Econo-Eco

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Econo-ecolo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/10/07, 21:22

Econo-Eco




przez Econo-ecolo » 14/10/07, 22:08

Witam,
Christophe poprosił mnie o przedstawienie Econo-Ecolo.
Dziękujemy za opinie (zawsze informowani!)
Oto więc w kilku słowach cel tej witryny:
Econo-Ecolo to strona non-profit promująca gesty obywateli.
Jego celem jest zachęcenie internautów do działania na rzecz środowiska poprzez pokazanie ekonomicznego aspektu gestów eko-obywatela dla dorosłych i aspektu zabawy dla dzieci.

Zauważono, że obywatele niechętni działaniom na rzecz środowiska, oprócz braku świadomości pilności i konsekwencji sytuacji, utożsamiają gesty ekologiczne z gestami kosztownymi i ograniczającymi.
Celem tego miejsca jest zachęcenie ludzi do większego zaangażowania w ochronę środowiska poprzez pokazanie, że wiele tak zwanych gestów ekologicznych pozwala również zaoszczędzić pieniądze przy zachowaniu tego samego poziomu komfortu.

Publiczność Econo-Ecolo jest zatem bardzo szeroka: przekonani ekolodzy, którzy chcą znaleźć nowe pomysły lub porady dla oszczędnych ludzi, którzy chcą obniżyć rachunki za wodę lub prąd.

Econo-Ecolo oferuje unikalną bazę ponad 200 szczegółowych gestów eko-obywateli: wyjaśnienie gestu, wskazówki dotyczące jego wdrożenia, wygenerowane oszczędności, stopień łatwości wdrożenia, łącza internetowe, aby przejść więcej daleko w informacjach i poradach, aby móc działać przez Internet.
Oprócz tej bazy gestów, Econo-Ecolo oferuje dogłębne artykuły, kroniki różnych osobowości, listę gestów na sezon, wywiady z firmami lub osobistościami ze świata środowiska, wiadomości o gestach. eko-obywatele, wybór książek, czasopism i linków internetowych…
Każdy gest może zostać zanotowany przez internautów, od najbardziej niezbędnych po najbardziej opcjonalne; w związku z tym możliwe jest przeglądanie gestów zalecanych przez internautów oraz gestów najczęściej konsultowanych.
Ponadto webmasterom udostępniono bezpłatny moduł, dzięki któremu mogą oni codziennie wyświetlać nowy gest eko-obywatela, którego użytkownik może uzyskać szczegółowe informacje za pomocą jednego kliknięcia.

Dzieci nie są zaśmiecone nawykami i są szczególnie wrażliwe na wdrażanie gestów eko-obywateli. Ponadto bardzo szybko rozumieją i uwzględniają konsekwencje swoich wyborów i swoich działań.
Ponieważ dzieci są głównym wektorem zmian i będą głównym skutkiem naszych obecnych działań, Econo-Ecolo postanowiło uruchomić sekcję Gry i dzieciństwo.
Celem tego rozdziału jest dostarczenie materiałów służących podniesieniu świadomości dzieci w zakresie ochrony środowiska. Łączy w sobie wybrane gry świadomości ekologicznej (gra planszowa, wideo, online, kreatywne itp.), Książki, czasopisma, materiały edukacyjne, komiksy itp. Publikowane są szczegółowe opinie na temat tych gier i dokumentów. regularnie.
Przygotowywany jest przewodnik po grach dla planety, aby doradzić rodzicom i dzieciom w wyborze gier i materiałów edukacyjnych.

Econo-Eco
http://www.econo-ecolo.org
0 x
Przewodnik po ekologicznych gestach
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 15/10/07, 18:49

Twoja witryna jest daleka od nieciekawych, ale powinieneś zwrócić uwagę webmastera :D : istnieje wiele wskazań technicznych, takich jak zapytanie mysql itp., które są widoczne!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Econo-ecolo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/10/07, 21:22




przez Econo-ecolo » 15/10/07, 21:51

Interesuje mnie ta wiadomość: czy możesz mi powiedzieć na przykład, na której stronie widzisz te wskazania i w jakiej przeglądarce?
Merci beaucoup.
0 x
Przewodnik po ekologicznych gestach
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 26/10/07, 12:26

Nic nie widziałem po mojej stronie ... dziwne ...
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 133