Elektrotechnika i automatyka domowa: nauczyciel-student-samouk-pro

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
mileim09
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 02/03/09, 17:20

Elektrotechnika i automatyka domowa: nauczyciel-student-samouk-pro

przez mileim09 » 02/03/09, 17:27

Bonjour à tous,

Chciałem poinformować o nowym forum ma na celu połączenie studentów-uczniów-samouków-profesjonalistów-trenerów wokół elektrotechniki.
objęte obszary: energia elektryczna w budownictwie i przemyśle, energia odnawialna (słoneczna i fotowoltaiczna), pompa ciepła (pompa ciepła), automatyka domowa, szkolenia i zatrudnienie, ogłoszenia itp.
oto jego adres:
SPAM

Biorąc pod uwagę cel tego forum, mam nadzieję, że moderatorzy econologie.com okażą się tolerancyjni wobec tego postu.

Dzięki,

pozdrowienia
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

przez Christophe » 02/03/09, 17:31

Obraz

Nie jesteś tym zmęczony?

SPAM + BAN!
: Evil:
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 117