Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...

filozoficzne debaty i firm.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Janic » 21/09/23, 14:36

dotyczący przeszłości Niemiec (ale nie aż tak bardzo) dokument o arté 19-tego, o „sądach Hitlera”, co jest przerażające, ale powoli do tego wracamy.

https://www.arte.tv/fr/videos/104775-00 ... -d-hitler/
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9847
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Pomiędzy marzeniami a rzeczywistością w Niemczech




przez sicetaitsimple » 21/09/23, 18:44

Janic napisał:21/09/23, 16:03
To prawda Janic, wielki HS Godwin... Roll:
rzeczywiście, ale nie widziałem, gdzie indziej to wskazać. Ale jeśli wiesz, przesuń to!


nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył temat, który nazwałbyś „rozwojem społecznym w Niemczech” lub czymś w tym rodzaju, to zależy od ciebie, a nie od przychodzenia i wypychania swojego gówna gdziekolwiek. To tylko kwestia edukacji.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16184
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Remundo » 22/09/23, 00:21

Temat stworzony dla Janic Roll:
1 x
Obraz
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Janic » 22/09/23, 07:24

nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył temat, który nazwałbyś „rozwojem społecznym w Niemczech” lub czymś w tym rodzaju, to zależy od ciebie, a nie od przychodzenia i wypychania swojego gówna gdziekolwiek. To tylko kwestia edukacji.
nie ma potrzeby, nie interesuje mnie polityka niemiecka, francuska ani żadna inna, więc nawet nie znam rozwoju społecznego w tym kraju. To był po prostu reportaż z filmu dokumentalnego, będącego następstwem innego filmu o procesach norymberskich, wymienionego gdzie indziej! Zatem Twój nowy temat prawdopodobnie pozostanie pusty
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16184
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Remundo » 22/09/23, 08:31

w przypadku braku bezpośrednich wkładów wyślę tam wszystkie punkty Godwins : Wink: kod tematu to 17540
0 x
Obraz
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Janic » 22/09/23, 09:37

22/09/23, 08:31
Remondo
w przypadku braku bezpośrednich wkładów wyślę tam wszystkie punkty Godwins : Wink:
Przynajmniej to dobrze, jest ich już 112 na tej stronie! Z załączonymi dokumentami czy nie?
kod tematu to 17540
Daje mi niezłą nogę, jaki jest ten kod?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16184
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Remundo » 23/09/23, 12:36

To jest kod, który ma mi pomóc, gdy przenoszę posty z jednego tematu do drugiego. : Idea:
0 x
Obraz
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Janic » 23/09/23, 14:27

23/09/23, 12:36
Remondo
To jest kod, który ma mi pomóc, gdy przenoszę posty z jednego tematu do drugiego.
DZIĘKI! Chyba nie możemy z tego skorzystać, więc po co o tym wspominaliśmy, skoro dotyczy to tylko administratorów, moderatorów! :?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16184
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Remundo » 23/09/23, 14:44

Janic, jesteś nudny...

możesz wyszukiwać na przykład według słowa kluczowego lub numeru tematu „17540”.

I dla mnie też jest to przydatne Roll:

aby zgromadzić to, co najlepsze.... z....

Obraz
0 x
Obraz
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Społeczeństwo niemieckie, trochę nazizmu...




przez Janic » 23/09/23, 19:00

Remondo
Janic, jesteś nudny...
Wiem, wiem, wiem!
możesz wyszukiwać na przykład według słowa kluczowego lub numeru tematu „17540”.
I dla mnie też jest to przydatne Roll:
aby zgromadzić to, co najlepsze.... z....
Zrobiłem to zaraz po tym jak podałeś ten kod, ale według słowa kluczowego w wyszukiwarce i z pamięci jest ich 112, których nie sprawdziłem wszystkich

PS: Przypominam, że w przeciwieństwie do tych, którzy tylko o tym słyszeli, moja rodzina przeżyła tę wojnę pod piętą nazizmu, a niektórzy zostali rozstrzelani, drżąc na każdą chwilę, gdy uderzyli bombą w twarz lub „usłyszą, jak zatrzymują się te buty”. przed drzwiami. I wierzcie mi, ma to zupełnie inne znaczenie niż zabawa punktami Godwina. Na szczęście niektórzy uciekli, a inni tam zostali, nie możemy się tym bawić!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146