Hollande subsydiuje spekulację

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 01/08/12, 15:45

Obamot napisał:No to mnie denerwujesz, widocznie mnie nie czytałeś, przeczytaj jeszcze raz (poza tym edytowałem

Jeśli zmieniasz zdanie co 10 sekund, nic na to nie poradzę.

Obamot napisał:Nie mam zamiaru spędzać na tym więcej czasu, przepraszam, czeka mnie praca...

Spekulować?

Nawet jeśli oznacza to zmianę prawa, być może możemy je zmienić na lepsze, prawda? Czy to zbyt wiele od niego wymagać? A może nie było to zgodne z kierunkiem działania, który obiecał swoim przyjaciołom?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 01/08/12, 15:50

Pamiętaj, że to ty próbujesz zmienić jego zdanie...

Nie, oczywiście nie zawracasz sobie głowy myśleniem o tym.

I znajdź sobie inne pole wyzwań, z mojej strony nie mam z tym nic wspólnego : Mrgreen: : Chichot:

Tak, zapewniam Cię...

PS: nadal się mylicie co do zmiany prawa, we wniosku musi być jakiś zakres stawek, to jest coś wymyślonego od zera (z powodów wyjaśnionych powyżej, to niczego nie zmieni i nie dotknie klasy średniej) , którzy i tak straciliby swoje stawki, ponieważ nie są w stanie sprostać zadaniu walki z szybkim handlem....)

A jeśli mocno uderzy to w początkujących spekulantów, możemy się tylko cieszyć, prawda…

Cóż, na tym poprzestanę, bo odgrywasz rolę głowy muła : Chichot: : Mrgreen: ciao
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 01/08/12, 15:56

Jakbyś nie pracował aż tak dużo :D
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 80