Ustawienia i ulepszenie urządzenia reaktora pantone?

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 21/09/05, 20:38

abyssin3 napisał:A nawet gdyby tak było, nie przeszkodziłoby to w podłączeniu go przed przybyciem z reaktora. Zamiast wtryskiwać sam olej napędowy, wtryskiwałby mieszankę... :blink:

powitanie
To, co wychodzi z pantonu, jest gazem. Jeśli dodasz gaz do obwodu GO, z pewnością natychmiast go rozbroisz. to głupie ale gaz jest ściśliwy.Więc przed pompą będą robić bąbelki,potem nie otworzysz wtryskiwacza skalibrowanego w zakresie 100-1800 bar (chyba że zdejmiesz sprężynę, ale nie będę Ci tego teraz tłumaczył). ujście zużycia i silnik, zakładając, że się uruchomi).
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 22/09/05, 14:22

Chyba, że ​​wtryskiwana mieszanka ma bardzo dobrą liczbę oktanową... Przykładowo można zasilać silniki diesla gazem ziemnym, który rzeczywiście jest sprężony i nie powoduje zapłonu... jest to silnik CNG (silnik diesla, w którym montujemy zapłon i Świece zapłonowe)

Masz raczej na myśli indeks cetanowy, prawda? W każdym razie, tak dla informacji, wiem, że można używać diesla na 100% etanol pod warunkiem, że dodasz (ile?) dodatków procetanowych.

Jeśli chodzi o Pantone i etanol, to prawdą jest, że o ile etanol paruje szybciej niż woda (78°?), to wyobrażam sobie, że może to tylko poprawić sytuację ;-) (para na niższych obrotach)

To, co wychodzi z pantonu, jest gazem. Jeśli dodasz gaz do obwodu GO, z pewnością natychmiast go rozbroisz.


Być może zależy to od ilości: w paliwie André 7up w każdym razie to działa.
A jeśli chodzi o podłączenie wyjścia reaktora przed pompą, o ile gaz jest wybuchowy i może samozapalić się przy odrobinie GO, to „może” (hipotetycznie…) zadziałać. Byłoby to po prostu świetne paliwo 7up, w rzeczywistości znacznie bardziej „7up” niż „paliwo”…
:ph34r:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 22/09/05, 14:28

Problem w tym, że jeśli w dieslu będzie za dużo gazu, pompa wtryskowa będzie miała trudności ze zwiększeniem ciśnienia i może nie być w stanie dostarczyć do cylindra większej ilości paliwa niż określona, ​​co będzie ograniczać pracę silnika.

Trochę powietrza (lub gazu) dla poprawy rozproszenia paliwa bez wpływu na wtrysk ok, za dużo i byłby spadek.

Flute, będziemy musieli ustawić stanowisko testowe dla silnika wysokoprężnego, aby zobaczyć, jak daleko możemy się posunąć... Kto jest zaangażowany?
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 22/09/05, 16:16

Witam,
Wyślij powietrze, a raczej zostaw bardzo mały wlot powietrza na zasysaniu na linii małego prostego gaźnika (w przypadku silnika benzynowego zasilanego olejem) niczego nie wymyśliłem, taka jest zasada emulsji wielu gaźników ), ale używane inaczej.
Teraz w przypadku mechanicznego wtrysku oleju napędowego to inna historia, chociaż powinniśmy przyjrzeć się silnikom wysokoprężnym z wtryskiem pneumatycznym, które rzadko można znaleźć tylko na starych łodziach, byłoby ciekawie dowiedzieć się, czy wtrysk pneumatyczny zapewnia większą wydajność niż wtrysk mechaniczny, myślę, że rozpyla jest lepiej, ale sprężarka 3-stopniowa wytwarzająca takie ciśnienie ogranicza jej zastosowanie, chociaż były robione eksperymenty z parą pod wysokim ciśnieniem, ale nie mam żadnych szczegółów.słyszałem o tym,
W tego typu wtrysku pneumatycznym przypomina to palniki paliwowe, wtryskiwane powietrze napędza paliwo, znajduje się w cylindrze z silnie sprężonym powietrzem.
André
0 x

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 71