20 listopada: targi bio & energy w Pontorson

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
zamiatacz
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 14/09/05, 00:10
Lokalizacja: Montreuil




przez zamiatacz » 15/09/05, 18:52

:D Oto program: http://www.ville-pontorson.fr/programmme.htm

Pokaz ten odbędzie się w niedzielę 20 listopada 2005 r. Jest to „targ organiczny” w Salle Polyvalente de PONTORSON - 50220

==> Degustacja, sprzedaż i wystawa produktów pochodzących z upraw ekologicznych. Zajęcia i konferencje

Oprócz tego pojawi się forum i konferencje na temat energii odnawialnych, szkoda, że ​​miasto nie kładzie na to większego nacisku: kotły zbożowe, recykling itp.

Nie zabraknie oczywiście pana Daniela Dubourga, właściciela i dyrektora PMC nr 41, GEET w Renault Express z 1986 r. (ten sam silnik co mój R5) z silnikiem benzynowym. Rozmawiałem z nim przez telefon i jest bardzo gościnny; zawsze oferuje pokazanie swojego dzieła każdemu, kto chce wybrać się w podróż, i udziela porad dotyczących dzieła.

Jest rzeczą oczywistą, że jadę na ten pokaz, ponieważ ten reaktor jest dokładnie tym modelem, który chcę zainstalować w mojej benzynowej Super 5 z 1985 r., która zużywa 10 litrów na 100! Niewiele zyskam, ale przynajmniej nie będę już więcej zanieczyszczać!!

Dodam tu później wieści o tym panu (który nie ma internetu!) i jego ulepszeniach.

Uwaga dla zainteresowanych, dojadę na miejsce samochodem z Montreuil/PARYŻ (2/3 miejsca w samochodzie dla palących)....

W tej kwestii życzę wszystkim powodzenia!
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 138