Butelka w morzu...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
kat60
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 21/05/09, 19:43

Butelka w morzu...




przez kat60 » 21/05/09, 20:38

To sprawa życia i śmierci dla 18 podopiecznych stowarzyszenia: kotów z schronisk zagrożonych przez DSV.

Musimy znaleźć rozwiązanie w przypadku prac izolacyjnych w części hangaru.

Do zaizolowania jest tylko około 20 m2, a otrzymane wyceny wahają się od 4000 5000 do ponad XNUMX XNUMX euro!

Stowarzyszenie najwyraźniej nie jest w stanie finansować. Obraz

Staramy się założyć "komandosa" i znaleźć najlepsze ceny na sprzęt lub znaleźć sprzęt używany.
Obecnie 3 wolontariuszy.

Dołącz do naszego „komanda”!
(Stowarzyszenie znajduje się niedaleko Beauvais w Oise)

Możesz nam pomóc na wiele innych sposobów:

Uczestnicząc w finansowaniu tych prac szacowanym na minimum 2500 € (zakup materiałów)
Poprzez przekazanie materiałów izolacyjnych
Adoptując jedną z protegowanych stowarzyszenia, jak Copain, Stessy, która przebywa w hangarze i dlatego grozi jej śmierć! Są to jednak miłości do kotów i są też inne. Duży pręgowany chce się po prostu zaprzyjaźnić z człowiekiem, bez wątpienia koneserem. Obraz


Aby dać ci wyobrażenie o pracy do wykonania:
http://association-feline.forumactif.net/sos-f13/benevoles-et-donateurs-recherches-question-de-vie-ou-de-mort-pour-18-chats-t21.htm

Obraz Twojej uwagi, to jak butelka do morza, którą wysyłam...
Obraz[/ Url]

Kontakt: ja na PW lub e-mail katici@orange.fr
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 120