Klejnot ekologiczny w bezpłatnej cenie

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
biżuteria
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 23/05/08, 15:20

Klejnot ekologiczny w bezpłatnej cenie




przez biżuteria » 04/04/09, 14:41

Witam wszystkich,

Podjąłem się koncepcji zapoczątkowanej przez kilku restauratorów, polegającej na pozostawieniu klientowi ustalenia ceny rachunku i zastosowałem ją do części moja strona sprzedaży biżuterii ekologicznej.

Na razie dotyczy to tylko pierścieni, ale jeśli się powiedzie, rozszerzę tę zasadę na całą witrynę.

Niektórzy twierdzą, że ustalenie ceny przedmiotu jest skomplikowane i mają rację, dlatego w opisie każdego pierścionka podałem czas jego produkcji.

Wiedząc, że wykonanie pierścionka zajmuje mi np. 2 godziny, cenę wyjściową możesz ustalić na równowartość dwóch godzin pracy, a następnie doliczyć kwotę zmienną, ze względu na piękno i niepowtarzalność dzieła.

Oczywiście istnieje cena minimalna, którą należy przekroczyć, aby złożyć zamówienie.

Zalety tej koncepcji dla klienta to:

Niezależnie od tego, czy jesteś bogaty, czy biedny, możesz zafundować sobie szyty na miarę, ekologiczny pierścionek.

Jeśli podarujesz pierścionek swojemu przyjacielowi, tylko Ty będziesz wiedział, ile za niego zapłaciłeś.

Często słyszymy, słusznie, że wszystko, co ekologiczne lub organiczne, jest droższe od nieekologicznego odpowiednika. Z biżuteria to już nie jest prawdą.

Pewnie sobie powtarzasz, że drewniany pierścionek nie musi być zbyt mocny i się mylisz, noszę pierścionek z drewna gruszkowego od 6 miesięcy, na co dzień, pracuję z nim (nie w biurze) i podaję mu rękę „kruszarki palców” prawie codziennie i nadal nie jest zepsuty.

Sur biżuterianie masz już wymówki, żeby powiedzieć, że jest za drogo.

Na Twój rozkaz.

Yvan
0 x
www.bijouxenbois.fr pierwszy ekologiczny sklep internetowy z biżuterią
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 04/04/09, 17:33

Ciekawa inicjatywa... : Wink:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 04/04/09, 17:51

Czy tworzenie ekologicznej biżuterii nie byłoby recyklingiem śmieci w twarde złoto? : Oops: Roll:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 04/04/09, 18:30

Pfffff .... : Lol: Ten był naprawdę zły! :P
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
biżuteria
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 23/05/08, 15:20




przez biżuteria » 04/04/09, 19:44

dziękuję drwal.

może któregoś dnia będę miał cię jako klienta.

Miłego wieczoru

Yvan
0 x
www.bijouxenbois.fr pierwszy ekologiczny sklep internetowy z biżuterią
organiczny ślub
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 22/05/09, 13:23




przez organiczny ślub » 24/05/09, 21:31

Aktualnie jesteśmy w trakcie zakładania profesjonalnego katalogu usługodawców z branży organicznej związanej z organizacją wesela, za Twoją zgodą chciałbym umieścić Twoją stronę w kategorii "Obrączki i inna biżuteria". .

Kiedy zdamy sobie sprawę z ludzkich i środowiskowych uwarunkowań wydobycia złota i diamentów, zapragniemy, żeby coś innego włożyło nam pierścionek na palec.

Drewno to bardzo piękny materiał, a pomysł pozostawienia swobodnego wyboru ceny to bardzo pozytywny sposób na uświadomienie sobie wartości swojej pracy.
0 x
biżuteria
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 23/05/08, 15:20




przez biżuteria » 27/05/09, 13:26

Witam organiczny ślub,

Oczywiście z radością zgadzam się na pojawienie się w Twoim katalogu.

Nie przepadam za zawieraniem sojuszy, uważam to za zbyt dużą odpowiedzialność i nie chcę ryzykować zerwania sojuszu.

Zrobiłam personalizowane pojemniki na cukierki na wesele, zrobię je jeszcze raz i zamieszczę na stronie.

Jeszcze raz dziękuję za sugestię

Yvan
0 x
www.bijouxenbois.fr pierwszy ekologiczny sklep internetowy z biżuterią

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 92