Konferencja Pantone 25 października w Thimister

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072

Konferencja Pantone 25 października w Thimister




przez Christophe » 11/10/07, 12:03

Wezmę udział w wieczorze „Pantone” zorganizowanym 25 października w pobliżu Liege.

Nie mam jeszcze dokładnego programu na wieczór, ale oto ulotka:

Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 26/10/07, 11:12

Poszło bardzo dobrze...

Czas trwania konferencji teoretycznej: 45 minut
Rzeczywisty czas trwania: prawie 120 minut!

„Mała” sala (50 miejsc) była pełna, drzwi musiały pozostać otwarte (niektóre osoby pozostawały na korytarzu przez 2 godziny)! Krótko mówiąc, było obecnych około sześćdziesięciu osób!

Obecnych było kilka osób „wysokiej rangi”: jeden lub dwóch burmistrzów, kilka stowarzyszeń, w tym 2 lub 3 reprezentujące FOGEA ( http://www.fugea.be/fugea_f.htm ), którzy mają już zmodyfikowane traktory.

Podobno Alberic i jego "wulkan opracowany przez niego samego, którego jest wynalazcą" : Mrgreen: dobrze nadawany w Belgii. Wyjaśniłem sprawę w sprawie jego zawłaszczenia...

Mam nadzieję, że spowoduje to uruchomienie niektórych grup zajmujących się badaniami stosowanymi Pantone w Belgii.

W przeciwnym razie ostatnia „chrupiąca” informacja:

Veolia Environnement wyposażyła część z tych pojazdów z „dobrymi” wynikami. Z projektu szybko porzucono, bo budowniczowie oferowali im korzystne warunki handlowe. (leasing na 7 lat jeśli dobrze zrozumiałem).

Krótko mówiąc, w Véolia Environnement pojęcie środowiska następuje po innych rozważaniach... : Evil:
Ostatnio edytowane przez Christophe 26 / 10 / 07, 11: 51, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 26/10/07, 11:26

Przesyłam Państwu 3 slajdy z konferencji:

Obraz
Obraz
Obraz
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 148