Po oleju na "action auto Moto"

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

Po oleju na "action auto Moto"




przez lau » 18/12/05, 10:29

Action auto moto opowiada w tym miesiącu o epoce post-olejowej, zdaje mi się, że o samochodzie wodnym, z tego co słyszałem w radiu...
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79474
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 18/12/05, 11:50

Rahh, złamałeś mój efekt zaskoczenia... Udzieliłem wywiadu dla tej gazety, która musiała ukazać się 15 grudnia. Nie mam pojęcia, jak przyjęto moje uwagi, ale dziennikarka obiecała wspomnieć moje nazwisko i adres econologie.com...Mam nadzieję, że dotrzymała słowa...

ps: Twoje linki nadal prowadzą do starego wydania... Problem, o którym mowa, będzie dotyczył okresu od stycznia do lutego.
0 x
Avatar de l'utilisateur
JKG
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 26/02/05, 21:22
Lokalizacja: Rodez




przez JKG » 19/12/05, 11:29

Witam,
Kupiłem, mówią, że Pantone jest fałszywy ze strony konsumenckiej, wypróbowali R21 Kévina i 405 (quanthomme) Hervé, cytuje econo i część twojego wywiadu.

@+
0 x
Ziemia nie jest nasz pożyczamy ją naszym dzieciom
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79474
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 19/12/05, 11:54

ok

Co do zużycia to mnie to dziwi ale nie aż tak (i ​​tak będzie dopóki nie włożymy środków... warunki użytkowania auta są dalekie od optymalnych dla systemu) ale z drugiej strony jest to sprzeczne z testem Auto Plus...

Jak przeszli testy? System włączania/wyłączania? w tym przypadku to normalne, że nie ma rezultatu i ten punkt jest nadal "niejasny"... trzeba to porównać z innym identycznym, niemodyfikowanym samochodem tak jak zrobił to Auto Plus.

Co mówią o zanieczyszczeniach? Mógłbyś zeskanować artykuł (dziennikarz obiecał mi przesłać egzemplarz, żebyście nie chcieli go kupić za darmo Roll: )
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 19/12/05, 12:43

Cześć
Jak wykonano pomiary i jak pantonizowano 21-tkę, bo na jeździe kolegi (ten sam silnik) wzrost zużycia paliwa wynosi 15 do 20/100, a moment obrotowy jest nieporównywalny.
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79474
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 19/12/05, 12:55

Oto kombi R21 z silnikiem Diesla z raportu TF1: https://www.econologie.com/video-r21-a-e ... -2146.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 19 / 11 / 08, 01: 23, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 20/12/05, 14:55

To to samo r21 co z tf1, tyle że przy znacznej modyfikacji parametrów ciekawe jaki był ich cel?
Na pewno nie jest to podejście obiektywne, sądząc, czyli uwzględnienie wszystkich parametrów.ZORGANIZUJEMY w styczniu spotkanie pantonistyczne z powerbenem i firmą, mam nadzieję, że będzie nas wielu : Wink:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 115