Krowy i wiatraki: samowystarczalne niemieckie miasto

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/09/06, 08:03

Kiedy mówiłem o litrach w temperaturze 100°C, chodziło mi po prostu o podanie liczby, aby „uderzyć w ducha” : Evil: ( Auć! ). Oczywiste jest, że potrzebujesz „lodówki”, ale i tak potrzebujesz jej, aby schłodzić mleko tak szybko, jak to możliwe: majstrowanie przy niej nie powinno być znaczną pracą: musiałbyś zapytać kpt Maloche, to jego specjalność, tego rodzaju bieg. (Może być rynek)

Mleczarnia z serem Chimay: Czytałem o tym w „Vers l'Avenir” między 25 a 08, jak sądzę. Niewiele więcej wiem, to gazeta, którą pożyczyłem jedząc kanapkę (wiem, czytanie przy jedzeniu boli, wykształcony!) : Chichot:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 184