Chemtrails i smugi, co za różnica?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 27/01/08, 18:10

Christophe napisał:Jak się założę, Nofy powie, że jest to montaż, są jeszcze 2 inne:

Obraz

Obraz


cóż, to dowód na to, że nie dzisiaj rozprzestrzenia się barium itp. !!!!
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 27/01/08, 18:11

: Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!





http://maison-en-paille.blogspot.fr/
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 27/01/08, 19:38

re
To, co widzimy na tych zdjęciach, to smugi

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11087




przez Christophe » 27/01/08, 19:42

Oczywiście to smugi !! Tak jak myślisz, że bierzesz chemtrail ...

Nofy powiedział, że silnik śmigłowy nie może robić „śladów” ...skup się na PRAWDZIWYCH problemach środowiskowych, a nie na fałszywych! i przestańcie oszukiwać niektórzy guru ...

Teraz robisz, co chcesz ...
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 27/01/08, 19:56

bpval napisał:cześć wszystkim

chemtrials lub smugi Widzę je codziennie ...

Ale widzę tylko niektóre
lub że inni

Są rzadko mieszane

W niektóre dni chemtrails (długie trasy) ... pokonują 80% samolotów
A w inne dni jest odwrotnie

Chcesz zdjęć ... Myślę o tym

Ciao


Vui
0 x
PIF PAF POUM
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11087




przez Christophe » 27/01/08, 20:18

A w inne dni jest odwrotnie


Czy to nie daje ci wyobrażenia o przyczynach przez przypadek?
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 27/01/08, 23:14

Dobry wieczór wszystkim,

Christophe, żaden z moich postów nie mówi o fałszowaniu, więc nie rozumiem, dlaczego używasz tego słowa o mnie.

Teraz musiałem coś przeoczyć, ale w pobliżu mojego domu znajduje się lotnisko i nigdy nie widziałem, żeby śmigłowce robiły coś głupiego / chemtrail.

A ponieważ jestem otwarty i chcę prosić o przekonanie i uspokojenie, powiedz mi, czy mogę pójść i zobaczyć te zdjęcia z nalotów z ostatniej wojny ... Są oszałamiające, a nawet w telewizji, gdy relacjonują ten temat, z tysiące samolotów przelatujących nad Francją, które mogliśmy zobaczyć i zobaczyć ponownie, nigdy tego nie zauważyłem.

Jestem bardzo zainteresowany!

Nofy (sen)
0 x
marzyciel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 199
Rejestracja: 09/11/06, 14:17
Lokalizacja: Waterloo, Belgia




przez marzyciel » 28/01/08, 01:20

Dobry wieczór,

Cóż, nigdy nie myślałem, że tam jest tak źle.

Poważnie .... jak możemy nie zrozumieć tego zjawiska?
Od dzieciństwa wiemy, że samoloty robią „ślady” na niebie pcq, lecą na zimnych wysokościach i wywołują reakcje (upraszczam maksymalnie) kondensacji.

Po co szukać innego skomplikowanego wyjaśnienia chemicznego lub innego spisku dotyczącego zjawiska, które jest po prostu reakcją kondensacji, której nie rozumiem ...

Kiedy powstało słowo „chemtrail” ???
Nie, poważnie, mój krytyczny umysł nie może myśleć, że może to być qq coś innego niż to, czym jest: kondensacja, która czasami rozprzestrzenia się wraz z wiatrem wysokości ...

Inne rozwiązanie: czy nie sądzisz, że ta ekscentryczna historia (ponieważ nie jest oparta na żadnym konkretnym dowodzie, z wyjątkiem błędu z mojej strony i wnęki, którą chcę zobaczyć (jestem qd nawet otwarta)) może być wabikiem do rozproszenia a przede wszystkim ODKRYWAJ zaciekawione umysły i ich energie, których nie będą w stanie szukać naprawdę poważnych i konkretnych problemów?

W przeciwnym razie dziękuję Christophe za twoje zdjęcia, przynajmniej to dobry dowód na to, że nie pochodzi z wczoraj… chyba, że ​​posunęmy się tak daleko, by przeforsować ideę, że te rzekome „wycieki” istnieją, ponieważ lotnictwo to lotnictwo ... … ale niewiele mogliśmy zrobić.

Peace,
marzyciel

PS: http://fr.wikipedia.org/wiki/Tra%C3%AEn ... ndensation
http://fr.wikipedia.org/wiki/Chemtrail
0 x
momo68
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 46
Rejestracja: 26/01/08, 13:21




przez momo68 » 28/01/08, 10:11

cześć

kiedy jest zimno na zewnątrz, kiedy oddychasz, powoduje kondensację, ale z drugiej strony nie tworzy trwałej chmury, dlaczego, ponieważ powietrze, którym oddycham, jest rozcieńczone w atmosferze i zwykle robi podobnie jak w samolotach, odrzucają wodę w postaci pary, a następnie rozcieńcza ją w atmosferze. Jeśli się nie rozcieńcza, znajdujesz się w dokładnej temperaturze i ciśnieniu, aby kondensacja pozostała w powietrzu. Ale myślę, że te cechy są bardzo mało prawdopodobne.

Kiedy jest ładna pogoda, powietrze jest suche, tak mało wilgoci, więc samoloty, które wypuszczają wodę, powinny zostawiać ślady, które zanikają, ale wcale tak nie jest, przynajmniej kiedy jest.

co więcej, należy zauważyć, że kiedy rozprzestrzenia się lub zakłada masowe rozprzestrzenianie, jestem bliski obstawiania, że ​​na niebie jest dziesięć razy więcej samolotów niż wtedy, gdy pozostaje cały niebieski.

Gdyby nie ludzie, którzy krytykują i mówią, że jesteśmy na wpół szaleni, powiedziałbym im, aby obserwowali co najmniej dobry miesiąc każdego dnia wschodu słońca, nawet wcześniej.

Idź topette
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 28/01/08, 16:58

Christophe napisał:Tak jak myślisz, że bierzesz chemtrail ...

Czy to stwierdzenie nie jest pochopne, dopóki nie zostanie udowodnione inaczej?
Różnica między smugami, które zwykle zanikają dość szybko, o czym świadczą zdjęcia bombowców śmigłowych latających na dużych wysokościach http://www.b17sam.com/files/groupcontrails.jpg a chemtraile (lub inne), które utrzymują się w ciekawy sposób, są na tyle spektakularne, aby zachęcić nas, abyśmy nie omiatali problemu klapy.
Wzrost ruchu lotniczego oznacza, że ​​często na niebie jest kilka samolotów, a jednocześnie widać smugi i chemtraile. Twierdzenie, że różnice wynikają z warunków lotu (wysokość, temperatura, wilgotność, a nawet lokalne ciśnienie atmosferyczne), jest przypuszczeniem, a nie dowodem.
Kontynuujmy obserwowanie zgodnie z zaleceniami Momo68, nie odwracając jednak uwagi od innych problemów ekologicznych.
Ostatnio edytowane przez Cuicui 28 / 01 / 08, 17: 34, 5 edytowany raz.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 117