Mój blog ecoloblog

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
tiebo88
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 04/03/09, 10:01

Mój blog ecoloblog




przez tiebo88 » 04/03/09, 10:17

Stworzyłam bloga o szeroko rozumianej ekologii, reportażu, nowych technologiach, obiektach małych gestów z ekologiczną tendencją...
więc przyjdź i daj mi swoją radę, aby przyciągnąć więcej ludzi, a zwłaszcza ulepszyć tego bloga

http://ecoloblog.over-blog.fr/
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 04/03/09, 13:45

powitanie

czy możesz opublikować swój blog na

www.econologie.com/forums/operacja-rógu obfitości-t7212.html


bardzo dziękuję za udział



:P
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 04/03/09, 13:48

powitanie

czy możesz opublikować swój blog na

https://www.econologie.com/forums/operation- ... t7212.html


bardzo dziękuję za udział



:P
0 x
Avatar de l'utilisateur
nicolas44
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 23/04/09, 09:03
Lokalizacja: Nantes




przez nicolas44 » 23/04/09, 09:16

Ładny twój blog, ale zielone tło jest trochę za ciemne!
0 x
Mikołaj! Żyj lepiej, żyj ekologicznie! polecam to blogu o zdrowiu
tiebo88
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 04/03/09, 10:01




przez tiebo88 » 14/05/09, 19:47

DZIĘKI!! niestety mam bardzo mało gości!!! i żadnych gości żadnych reklam mojego gospodarza, więc żadnego propagowania moich pomysłów!! przychodzić!!
http://ecoloblog.over-blog.fr/
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21




przez aerialcastor » 14/05/09, 23:29

Tak, poszedłem zobaczyć...
Już na formularzu bardzo ciężko się to czyta, oczy bolą. Nie jest to ten sam rozmiar czcionki w różnych artykułach, na przykład artykuł o energii słonecznej jest napisany o wiele za małą czcionką. A błędów ortograficznych jest dużo...
Następnie, merytorycznie, należy zagłębić się bardziej w szczegóły i przejść do bardziej szczegółowych tematów, ponieważ pomysł „trzeba zakręcać wodę podczas zmywania naczyń” nie przyciągnie wielu osób. To samo dotyczy samochodu w wodzie, gdzie jest tylko bełkot bez żadnego technicznego sensu.
A jeśli nie, to idealny ekologiczny dom nie potrzebuje energii geotermalnej, ale może być zaspokojony pasywnym solarem...
0 x
tiebo88
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 04/03/09, 10:01




przez tiebo88 » 19/05/09, 19:45

Ok, dziękuję za radę, postaram się zaradzić problemom, o których mi wspomniałeś!! wiedząc, że używanie terminów technicznych usypia czytelników, ale wolę mówić o konkretnych rzeczach, jak drobne gesty lub uspokajać przykładami, które dowodzą, że ekologia w ogóle robi postępy!! Pozostaję otwarty na wasze komentarze!!
0 x
tiebo88
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 04/03/09, 10:01




przez tiebo88 » 21/05/09, 23:34

tiebo88 pisze:Ok, dziękuję za radę, postaram się zaradzić problemom, o których mi wspomniałeś!! wiedząc, że używanie terminów technicznych usypia czytelników, ale wolę mówić o konkretnych rzeczach, jak drobne gesty lub uspokajać przykładami, które dowodzą, że ekologia w ogóle robi postępy!! Pozostaję otwarty na wasze komentarze!!
przepraszam za błędy "moi czytelnicy" a nie "ale czytelnicy" i drobne gesty!! zasugeruj mi tematy lub po prostu daj mi radę, aby przyciągnąć więcej osób!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131