Szalony pomysł przeciwko CO2?

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 28/02/07, 13:45

Lir http://www.metacafe.com/watch/420324/el ... you_judge/

zamiast
http://images.metacafe.com/thumb/420324/2963127/4/catalog_item5/0/electricity_from_candles_real_or_fake_you_judge.jpg



Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 28/02/07, 15:58

Za mało przepływu...512K...jest bardzo nierówne!

Czy możesz podsumować jego doświadczenia? ..DZIĘKI
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
JAF
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 38
Rejestracja: 24/02/07, 13:32
Lokalizacja: Owernia




przez JAF » 03/03/07, 03:26

Dziękuję Lapin za poprawkę!
Zauważyłem, Jean63, że gdy trwa zadanie w tle; na przykład pobieranie muzyki, filmy stają się nierówne...
Tak więc film, który następuje po tym, w którym schrzaniłem, przedstawia produkcję baterii 3 V z małej puszki, łyżeczki drobnej soli, 10 cl gorącej wody, soku z dwóch cytryn, łyżki octu. Przewodniki: drut miedziany i drut stalowy nie mogą się ze sobą stykać i są utrzymywane na miejscu za pomocą plastikowej folii na górze pudełka (guma utrzymująca folię).
Film jest sekwencją nakręconą za pomocą woltomierza, który pokazuje 3 wolty i kurz.
Drugi film jest bardziej dziwaczny: drut miedziany jest namagnesowany (?) za pomocą torusa magnetycznego, który przesuwa się wzdłuż tego drutu o długości około 20 cm.
Następnie ten drut jest owinięty wokół dużej łodygi rośliny doniczkowej. A to pozwala zapalić dużą żarówkę.
Jeśli spróbujemy uzyskać trochę więcej wyjaśnień, z pewnością zagubimy się w Google...

W sprawie zakrzywionego komina zapraszam członków forum oczywiście, aby zdobyć własne doświadczenie, jeśli chcą.
Jeśli załadujemy ten dom, wszystkie domy na świecie, dużą ilością paliwa, oczywiście nie zmniejszymy emisji CO2.
Z drugiej strony, wiedza, że ​​możemy skierować ciepło i płomienie w stronę ziemi, jest dla naszego zrozumienia trudna do przyswojenia: na tym polega cała trudność!
Witam i dobry wieczór.
0 x
Bagnoles palą się na przedmieściach, to mimo wszystko tylko samozniszczenia:
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 03/03/07, 08:28

W sprawie zakrzywionego komina zapraszam członków forum oczywiście, aby zdobyć własne doświadczenie, jeśli chcą.
Jeśli załadujemy ten dom, wszystkie domy na świecie, dużą ilością paliwa, oczywiście nie zmniejszymy emisji CO2.
Z drugiej strony, wiedza, że ​​możemy skierować ciepło i płomienie w stronę ziemi, jest dla naszego zrozumienia trudna do przyswojenia: na tym polega cała trudność!


Mam wrażenie, że przypomina trochę ten alzacki piec, który istnieje od 2000 lat??? =>

http://www.kachelofe.com/principe/principe.htm
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
JAF
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 38
Rejestracja: 24/02/07, 13:32
Lokalizacja: Owernia




przez JAF » 10/03/07, 03:24

Dym może z łatwością podążać za szykanami i robi to od bardzo długiego czasu; Trochę podejrzewałem!
Miałem okazję zobaczyć pewnego rodzaju grzejnik, który niewątpliwie działał na tej zasadzie.
W rzeczywistości było ich dwóch. Zdaniem użytkownika, na kominie moglibyśmy umieścić więcej jeden po drugim. Jeśli dobrze pamiętam, musiały mieć wymiary 30x30x60 cm. Pochodzili z Belgii
Według niej w ogrzewanym pomieszczeniu nigdy nie było tak gorąco.

Próbowałem znaleźć ten materiał w Google, słowa wydają się niewystarczające, aby opisać ten materiał.
Tak czy inaczej, nie do końca pasuje to do zakrzywionego komina i jego szczególnej mocy. ::
0 x
Bagnoles palą się na przedmieściach, to mimo wszystko tylko samozniszczenia:

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 120