Wydajność samochód przed rowerem i leżącej

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/09/06, 09:24

Cuicui napisał:I jak mówi przysłowie ze starożytnej Grecji: „Lepiej siedzimy niż stoimy i lepiej leżymy niż siedzących”.


To z powodu ich lenistwa upadła ich cywilizacja ???
:P
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 05/09/06, 17:52

Chcę leniwe rowery!
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/09/06, 18:04

Cuicui napisał:Chcę leniwe rowery!


Ja też, ale pod względem rowerowym lenistwo jest drogie :płakać:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 05/09/06, 22:55

Targol napisał:
Cuicui napisał:I jak mówi przysłowie ze starożytnej Grecji: „Lepiej siedzimy niż stoimy i lepiej leżymy niż siedzących”.


To z powodu ich lenistwa upadła ich cywilizacja ???
:P

Mmm nie, to dlatego, że wiedzieli, jak dbać o to, aby ich cywilizacja trwała tak długo : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 05/09/06, 23:09

Targol napisał:
Cuicui napisał:Chcę leniwe rowery!


Ja też, ale pod względem rowerowym lenistwo jest drogie :płakać:

Dlaczego to mówisz, Targol? Z powodu ceny leżących rowerów? Ponieważ jestem napięty, moje będą kosztować tylko ewentualne uzupełnienie butelek mojej pochodni tlenowo-acetylenowej. Pręty spawalnicze to stare sprężyny skrzynkowe. Kierownik centrum recyklingu obiecał, że odrzuci stare motocykle do śmietnika, abym mógł odebrać części. Mam dość dokładne wyobrażenie o wyniku, prawdopodobnie trochę ciężkie, ale skuteczne. Będę Cię informować.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 05/09/06, 23:23

W każdym razie znasz przysłowie

„Aby żyć szczęśliwie, zamieszkajmy w łóżku!”
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 05/09/06, 23:29

Słoń napisał:W każdym razie znasz przysłowie

„Aby żyć szczęśliwie, zamieszkajmy w łóżku!”

słoń głosem mądrości :P
0 x
Avatar de l'utilisateur
Pollux
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 07/05/06, 23:08
Lokalizacja: Paryż
x 1




przez Pollux » 14/10/06, 13:47

typiiiiiiiii

to wszystko, pękłem, zapłaciłem sobie za leżący trójkołowy ... nosorożec Optima ...

i potwierdzam, że wydajność jest znacznie lepsza niż w klasycznym rowerze. może być mniej niż dobry rower wyścigowy, ale nieźle.
na przykład zrobiłem wissous w 91 -> porte de choisy (13-ty Paryż) lub 12 km w 40 min zatrzymując się na wszystkich czerwonych światłach i jestem palaczem ... nie zrobiłbym tego to samo z pionowym rowerem.

ogólne wrażenie, prędkość, ponieważ jesteśmy nisko, łatwe przyspieszenie, tętno zawsze niskie, nogi się rozgrzewają, ale nie zrobiło mi się tak bez tchu jak na moim klasycznym rowerze, super mega wygodne, nigdy nie wrócę do właściwego roweru, dziwnie bardzo uspokajający, źle hamuje, bardzo stabilny, samochody są bardzo ostrożne, to nie jest dno dla grosza i jeździ sam.
jedynym minusem jest cena. Zjem makaron przez kilka miesięcy ...

Zrobię coś w rodzaju przedniej szyby na deszczowe dni, a elektryfikacja planowana jest na marzec ... zdjęcia będą.

@+
Pollux
0 x
krytyka jest konieczne, ale wynalazek ma zasadnicze znaczenie, ponieważ w żadnym wynalazku jest krytyka konwencji ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/10/06, 14:38

pollux powiedział:

zawsze niskie tętno


wspaniale o tym pomyśleć! czy masz swoje dane, pcq, który wydaje mi się dobrym dowodem.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/10/06, 15:03

Poszedłem zobaczyć twoją maszynę na stronie: http: //www.optima-cycles.com/gamme/rhino.htm

mięsista, cena!

ale w końcu przy wszystkich oszczędnościach, jakie zamierzasz osiągnąć : Chichot:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 119