Chevrolet Volt: czysty sok

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi

Chevrolet Volt: czysty sok




przez recyclinage » 15/08/09, 22:41

Chevrolet Volt: czysty sok

Przez Alain Pairault

General Motors będzie sprzedawać w Stanach Zjednoczonych, od listopada 2010 roku, Chevy Volt, nowy typ samochodu elektrycznego i główną kartę, która zmieni swój wizerunek producenta chciwych samochodów na paliwa kopalne. Od samego początku GM zapewnia, że ​​Volt jest czterokrotnie bardziej ekonomiczny niż królowa samochodów hybrydowych, Toyota Prius. W przypadku akumulatorów litowo-jonowych Amerykanie wybrali napęd całkowicie elektryczny. Gdy silnik spalinowy interweniuje podczas podróży, będzie służył tylko do ładowania akumulatorów i umożliwi łatwe pokonanie odległości 500 km. Proste domowe gniazdko elektryczne i specjalny kabel dostarczony z samochodem umożliwiają doładowanie akumulatorów w ciągu 3 godzin. Technologia GM Volt powinna pozwolić na pokonanie 368 km przy zaledwie 4 litrach benzyny na 60 km przy tej samej ilości dla Priusa. Imponująca jest także zapowiadana przez producenta maksymalna prędkość 160 km. Małe mieszkanie, cena Volta wyniesie około 40.000 5.000 euro (minus 25.000 euro pomocy), co jest bardzo wysoką ceną w porównaniu z Priusem, który zaczyna się od około XNUMX XNUMX euro. GM ogłasza, że ​​pierwsze pojazdy mogą być sprzedawane (tylko w Kalifornii) na stronie aukcyjnej Ebay. Dzięki temu atutowi i jeśli ten samochód dotrzyma wszystkich obietnic wobec jednostek certyfikujących, General Motors ponownie uruchomi świetną grę na rynku motoryzacyjnym.


punkt źródła wiadomości
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 16/08/09, 11:41

wolt jest hybrydą SERIES, to znaczy, aby uprościć, że napęd jest w 100% elektryczny, a silnik cieplny jest rodzajem generatora, który dostarcza energię elektryczną, jeśli chcemy pójść dalej „zbiornik” baterii.
ponadto można go ładować z sieci, a jego pojemność baterii jest wystarczająco duża, aby zasilać go w 100% elektrycznie na duże odległości.

kilka porównań, więc z prius.
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 18/08/09, 22:02

czy ona czy głowa jest głową czy dupą? (trzech braci)
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 18/08/09, 22:03

Chciałbym, abyś w pełni wziął pod uwagę moją pogardę dla wypowiadania się. Rozważ taką wentylację powietrza i świeżą świeżość


gdzie jest błąd?
buggy buggy buggy?





àààààààààà pieeeeeeeeeeeed tarlouzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 18/08/09, 22:23

recyclinage

Nie trafiłbyś przypadkowo małej butelki!
: Chichot:
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 18/08/09, 22:33

Jedyny guz, jaki mam, to czytanie twojego cholernie znudzonego faceta z natury

Mówię do ciebie gotówką

ponieważ właśnie zrozumiałem, że moje życie to gotówka

myślisz tylko
a ja myślę o ààààààààààààààà


zewrzyj swój przylot powietrza
trzymasz to

mój pierd jest ultra

wiesz dlaczego?
powiedz
powiedz

Bo jestem jednym z tych cholernych pieszych, którzy zapętlają się za nic

z pasem aury spoglądającym na mnie za kierownicą i stwierdzającym winę

wiesz co jest winne?

myśleć


powiedz mi, kto ma takie szaleństwa jak ty, który jeździ na 4 kołach

facet ma snapera 19 ptaków, który włożył w niego groniasse i popisał się charles 2

wiesz, że to jak miesiąc, Twoje rozwiązanie rymuje się do zera
ale widziałem butelkę przed dupkiem
Powiedziałem dupku, Chris, notkę, a ty znowu o tym porozmawiasz


jesteś pieprzonym bonzai, który nie rozumie, że jesteś za bardzo na tej planecie

na co zamierzasz mnie rzucić za pomocą swojego 4X4

idź spać
idź tam


weź kolejkę biletów

Nigdy nie będę miał piłki

rekiny takie jak ty są plaitor

i pieprzyć cię poważnie

Żyję tylko jak gwiazda
i nie mam czasu rozmawiać z Jojo takim jak ty

będziesz mógł obserwować i nigdy nie znajdziesz niczego nowego, by lepiej się z tobą zmierzyć

trzy słowa słownictwa i myślą, że są królem, wróć do domu do swojej matki
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 19/08/09, 01:17

Myślę, że mamy dobry 8)
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 112