Radiometr Crooksa

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 08/04/06, 12:55

Tak Benoit, ale z drugiej strony + powietrze = + cząsteczka = + ciąg... ale musisz mieć rację...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 08/04/06, 12:59

Econology napisał:Nie każdy ma tyle szczęścia... Musisz uwierzyć, że musisz handlować, aby mieć "błogosławieństwo" Petita... hihihihi!

Tak... Ja daję wyjaśnienia, a ty zwracasz uwagę tylko na ostatnią aluzję...
(Zauważyłeś jednak, że zawsze robiłem to złośliwie, żeby cię połaskotać?)
Petit chce dokonać naukowego ujawnienia. Wspomniany inżynier, z pewnością pechowy, wpadł na pomysł zebrania wszystkich przedmiotów znalezionych w Internecie, zabawek wczesnoszkolnych, o konotacjach naukowych i edukacyjnych, i proponuje ich odsprzedaż...
Poprosił Petita o pomoc (biorąc pod uwagę liczbę dziennych odczytów jego strony), a ten zrobił to, ponieważ jest to zgodne z jego celem „Wiedza bez granic”.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Bóbr
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 127
Rejestracja: 06/04/06, 22:15
Lokalizacja: Francja: IDF




przez Bóbr » 08/04/06, 18:03

Bonjour.

W takim przypadku dlaczego nie nadać łopatom bardziej aerodynamicznego kształtu? trochę jak adenometry (pisownia?), w kolorze czarnym po pustej stronie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 08/04/06, 18:15

gegyx napisał:Zauważyłeś zresztą, że zawsze robiłem to złośliwie, żeby cię łaskotać?


Ahh to było z premedytacją? : Evil:
Cześć
0 x
nowicjusz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 12/06/06, 19:18




przez nowicjusz » 12/06/06, 20:55

Jestem managerem/webmasterem imaginascience. Nie miałem szczególnego pecha, chociaż fakt bycia bezrobotnym dawał mi czas na dokształcanie się i rozwijanie działalności. Znalezienie produktów, następnie odpowiednich dostawców, a następnie wyjaśnienia (bo nie chcę „głupio” sprzedawać) nie było synekurą.

Chciałem potwierdzić, że spotkałem JP Petita, którego znałem bardzo mało (ale przez długi czas z jego znakomitymi komiksami). Jeszcze raz dziękuję mu za przyjęcie mnie i za napisanie strony o mnie. Chciałbym pomóc mu w niektórych jego projektach (animowane piramidy).
Poświęcił trochę czasu, aby dać mi impuls, ponieważ jest bardzo zajęty swoimi działaniami (strona internetowa, stowarzyszenie). Szczerze lubił moje dema i dał mi kilka pomysłów. Nie znał dużej części moich ciekawostek i wydaje mi się, że go nie zawiodłem.

Więc ! Nie wahaj się wysyłać mi komentarzy na mojej stronie (przepraszam za kilka błędów ortograficznych, muszę pamiętać, aby je wszystkie poprawić pewnego dnia). Wezmę to pod uwagę, aby poprawić to, co mogę.
0 x
Mój blog przedsiębiorcy popularyzującego naukę: www.sp-wiki.com

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 180