Pantone w Telegramie w Brześciu

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
krissg29
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 80
Rejestracja: 07/11/04, 21:26
Lokalizacja: centrum Finistere
x 2

Pantone w Telegramie w Brześciu




przez krissg29 » 14/02/06, 23:19

pojawił się dzisiaj w „Télégramme de Brest”

Obraz

choć raz dziennikarz wydaje się dość uczciwy i nie podejmuje zadymionych wyjaśnień z niemożliwymi postaciami
0 x
Nie należy mylić i genialny inżynier
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 15/02/06, 01:03

To jest ten artykuł!
0 x
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 15/02/06, 09:14

Artykuł jest dobrze zrobiony, przez wady 30.000 XNUMX litrów oleju napędowego .... mazette nie jest niczym ....

Jakie jest zużycie flot rybackich i rolników
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 15/02/06, 16:11

Cześć Krissg

doskonały artykuł! uniwersytet w Compiegne przeprowadza obecnie przyspieszone testy pantone !! :zaszokować:
Jeśli chcą dać nam wskazówki na temat ekonologii, zwłaszcza nie są nieśmiali! : Chichot:
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 15/02/06, 19:12

W tym przypadku prace University of Technology of Compiègne (UTC) ... są moje : Chichot:
I jestem pewien, że od mojego Pantone na silniku 2CV nie było nic więcej. I powiedzieć, że „UTC przeprowadza przyspieszone testy ...” LOL
Zmarł ze śmiechu, jest tylko jeden zastępca, który powiedziałby podobne rzeczy ... Testom prawie nie brakowało czasu i środków ... Bardzo pochlebia tej dobrej kobiecie : Mrgreen:

Raport był dostępny na temat ekonologii od dłuższego czasu ... (aby otworzyć mirety z Lau !!)

Z drugiej strony nie wiem, co można zrobić w tym artykule ... Przyznam, że skoczyłem na sufit, czytając ten artykuł ... Skontaktowałem się z zainteresowanymi stronami artykułu, aby dowiedzieć się więcej. Sprawa w toku. Będę cię informować, gdy nadejdzie czas.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79459
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 15/02/06, 19:19

Dziękuję Rulian za te szczegóły ... Nie odważyłem się mówić zbyt wiele o moim doświadczeniu (z tego co wiesz) z UTC z różnych powodów (które musisz podejrzewać), ale widzę, że zwróciłeś punkty na i! Dobra robota!

Tak jak stare powiedzenie jest nadal aktualne: „Strzeż się dziennikarzy, którzy sprzedają zbyt wiele snów”!
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 15/02/06, 19:49

Rulian napisał:Raport był dostępny na temat ekonologii od dłuższego czasu ... (aby otworzyć mirety z Lau !!)

Obraz
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 15/02/06, 19:51

Oprócz tego artykułu czuję, że mam wszystko, czego potrzebuję, aby szybko się zabawić ... i jeśli to możliwe, załatw trochę sprawy na UTC i gdzie indziej ...

Poprosiłem Guillaume'a Bourhisa (studenta artykułu) o przesłanie do econo dokumentu lub raportu w celu podzielenia się jego doświadczeniem ... ale nie jestem nawet pewien, czy go stworzył ... zobaczymy ...

Gdybym wiedział, że rozmawialiśmy o moim Pantone nawet w gazetach Finistère ... LOL !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
krissg29
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 80
Rejestracja: 07/11/04, 21:26
Lokalizacja: centrum Finistere
x 2




przez krissg29 » 15/02/06, 21:18

Jestem jak Lau, nie pamiętam czytania odniesień do Compiègne w Econologie. Ale dobrze! Nie przeczytałem też wszystkiego :?

W przypadku trawlera o pojemności 30000 15 litrów na 80-dniowy przypływ to około XNUMX litrów na godzinę. Biorąc pod uwagę, że to silniki (OGROMNE przemieszczenie), nie uważam tego za nadmierne

artykuł w lepszej jakości właśnie tam http://krissg2.free.fr/Chalutier3.jpg
0 x
Nie należy mylić i genialny inżynier
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 25/03/06, 15:51

Na koniec można powiedzieć: „jedzenie ryb zwiększa efekt cieplarniany”! (duże zużycie strażników).
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114