uszczęśliwić siebie prostą iluzją, jest nieskończenie mądrzejszy od tego, który rozpaczał rzeczywistością”. Alphonse Allais
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 11/09/05, 15:32

Dobrze, że ta osoba pokazuje swoją instalację i demonstruje
poważne w oczach wszystkich.
Bardziej denerwuje mnie pragnienie rozwoju czołgistów
system. Niepokoi mnie to, ponieważ sugeruje, że kuropatwy
kontrolować techniki motoryzacyjne, co nie jest ich rolą.
więcej, czyniąc ten system oficjalnym i już nie marginalnym (aby tego nie robić
powiedzcie głupi) Państwo nie będzie pozbawione opodatkowania tego systemu, ale wcześniej
polować na tych, którzy go używają. Jest coś do zobaczenia z tłustej strony.
Przesuwają akta na oficjalną stronę, ale są męczennicy
którzy płacą cenę po drodze.
Nie wierzę, że możemy zaufać państwu
politycy telewizyjni (belgijscy) obwiniają galopujące ceny paliw
z tyłu tankowców to czysta demagogia. Ogromna cena
paliwo płynie prosto z kieszeni państwa. Nie jest
sam w sobie zły, ale to, co niepokoi, celowo wprowadza w błąd
I to jest obraźliwe, że ci politycy biorą ludzi za pewnik.
kretyni.
0 x
toftof
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 45
Rejestracja: 21/05/05, 17:41




przez toftof » 11/09/05, 16:21

cześć króliku

Aby dodać wodę do twojego młyna, informuję, że „rolnik” otrzymaliśmy miesiąc temu list od prezydenta oniolu (który przypisuje premie za uprawę rzepaku). Zachęcają nas do zwiększenia powierzchni rzepaku, aby produkować więcej biopaliw. co uważam za bardzo dobre.

Ale koncerny naftowe przejmują towarzystwo firm kruszących, a ten prezydent poinformował nas, że serrat nasienny zawsze jest tak mało płacony rolnikowi (stała cena 120 fr / ql) i że marża spowodowana silnym popytem na biopaliwo wcisnęło się dziś do kieszeni kruszarek, a nawet ropy naftowej

Podsumowując, rolnicy tacy jak ja nadal nie mają przyszłości w tym ekscytującym biznesie z korzyścią dla tych finansistów, państwa i pośrednika.

dziękuję do zobaczenia wkrótce
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 11/09/05, 16:38

Witaj Króliku
Gdybym musiał traumatyzować się za każdym razem, gdy kopiowała mnie firma, patent, który opracowałem, nie zrobiłbym nic więcej.

Nie jest ważne, aby inni robili lub sprzedawali to, co odkryłeś, satysfakcja polega na realizacji twoich pomysłów i na ich realizacji. Kiedy byłem młodszy, chciałem opatentować, jaki bałagan z papierkami i rekinami znajdziesz na swojej drodze, nie licząc wszystkich pułapek, wolę majstrować w garażu przy nowych projektach, dyskretnie, aby nie uchodzić za oświetlonego.

Jeśli chodzi o obsługę silnika z olejem, dla diesla c jest stosunkowo łatwa, ale w przypadku silnika spalinowego nie jest on tak prosty, radzę tym, którzy próbują DOŚWIADCZENIE
zacząć od małej kosiarki lub silnika rumpla o pojemności 250 cmXNUMX lub większej i pracować z tym olejem przez wiele godzin, aby zrozumieć, że przy różnych prędkościach należy pokonać wiele problemów przed dotarciem do zrób to w samochodzie.
André
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 11/09/05, 17:19

toftof napisał:Podsumowując, rolnicy tacy jak ja nadal nie mają przyszłości w tym ekscytującym biznesie z korzyścią dla tych finansistów, państwa i pośrednika.

Tak, jest to poprawne, jeśli postępujesz zgodnie z polityką dotacji bronioną przez koncerny naftowe i państwa ... Z drugiej strony mocno wierzę w przyszłość małej i średniej produkcji HVB bezpośrednio sprzedającej lokalnie swoją produkcję. To jest ta ścieżka, którą musisz podążać, a nie ta, która jest ci oferowana (jeśli dodatkowo nie jest opłacalna ... myślisz pkoi?)!

