Zrób ten elektroniczny CONDUCTIMETER (pomiar soli)!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
filowanie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/06/09, 21:52

Zrób ten elektroniczny CONDUCTIMETER (pomiar soli)!




przez filowanie » 12/06/09, 22:28

Jeśli lutownica nie jest zbyt daleko i chcesz mieć mocny i niedrogi przyrząd do mierzenia poziomu soli w basenie, ten zestaw jest dla Ciebie!

Obraz

Ten elektroniczny regulator zasolenia basenu wyposażony w chlorator soli, bardzo prosty w wykonaniu, pozwoli Ci kontrolować poziom zasolenia wody w Twoim basenie!

Dostępny tutaj: http://electrolyseur.fr bezpłatny ! Plany, grafika, schemat!...

Dobra edycja :)

Philippe.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 12/06/09, 22:44

i m....., pdf jest dla psów ??? dość zamków błyskawicznych!
(lub opowiedz nam o naprawdę uniwersalnym, naprawdę darmowym i naprawdę nieograniczonym unzipperze)

i znowu nowicjusz, który powołuje się na swoją komercyjną stronę (która nie ma nic wspólnego z ekonologią, jak mi się wydaje)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
filowanie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/06/09, 21:52




przez filowanie » 12/06/09, 23:02

Słoń napisał:i m....., pdf jest dla psów ??? dość zamków błyskawicznych!
(lub opowiedz nam o naprawdę uniwersalnym, naprawdę darmowym i naprawdę nieograniczonym unzipperze)

i znowu nowicjusz, który powołuje się na swoją komercyjną stronę (która nie ma nic wspólnego z ekonologią, jak mi się wydaje)

nie da się podać kompletnego pliku fab w pdf!
fakt zaoferowania internautom możliwości poczynienia znacznych oszczędności poprzez zrealizowanie sobie tanim kosztem urządzenia, które zastąpi komercyjne produkty konsumpcyjne (paski testowe do soli) wydaje mi się wręcz przeciwnie, być przedmiotem ekonologii!

Spakowany plik jest standardowy i wystarczy każdy darmowy lub niewolny program do rozpakowywania.

Z wyrazami szacunku,

Philippe.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 13/06/09, 08:10

Zawsze spotykam rozpinacze z ograniczonym czasem. Kto zna darmowe ORAZ nieograniczone rozpinanie?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 13/06/09, 08:26

Winrar, dopiero po 40 dniach jęczy, ale działa
Nadal dobrze.
: Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6993
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 13/06/09, 12:47

Winrar jest doskonały, ale...
a potem trzeba trochę poszukać, bo chce się przemienić w Rara, najpierw przed Zipem.

używam IZArc co bardzo mi odpowiada
:D
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 163