Kręgi zbożowe (crop circle) Co o tym sądzisz?

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Kręgi w zbożu, co o tym sądzicie?




przez Exnihiloest » 04/12/22, 10:38

Janic napisał:głupi
Zawsze tak hermetyczny dla humoru, ten mściwy fundamentalista z Janic, nigdy nie ma przerwy, najgłupszy z forum, oczywiście.
atak ad hominem!
...

Oczywiście, że tak, czy w końcu zrozumiałby, co to znaczy?!

Janic nawet nie rozumie, że jego powtarzające się obelgi „nullard” lub „facho” w jego odpowiedziach na każdy mój post są atakiem ad personam, a potem obwinia ciebie za odpowiadanie mu tym samym tonem!
Janic, bez przerwy, „rób to, co mówię, a nie to, co robię”, sapiąc na wszystkie stojaki konspiracji, archetyp pontyfikującego fundamentalisty obskurantyzmu, najgłupszego, upartego i nietolerancyjnego obelżywego stalkera z forum.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Kręgi w zbożu, co o tym sądzicie?




przez Janic » 04/12/22, 20:05

Econologue ekspertem
04/12/22, 11:38

głupi
Zawsze tak hermetyczny dla humoru, ten mściwy fundamentalista z Janic, nigdy nie ma przerwy, najgłupszy z forum, oczywiście.
Janic
atak ad hominem!

Oczywiście, że tak, czy w końcu zrozumiałby, co to znaczy?!
trudno byłoby nie zrozumieć tego, co zarzucasz innym, skoro regularnie to praktykujesz?
Janic nawet nie rozumie, że jego powtarzające się obelgi „nullard” lub „facho” w jego odpowiedziach na każdy mój post są atakiem ad personam, a potem obwinia ciebie za odpowiadanie mu tym samym tonem!
czego nie rozumiesz (ale czy możemy się dziwić?) jest to, że po prostu biorę, kopiuję twoją mowę i stosuję ją do ciebie. Odpowiedź od pasterza do pasterki!

Nullard, on nigdy nie robi sobie przerwy, „rób to, co mówię, a nie to, co robię”, sapiąc na wszystkie stojaki konspiracji, archetyp peronującego fundamentalisty obskurantyzmu, najgłupszego obraźliwego stalkera, upartego i nietolerującego forum.
Jakiekolwiek podobieństwo do kogokolwiek innego byłoby niewiarygodne! Roll:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Kręgi w zbożu, co o tym sądzicie?




przez Christophe » 03/02/23, 11:18

Dla zmotywowanych kilka filmów objaśniających kręgi zbożowe:





0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: Kręgi w zbożu, co o tym sądzicie?




przez gegyx » 06/02/23, 00:38

Aby narysować okrąg w 3 na żelaznej płycie, nie chciałem używać kątomierza z kątami 120°.
Widziałem, że można to zrobić tylko za pomocą kompasu.
I inne techniki.
https://www.youtube.com/@dessinaucompasangelique3899
**
Ale zobaczyłem, że jest temat do przerobienia znanych kręgów zbożowych:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... S-sIMfF0Qh
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Kręgi w zbożu, co o tym sądzicie?




przez Janic » 06/02/23, 08:21

nic nie dostałeś! Te CC są wynikiem ewolucyjnego przypadku i konieczności.
Coś w rodzaju bzdury z nagrody Nobla, tak czy inaczej! Roll:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 158