pantone na TF1

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne

pantone na TF1




przez Jean-Francois » 15/11/05, 20:37

rozmawiali o tym w wiadomościach o 20 .... kto widział raport ????

zawoalowane voilou :P
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)
... ______
... / ______ \
. (00 00 = H =)
..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 15/11/05, 20:57

Słyszałem to!
Postaramy się go jak najszybciej odzyskać!
0 x
Blasil10
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 20/11/04, 16:37

Odp: pantone na TF1




przez Blasil10 » 15/11/05, 21:33

Jean-Francois napisał:rozmawiali o tym w wiadomościach o 20 .... kto widział raport ????

zawoalowane voilou :P


Naprawdę nie mogłem uwierzyć własnym oczom ... raport, który zaczął się od mówienia o pracy na oleju napędowym i parze ... jeśli dobrze pamiętam ::
Jednoznaczny raport, z shema i wszystkim, cytujący Pantone, pokazujący jazdę samochodem i +, a następnie testy zanieczyszczenia ++++ i kończące się pokazaniem testu białej tkaniny na wylocie rury wydechowej w porównaniu z „normalnym” samochodem i oczywiście ostatnie pytanie od PPDA: dlaczego producenci tego nie robią? : Lol:
Raport naprawdę PEŁNY (dla telewizji) wydaje mi się, a to może „poruszyć” świat !! : Wink:
Oto krótkie podsumowanie, dopóki go nie obejrzymy :P.. tutaj : Wink:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 15/11/05, 22:45

Tak, sporo raportowania, właśnie opublikowałem wiadomości.

Ci, którzy go przegapili, mogą to zobaczyć tutaj: http://videos.tf1.fr/video/news/lesjt/

Dopóki nie umieścimy go na stronie :)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168