W każdym razie jest tak, że państwa i koncerny naftowe NIE CHCĄ W SZCZEGÓLNOŚCI diester!

ps: jeśli nie, artykuł nie jest zły bez tego nie widzę, jak silnik benzynowy może wykorzystywać nasiona rzepaku (w końcu można spalić trochę oleju na silniku benzynowym, gdy jest gorący przez reaktor) ... ale nadal zamierzam umieścić go w sekcji „przegląd prasy”.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 11/09/05, 17:23

Andre napisał:Radzę tym, którzy próbują tego doświadczenia
zacząć od małej kosiarki lub silnika rumpla o pojemności 250 cmXNUMX lub większej i pracować z tym olejem przez wiele godzin, aby zrozumieć, że przy różnych prędkościach należy pokonać wiele problemów przed dotarciem do zrób to w samochodzie.
André

Dokładnie, udało mi się (z trudem) uruchomić mały silnik benzynowy z mieszanką olej-benzyna (80/20) lub olej-olej napędowy (50/50) oczywiście przez 100% pantone.

Wniosek: prawie nie ma dymu (ale oczywiście zapach smażonego) w 2 przypadkach, ale bardzo trudna kontrola mocy
0 x
Henri
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 25/04/05, 08:28




przez Henri » 11/09/05, 18:39

dzień dobry
Chodzenie po oleju napędowym z silnikiem benzynowym jest naprawdę bardzo skomplikowane, przejechałem trzysta kilometrów benzyną i olejem opałowym plus wodę przez reaktor, trzeba żonglować zaworami. Nie mierzyłem jeszcze zużycia, ale nie mam wrażenia, że ​​ma to znaczenie, że czasami może być trochę więcej mocy.
Z drugiej strony silnik paliwowy nie klika wściekle i myślę, że musiałem coś uszkodzić, ponieważ silnik nie pracuje już na biegu jałowym, jeśli ktoś mógłby potwierdzić, co się stało?
Z drugiej strony, stały poziom bełkotu grawitacyjnego z rurką zanurzeniową nie działa, depresja pompuje wodę, a poziom jest zbyt wysoki (trudny do opracowania, myślę, że poziom kontrolowany za pomocą pompy spryskiwacza i Przełącznik typu płynu hamulcowego byłby bardziej wydajny.
Mam zamiar przerobić bełkot, niższy, ale szerszy.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 11/09/05, 22:25

Sprawdź regulację zaworów i skorzystaj z okazji, aby je wyregulować.
przydatne dla przyjemnych.

W Toftof nie możesz samodzielnie przekształcić swoich produktów?
Ponieważ w przypadku rolników wydaje mi się to bardzo interesujące,
olej wykorzystywany jako paliwo i mączka do karmienia zwierząt.
odejdź, aby zwrócić się do kilku rolników w celu redystrybucji jednego lub drugiego
produkt.
Resztę produkcji można sprzedać zwykłym kanałem.
Mamy nadzieję, że Belgia pozwoli rolnikom na ropę
jesienią.

Andre Andre, dziękuję za twoją radę, tak naprawdę nie jestem jeszcze
bardziej traumatyzowany Uważam, że alternatywne techniki muszą być
tak szeroko, jak to możliwe. Ale wciąż nie do tego stopnia, że ​​robisz nos
z posłami, mediami i innymi organami.
W tej chwili nie mam nic do opatentowania, cóż, nie sądzę. : Ph34r:
Nadal jestem na etapie ucznia, który postępuje zgodnie z naukami swoich mistrzów
alchemicy. : rolleyes :.
Ale pewnego dnia z pewnością znajdę coś, czego mogę nauczyć
do młodych bluesów pragnących zastosować wiedzę ekonologiczną
ich samochody (jeśli występują) lub kotły.
Odkąd odkryłem witrynę Quanthomme, jestem w transie, jest tak wiele rzeczy do wypróbowania. w międzyczasie położyłem swój R19 na kroplówce (z wodą) i
Zorganizowałem warsztaty do wdrożenia. O Quanthomme
wydaje mi się, że zmienili prezentację, nie mogę się już znaleźć.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 72
Rejestracja: 11/11/04, 22:25
Lokalizacja: Bretania




przez Adrien » 12/09/05, 12:33

Porozmawiają o rolniku bieżącej wody i oleju napędowego w krajowej gazecie fr3 od 12:30.
0 x
„Człowiek, który wie, jak uszczęśliwić siebie prostą iluzją, jest nieskończenie mądrzejszy od tego, który rozpaczał rzeczywistością”. Alphonse Allais
Avatar de l'utilisateur
Adrien
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 72
Rejestracja: 11/11/04, 22:25
Lokalizacja: Bretania




przez Adrien » 12/09/05, 12:40

Pokrótce przedstawili temat, pokazano adres internetowy: www.chtipantone.org

system wcale nie był „zepsuty”, raczej niejasny, ale pozytywny.

Adrien
0 x
„Człowiek, który wie, jak uszczęśliwić siebie prostą iluzją, jest nieskończenie mądrzejszy od tego, który rozpaczał rzeczywistością”. Alphonse Allais

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 183