Jedz inaczej, żeby dobrze się odżywiać

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
francuska59
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 18/01/16, 18:04

Jedz inaczej, żeby dobrze się odżywiać




przez francuska59 » 18/01/16, 18:14

W obliczu nadmiaru produktów przemysłowych oferowanych w naszych supermarketach stawiam na znalezienie delikatesowych produktów spożywczych w sieci.
Znalazłem kilka stron, w tym jedną prezentującą drobnych producentów lub rzemieślników, którzy wybrali bliskość swoich dostaw: rzemieślnicy z Pikardii pracujący wyłącznie z produktami regionalnymi itp.

Chciałbym podzielić się tym dobrym planem, radząc odwiedzić -http://terroirsmarket.com/fr/
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 18/01/16, 20:52

Och! och! Drugi post, propozycja komercyjna. Czy to nie pachnie trochę spamem? : Mrgreen:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970




przez Ahmed » 19/01/16, 21:01

Francine chce nas oszukać! :P
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :




przez izentrop » 19/01/16, 23:26

Na szczęście słoń czuwa!

OK, OK, to śmieci :x

Więź Francine to luksus, krowa !! (nie Francine) : Evil:

Oprócz trufli w Pikardii, nie mogłam w to uwierzyć (bo są takie urocze)...

ale jeśli Obraz ...z psami tropiącymi i nie tylko : Mrgreen:
http://www.lunion.fr/region/ils-trouven ... b26n238306
0 x
francuska59
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 18/01/16, 18:04




przez francuska59 » 27/01/16, 17:44

Witaj kochany słoniu
Nie, żadnych reklam ani spamu, po prostu udostępniam.
Mam 59 lat i nie wierzę, że w Pikardii są trufle, lol
strona oferuje produkty ze wszystkich regionów
Porównywałam już online i stacjonarnie, nie jest aż tak drogo
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 27/01/16, 23:18

Podoba mi się powłoka „Witaj kochany Słońcu„bla bla bla, jakby znała go od wieków z 4 stanowiskami za pasem…

Mówię PUB: Rzeczywiście, Madame Francine pochodzi z 59, na północy, niedaleko Roubaix, ale wbrew temu, co twierdzi...
(„szansa” na dobre działanie) odkrywamy, że serwer „terrorsmarket.com” znajduje się dokładnie w Roubaix, to samo!

Obraz

Które jest bardzo daleko od Pikardii. Chodzić, 56 godzin marszu podróż w obie strony, nieźle jak na „kupuj od małych lokalnych producentów"...

"Mieszkasz lokalnie, kupuj lokalnie"
hm... Madame Francine musi mieć bardzo umięśnione łydki. : Mrgreen: : Mrgreen:

Normalna strona”rzemiosło„z delikatesów, gdy bierze nas za szynki! : Arrowd: :|

"nie tak drogie„ mówi: 9,13 euro za garnek cassoulet o wadze 400 gr, co daje nam cassoulet za 22 euro – za kg!!!

Jest 20 razy droższy niż duża dystrybucja. (co czasem jest dobre...) : Arrowd: : Arrowd: : Arrowd:

Obraz

Nie wspominając już o intensywnych odniesieniach do ponad 300 linków prowadzących do danej witryny, z których wiele jest tego typu, jak zamieszczono tutaj. Z sześcioma punktami identycznego występowania w odniesieniu do obiektu handlowego... [delikatesy, mali producenci, produkty regionalne, rzemiosło, bliskość, Pikardy] Oczywiście znów czysta szansa...! No cóż... Nie jest źle, ale czemu by nie ogłosić koloru, bo co do aspektu "rzemieślniczego i lokalnego" mam naprawdę duże wątpliwości. Ci rzemieślnicy nie tworzą takich witryn, nie mają na to środków.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 30/01/16, 03:02

Ach, nie, rynek terroru, to raczej AK i granaty, które muszą oferować… uh, zrobiłeś to celowo???

Żadnego powiązania pomiędzy lokalizacją hosta a jego właścicielem, ech...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 30/01/16, 15:38

O cholera, aaah nie: błąd!!! O mój Boże! : Chichot:

Należy pamiętać, że jeśli „AK„to brak równowagi kwasowo-zasadowej i”granaty" trawienie przez gnicie (którego rezultatem – przepraszam za metaforę – byłby oczekiwany wynik po niestrawności cassouletu) ta strona jest na górze! : Lol:

Zauważam, że:

1) tytuł nie ma nic wspólnego z treścią, sugeruję jego zmianę (ale tak naprawdę absolutnie nie ma to nic wspólnego z treścią: „Jedz inaczej, żeby dobrze się odżywiać„na pewno nie zmusza nas do napychania się konserwami”firmy cateringowe przemysłowe„....)

2) link reklamujący te produkty przemysłowo-pseudo-rzemieślnicze, które są sprzedawane bardzo, bardzo drogie, nadal tam jest, dlaczego?

3) Poszukaj uważnie „lokalni producenci" w opisach produktów ich nie znajdziesz, z wyjątkiem opisów zbiorczych, które są całkowicie bezwartościowe, ponieważ nie da się ich zweryfikować. Brak adresu tego ostatniego, poszukaj błędu...

4) Gdyby to było autentyczne, chciałbym poczuć zapach siana ze stajni, zobaczyć twarze mieszkańców wsi, usłyszeć dźwięk wiejskich dzwonów i marzyć o zapachu kwiatów... Nic z tego, pozostajemy głodni...! Na szczęście istnieje wątek Did67.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129