Prezentacja nowego członka

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Mathew
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 05/05/11, 12:04
Lokalizacja: Vasteras, Szwecja

Prezentacja nowego członka




przez Mathew » 14/11/12, 15:50

Cześć wszystkim!
Nazywam się Mathieu i napisałem już tutaj kilka wiadomości (kartonowa antena solarna i co z nią zrobić...), nie poświęcając czasu na przedstawienie się.

Mam 33 lata, jestem jeszcze studentem, ale opowiem Wam moją drogę, będzie łatwiej.
2001: DUT inżynieria cieplna i energia z IUT Longwy, 54
Następnie 3 lata jako technik cieplny w SOCOTEC
Następnie 4 lata jako kierownik budowy w branży płytek i cegieł. Budowy w Europie, USA, Indiach, Maghrebie.

2009-2012: Dyplom Instytutu Technologii w Cork w zakresie energii odnawialnej. Licencja za 4 lata, brak odpowiednika we Francji.
2012-2013: Tytuł magistra w zakresie optymalizacji energetycznej budynków na Uniwersytecie MDH w Västeras w Szwecji. Tytuł magistra w ciągu jednego roku, po raz kolejny nie ma odpowiednika we Francji.

Wybrałem studia za granicą, ponieważ w kraju EDF, Totalu i Arevy powiedziałem sobie, że podejście do energii odnawialnych będzie wyjątkowe. Chciałem dodać kilka ciekawych linijek do mojego CV :P

Co lubię: windsurfing i podróżowanie ciężarówką marki VW. Jestem także modem na stronie, buspirit.

Postaram się w tym trochę bardziej uczestniczyć forum niż wcześniej.

Do zobaczenia wkrótce w innych tematach! 8)
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 14/11/12, 16:47

Witamy w Ekonologii Mateusz!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 14/11/12, 16:52

Trafienie Välkommena do „naszego Szweda” :D fajna trasa!

Jest też sekcja w języku angielskim, jeśli jesteś wielojęzyczny, cieszyć się nim:
https://www.econologie.com/forums/econology- ... -vf82.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 14/11/12, 17:10

Piękne CV, prawie zazdroszczę! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/11/12, 19:16

Powinieneś wysłać PM do kapitana Maloche'a. W pewnym sensie jest konkurentem (jest inżynierem ciepłownikiem), ale nigdy nie wiadomo, zna ludzi.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Prezentacja nowego członka




przez moinsdewatt » 14/11/12, 19:54

Witaj Mateuszu,

Mam nadzieję, że wyrazicie swoją opinię na temat wielu, co najmniej „egzotycznych” pomysłów forumktórzy śledzą szalone tematy zimnej syntezy (Rossi), generatorów superjednostek i innych bzdur.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16179
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5262




przez Remundo » 14/11/12, 20:25

Witaj Termiczny Przyjacielu 8)
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Mathew
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 05/05/11, 12:04
Lokalizacja: Vasteras, Szwecja




przez Mathew » 15/11/12, 00:02

Dziękuję wszystkim, to przyjemność 8)

Mniejsza moc:
1/ Nie wiem jak jest z zimną fuzją, będę uważać, żeby nie wyrazić swojej opinii.
2/ Generator superjednostkowy: poza superfeniksem nie widzę. Ale tutaj jesteśmy w samym środku konkurencji i ryzyka, jak to ująć… : Evil:
3/ W przeciwnym razie mam perpetuum mobile: łapacz piłek. Istnieje kilka możliwych procesów, poszukaj trochę. : Mrgreen:

Słoń: dla mnie jeszcze nie ma konkurencji, jeszcze nie szukam pracy. Ale każdy kontakt w branży jest oczywiście dobry.
Dzięki za wskazówkę : Wink:

Obamat: sekcja angielska, dlaczego nie? Ale strona jest duża i dobrze zaopatrzona, będę już miał sporo rzeczy do przeczytania po francusku.

Remundo, Christophe, Alain G.: Obraz
0 x
culbuto
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 22/02/13, 11:50
x 1




przez culbuto » 23/02/13, 20:34

salto z powodu... mojego przezwiska, ponieważ chaussures kaszel....... to zależy od ciebie, zgadnij :D
w branży medycznej
nie pytamy o wiek kobiet, ale mam już dorosłe dzieci
Ekologiczne trendy istnieją już od dawna, ale z wiekiem stają się coraz gorsze!
jesteśmy bardzo złymi konsumentami....konsumentami, bo coraz więcej robimy sami, lokalnie i mamy silną tendencję do ponownego wykorzystywania przedmiotów codziennego użytku, także do innego użytku. W zasadzie moim idolem jest Gaston Lagaffe! jest przynajmniej jeden, który zrozumie, kim jestem gdzie indziej :D
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 23/02/13, 20:43

Witamy kubek!
: Mrgreen:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161