Region Waloński i jego przedstawiciele na targach

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia

Region Waloński i jego przedstawiciele na targach




przez Gregconstruct » 03/12/07, 21:18

Niedawno pracowałem jako kierownik budowy w firmie deweloperskiej.

Mój szef chciałby budować domy spełniające cele zrównoważonego rozwoju.
Poprosił zatem jednego z moich kolegów, aby dowiedział się o różnych premiach i dotacjach, które można uzyskać.

Następnie mój kolega postanawia udać się na targi domowe i zadać pytania na stoisku Regionu Walonii.

Przychodzi na stoisko:

Dzień dobry Panu. Chciałbym uzyskać informację na temat premii, jakie można uzyskać za solarne podgrzewacze wody i inne urządzenia oszczędzające energię...

Wypełnij formularz i zagraj w grę!

Nie chcę grać, chcę informacji!

Tak, tak, bawcie się razem! Tak czy inaczej, zawsze możesz marzyć o bonusach, nigdy ich nie będziesz mieć!!!!


To nie jest to, co moglibyśmy nazwać zachęcaniem do korzystania z energii odnawialnych i zrównoważonego rozwoju!!!
Uważam to za wstyd!!!

Region Waloński powinien lepiej wybierać tych przedstawicieli!!!

Pozdrowienia ekologiczne
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/12/07, 21:46

Gdyby z biegiem czasu premie w ogóle nie zostały odebrane, byłoby to wiadome!
Przybył do Salon de Namur o 20:50 po degustacji Beaujolais Nouveau czy co?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 03/12/07, 21:50

Słoń napisał:Przybył do Salon de Namur o 20:50 po degustacji Beaujolais Nouveau czy co?


Nie, o 18:XNUMX i to nie w Namur, ale w Liège!

Cholera, tęskniłem za Beaujolais!!! : Chichot:

Wiem, że wiedzielibyśmy, gdyby premie nie zostały rozdane! Nie należy pytać jak skrzywiony był rozmówca mojego kolegi... :|
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 185