CREASUN: Agencja konsultingowa ds. Oszczędzania energii

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
CreaSun
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 28/11/08, 15:36

CREASUN: Agencja konsultingowa ds. Oszczędzania energii




przez CreaSun » 28/11/08, 15:38

Kim jesteśmy

CreaSun, agencja konsultingowa w zakresie oszczędności energii, jest idealnym partnerem dla powodzenia Twoich projektów energetycznych w regionie PACA.

W obliczu kryzysu energetycznego, jakiego doświadcza dzisiejsze społeczeństwo, CreaSun angażuje się w swój poziom, pomagając Ci bezpłatnie w wyborze czystych i zrównoważonych energii. Ponieważ już dziś istnieją rozwiązania, które pozwalają zoptymalizować komfort, osiągając przy tym znaczne oszczędności energii, zapraszamy z kolei Państwa do wykonania ekologicznego gestu poprzez produkcję i oszczędzanie energii w swoim domu.Jutro.

Naszą podstawową misją jest przede wszystkim misja świadomości i informacji.

Wraz ze stowarzyszeniami i profesjonalistami z branży naszym celem jest zapewnienie wsparcia i spersonalizowanej opieki aż do zakończenia instalacji. Przy całkowitej przejrzystości i całkowitej niezależności jesteśmy upoważnieni i wynagradzani przez grupę rzemieślników rygorystycznie wybranych pod kątem ich know-how i kwalifikacji.
Świadomość problemu to już pierwszy krok w kierunku jego rozwiązania.

www.crea-sun.com
0 x
CreaSun
Agencja konsultingowa ds. Oszczędzania energii
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/11/08, 15:48

Strona jest ładna i dobrze zrobiona, ale...to nie jest porada dotycząca oszczędzania energii, to ekologiczny marketing...

Ze sprzedaży paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła (pompa w miliardach euro)...w skrócie pseudoekologiczne zwolnienie z podatku...

Zrób ogólny bilans panelu fotowoltaicznego, aby zobaczyć, że nigdy nie wytworzy on, biorąc pod uwagę jego koszt, naprawdę zielonej energii...

Ile jest w twoim pudełku? Zastanawiam się, jak profesjonalista może być wiarygodny, wykonując tyle samo pomp ciepła, co izolacji, fotowoltaiki i energii słonecznej każda z tych dziedzin jest pracą samą w sobie...

Pytanie: co masz w domu? Ile m² instalacji fotowoltaicznych i fotowoltaicznych?
0 x
CreaSun
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 28/11/08, 15:36




przez CreaSun » 28/11/08, 15:55

Nie jesteśmy instalatorami ani sprzedawcami sprzętu! To tylko rada. Jesteśmy wiarygodni w tym co oferujemy: tylko doradztwo i Zgadzam się z Tobą co do tego, że każdy z tych obszarów jest pracą samą w sobie. W przeciwieństwie do istniejących firm handlowych, niczego nie sprzedajemy, nie promujemy jednego produktu zamiast drugiego, jednego rozwiązania zamiast drugiego. Naszą podstawową misją jest przede wszystkim oferowanie Państwu usługi à la carte dostosowanej do Państwa potrzeb. Jeśli postawiliśmy na 5 rozwiązań, to dlatego, że wydawały nam się spójne. Mówimy tu o pompie ciepła, a nie o klimatyzacji rewersyjnej. Wiedząc, że pompa ciepła może znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej w domu, widzimy w tym zaletę. Cudowne zielone rozwiązanie nie istnieje, w przeciwnym razie byłoby znane, ale każdy musi spróbować.
0 x
CreaSun

Agencja konsultingowa ds. Oszczędzania energii
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/11/08, 16:01

O, dobra odpowiedź! Obraz

Przepraszam, że zwykle jestem trochę szorstki w stosunku do nowicjuszy, ale wiesz, że jest teraz tak wielu eko-oportunistów, że musisz być podejrzliwy...

Czyli faktycznie prowadzisz biuro projektowe i doradzasz swoim klientom, aby zwracali się do sprzedawców zajmujących się instalacjami? Otóż ​​to?
0 x
CreaSun
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 28/11/08, 15:36




przez CreaSun » 28/11/08, 16:12

Doskonale to rozumiem, bo "zielony" jest teraz w modzie.
Ta koncepcja jest całkiem nowa i dlatego ludziom na ogół trudno jest rozpoznać, czy jesteśmy instalatorami, czy sprzedawcami sprzętu, więc zamieszanie jest niemal systematyczne.

W rzeczywistości naszym celem jest podniesienie świadomości na temat „ekologicznych” ulepszeń, które można wprowadzić w domu. Co prawda nie ma cudownego rozwiązania, ale myślę, że gdyby każdy już teraz sięgnął po dobrą izolację (na przykład z naturalnych materiałów), byłby to już duży krok naprzód!

Mamy to szczęście, że zarabiamy bezpośrednio od grupy rzemieślników, którzy finansują nasze działania i dzięki temu możemy bezpłatnie doradzać i informować jak największą liczbę osób! Oczywiście wybór rzemieślnika należy do klienta. Jeśli chce, możemy przekierować go do wybranych przez nas wyspecjalizowanych rzemieślników.

Mam nadzieję, że Cię przekonałem :P
0 x
CreaSun

Agencja konsultingowa ds. Oszczędzania energii
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/11/08, 16:14

Tak, w końcu myślę, że będziemy się dobrze dogadywać! :) 8)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 152