Małe grzybobranie i niezły połów!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Małe grzybobranie i niezły połów!




przez Christophe » 27/08/06, 20:56

Aby trochę oczyścić głowę ze stresu związanego z migracją i odpuścić trochę komputer, poszliśmy na grzyby i natknęliśmy się na następującą bestię (300 m od domu):

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Bestia waży 1710 g jak pokazano na zdjęciu, ale jest niejadalna, ponieważ jest za stara (biorąc pod uwagę rozmiar) i pełna robaków.

Więc odłożyliśmy go z powrotem w pobliżu rogu, w którym go znaleźliśmy, aby powstało mnóstwo małych, dużych podgrzybków!
Ostatnio edytowane przez Christophe 10 / 12 / 14, 13: 11, 4 edytowany raz.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 27/08/06, 21:46

Chodź po zdjęcia :płakać:

Próbowałem wyjść na grzyby, ale niewiele to dało. Nie znam jeszcze zakrętów w mojej Normandii i oczywiście było jeszcze trochę za wcześnie...ale to tylko kwestia czasu! Nie ma wątpliwości, że w tym roku nie przywiozę wielu pól :P
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 27/08/06, 22:18

po stronie ucieczki od stresu związanego z migracją to porażka, linki nie działają :D

Mimo to ciesz się posiłkiem, bądź ostrożny!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 27/08/06, 22:46

Linki działają tylko z niektórymi połączeniami (w tym moim)... nie martw się, problem zostanie rozwiązany po skonfigurowaniu nowego serwera... jutro lub pojutrze...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 27/08/06, 23:23

Oto zdjęcia pełnych zbiorów dokonanych w + lub - 1 godzinę:

Obraz

Obraz

Obraz
Ostatnio edytowane przez Christophe 10 / 12 / 14, 13: 10, 1 edytowany raz.
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 28/08/06, 11:16

Witam,
Fajny duży cep Bordeaux! ! : Chichot: : Mrgreen: Szkoda, że ​​nie wpadłem dzień czy dwa wcześniej, bo jest dość otwarte...
I lepioty też, są bardzo dobre, mniam, mniam! !

Natomiast te z rodziny borowików szorstkich czy pomarańczowych nie są świetne, no cóż, moje młode wolą je od borowików, co pokazuje, że każdy gust jest w naturze...

Nie znalazłeś żadnych kurków? :zaszokować:
(Tylko dlatego, że mam raki do kurek : Mrgreen: )
Gdzie to dokładnie jest ??? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 28/08/06, 11:25

Dla mnie zdjęcia wychodzą dobrze.

Pozwoliło mi to także zobaczyć twoją twarz, Christophe. Przynajmniej jeśli to Ty dumnie pozujesz przed swoją zdobyczą na pierwszym zdjęciu.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 28/08/06, 13:36

Targol napisał:Pozwoliło mi to także zobaczyć twoją twarz, Christophe. Przynajmniej jeśli to Ty dumnie pozujesz przed swoją zdobyczą na pierwszym zdjęciu.


Tak, to ja (kto jeszcze?)... Chyba była to moja pierwsza od czwartkowego południa chwila relaksu i uśmiechu... :zmarszczyć brwi:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 28/08/06, 14:10

Christophe napisał:Tak, to ja (kto jeszcze?)...

No nie wiem, byle ktokolwiek, sąsiad, znajomy, który przyszedł z tobą zbierać grzyby...

Christophe napisał:Myślę, że to była moja pierwsza od czwartkowego południa chwila relaksu i uśmiechu... :zmarszczyć brwi:


No dalej, miej odwagę, najtrudniejsza część kryzysu masz już za sobą. W każdym razie tęskniłem za tobą i twoją witryną. Gdybym kochał, mogłoby to cię pocieszyć z perspektywy czasu...
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 28/08/06, 17:54

Miło widzieć twoją twarz, Christophe!
Przyniosłem wczoraj (we dwoje) z lasu za moim domem trzy kosze wypełnione borowikami i borowikami czerwononogimi. Świetny rok! Natomiast moje pomidorki, pięknie zasiane tej zimy, wyhodowane w misce, przesadzone do ziemi i podlewane jak skazaniec w czasie upałów, robią zamieszanie... Nie można mieć wszystkiego.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134