Uruchomienie Emag Nowosfery

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Nowosfera
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/09, 14:41

Uruchomienie Emag Nowosfery




przez Nowosfera » 05/05/09, 14:42

Bonjour à tous,

Zapraszam do zapoznania się z NovOSphere Habitat, bezpłatnym magazynem internetowym poświęconym środowisku i zrównoważonemu rozwojowi. Obecnie jesteśmy na etapie wstępnych testów.

Poniżej link do pierwszego numeru.

http://www.novosphere.fr/habitat01/?forum

Nie wahaj się i prześlij nam swoje sugestie na adres: komercyjny@emagmedia.fr

Bonne Journée
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 05/05/09, 16:21

Uuuuuuuuuuuuuuuuu! Czy to nie SPAM???? : Evil:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Nowosfera
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/09, 14:41




przez Nowosfera » 05/05/09, 16:26

Cześć!


Przepraszam, jeśli to brzmi jak spam, ale tak naprawdę nim nie jest. Pozwólcie, że wyjaśnię, jestem stażystą i moja firma chciałaby otrzymać opinie na temat tego numeru testu, abyśmy mogli poprawić to, co jest naprawdę nie tak, poprawić to, co można poprawić itp. Jeszcze raz przepraszam, jeśli komunikat może wydawać się jak zwykła reklama.... : Oops:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16180
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 05/05/09, 17:14

w rzeczywistości jest to niezły spamer : Chichot:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
kule
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 156
Rejestracja: 15/09/05, 20:21




przez kule » 05/05/09, 17:24

wkrótce będziemy mogli magazynować energię (????) za pomocą oleju spamowego : Lol:
@+
kule
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062




przez Christophe » 05/05/09, 17:28

Hej, uspokójcie się ludzie. : Chichot:

Nie uważam tego za spam, ponieważ z magazynem można zapoznać się BEZPŁATNIE na jego stronie...spamer to przede wszystkim sprzedawca! NIE? Ale w tym przypadku nie ma nic do sprzedania, wręcz przeciwnie: daje...

Z funkcją powiększania i dołączeniem wideo, dobra robota, naprawdę dobra robota!

Pytanie do NovOSphere: czy wszystkie wydania będą widoczne w ten sposób (najwyraźniej w całości w 100% darmowe?) online? Bo jeśli opracowałeś narzędzie tak dobrze (a jestem wybredny), to jednak nie służy ono tylko do testowania?
0 x
Nowosfera
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/09, 14:41




przez Nowosfera » 05/05/09, 17:34

Christophe napisał:Hej, uspokójcie się ludzie. : Chichot:

Nie uważam tego za spam, ponieważ z magazynem można zapoznać się BEZPŁATNIE na jego stronie...spamer to przede wszystkim sprzedawca! NIE? Ale w tym przypadku nie ma nic do sprzedania, wręcz przeciwnie: daje...

Z funkcją powiększania i dołączeniem wideo, dobra robota, naprawdę dobra robota!

Pytanie do NovOSphere: czy wszystkie wydania będą widoczne w ten sposób (najwyraźniej w całości w 100% darmowe?) online? Bo jeśli opracowałeś narzędzie tak dobrze (a jestem wybredny), to jednak nie służy ono tylko do testowania?



Dziękuję za ten apel o spokój : Lol: !


Planuje się, że konsultacje dotyczące przyszłych zagadnień pozostaną bezpłatne i on-line. Celem pozostaje wprowadzenie nowej formy komunikacji, która łączy w sobie Internet, prasę magazynową, wideo...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 05/05/09, 20:08

w rzeczywistości jest to niezły spamer


nigdy nie powiedzieliśmy inaczej, chociaż ta recenzja jest jak na mój gust trochę zbyt „budżetowa”. Denerwuje mnie to, że ludzie przychodzą i presto! ich pierwsza wiadomość rzuca nam wiadomość „reklamową”. Nawet nie trzy małe zakręty i potem odchodzą. Trochę łatwo jest przywitać się w gniazdach innych ludzi, nie uczestnicząc. To ekologia ma dobre referencje i ostatecznie bardzo, bardzo drogo za to płaci (godziny, dni, miesiące), a nie ty!

Jeśli chcesz dobrego i niedrogiego SEO, przynajmniej przejrzyj e-bay.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062




przez Christophe » 05/05/09, 20:30

To nie jest fałszywe, ale hej… jeśli wkrótce wszystkich przegonimy, zostaniemy całkiem sami… : Mrgreen:
0 x
Nowosfera
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/09, 14:41




przez Nowosfera » 06/05/09, 09:01

Słoń napisał:
w rzeczywistości jest to niezły spamer


nigdy nie powiedzieliśmy inaczej, chociaż ta recenzja jest jak na mój gust trochę zbyt „budżetowa”. Denerwuje mnie to, że ludzie przychodzą i presto! ich pierwsza wiadomość rzuca nam wiadomość „reklamową”. Nawet nie trzy małe zakręty i potem odchodzą. Trochę łatwo jest przywitać się w gniazdach innych ludzi, nie uczestnicząc. To ekologia ma dobre referencje i ostatecznie bardzo, bardzo drogo za to płaci (godziny, dni, miesiące), a nie ty!

Jeśli chcesz dobrego i niedrogiego SEO, przynajmniej przejrzyj e-bay.



Hello Elephant :D


Rozumiem, że taki sposób działania może na początku być irytujący, ale jednocześnie pomysł wykonania „trzech małych obrotów” przed „wysłaniem” wiadomości, czy nie byłby to sposób na zmylenie ludzi? z forum ? :| Myślę, że byłoby to z naszej strony jeszcze większą hipokryzją...


Jeśli chodzi o stronę „błyszczący papier-budżet”, staramy się po prostu zapewnić produkt wysokiej jakości, nie chcemy pod pretekstem ekologii nadawać tej rzeczy niechlujnej strony… czy to coś złego?


Mam nadzieję, że odpowiedziałem na nieporozumienie, jeśli takie miało miejsce. Dobry dzień : Wink:
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131