Życie dla zielonej planety

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
święty mikołaj
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 02/01/08, 12:21
Lokalizacja: Le Havre

Życie dla zielonej planety




przez święty mikołaj » 02/01/08, 17:15

:? Robię więc reklamę świetlną dla Living For a Green Planet
na Myspace

Życie dla zielonej planety

Obraz
Ostatnio edytowane przez święty mikołaj 03 / 01 / 08, 16: 26, 4 edytowany raz.
0 x
„Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych przodkach, pożyczyliśmy ją od naszych dzieci” Saint Exupéry
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 02/01/08, 17:17

Reklamuj się dla forum środowisko na A forum środowisko...nieźle...Nie wydaje Ci się to trochę przesadzone?
0 x
święty mikołaj
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 02/01/08, 12:21
Lokalizacja: Le Havre

Błąd publikacji




przez święty mikołaj » 02/01/08, 17:30

Poprawnie i jeszcze raz przepraszam, ale jednocześnie nie tylko ja to zrobiłem, bo sprawdzałem już wcześniej. Poza tym nie byłaby to taka nieuczciwa konkurencja, bo jeśli jakaś strona wydaje mi się ważna i pozwala mi pójść do przodu, to zawsze umieszczam ją z argumentacyjnym opisem na swoim koncie forums lub osobista strona internetowa.
Miłego dnia w każdym razie
0 x
„Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych przodkach, pożyczyliśmy ją od naszych dzieci” Saint Exupéry

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168