Pinzgauer 6x6 Essence Rozważanie do Gillierem Pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Żywopłot
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 65
Rejestracja: 16/09/09, 22:17




przez Żywopłot » 08/03/10, 23:25

Aby uzyskać informacje po wymianie z producentami zestawów:

- Hypnow po przestudiowaniu dokumentacji silnika wolał odmówić nie mając doświadczenia z tego typu silnikami (wtryski pod motylkami przepustnicy) i dla nich to 2 gaźniki podwójne.
W rzeczywistości są to 2 odwrócone podwójne węglowodany, wysłałem im wiadomość, nie wiem, czy to coś zmienia.
Inne informacje dla ekonomii, których wcale nie byli pewni, że takowa istnieje i opierają się na obliczeniu obciążenia (dla 18l / 100km):
„jeśli twoja średnia wynosi 40 km/h, to godzinowe zużycie wynosi:
18x40/100=7,2 l/h, czyli wskaźnik obciążenia 29%
Ogólnie rzecz biorąc, nie ma oszczędności, jeśli stawka opłaty jest mniejsza niż 30%"

W każdym razie szkoda, ich zestaw był najtańszy!

- Ecopra w końcu dialog (cool :D ) mogła się rozpocząć, moja wiadomość za pośrednictwem ich strony oczywiście nigdy nie dotarła, ale zobaczyli ten temat i skontaktowałem się z nimi po ich wiadomości (patrz poprzednia wiadomość).
Dla nich nie ma zmartwień, a priori zastrzyk można wykonać przed węglowodanami za pomocą łyżki (różne doświadczenia na 4l) i ich wersji GVI (mikro-bubbler).
Nie martw się o nich również o aspekt prawny, ponieważ mieści się to w kategorii oszczędzania paliwa.

Ciąg dalszy nastąpi
Żywopłot
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 09/03/10, 23:19

Hedge napisał:Tak, martwiłem się o to!!

Ponieważ był to jego pierwszy restart od kilku miesięcy, zastanawiałem się, czy nie było to spowodowane nadmiarem benzyny z powodu
wielokrotne próby uruchomienia, będę to monitorować!

Dzięki za radę !
Jak poznać dokładną przyczynę (motyl…?)


Gdy wychodzi z motylka, który nabrał luzu na swojej osi (montaż bez łożysk z osią obracającą się bezpośrednio w zamcu) to trzeba spróbować poruszać nim promieniowo. Jeśli się porusza, jest zużyty i masz tam nieszczelność. Istnieje możliwość naprawy...(rebore, band itp...)

Po kilku nieudanych próbach uruchomienia może się zdarzyć, że zbiornik się przepełni i rozleje. („normalny”).

Lub masz „papierową” uszczelkę w podstawie, która wyschła i teraz się uwalnia. : Mrgreen: Przekazujesz Jouine'owi staw, do którego wchodzisz i który powinien zostać uregulowany.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Żywopłot
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 65
Rejestracja: 16/09/09, 22:17




przez Żywopłot » 10/03/10, 08:57

Dobra, obejrzę to! Dzięki za radę..
Złożyłem to do przelewu, ale sprawdzę oś i zobaczę, czy nadal się rozładowuje bez ostrzeżenia drania!!
W najgorszym przypadku muszę mieć zestaw węglowodanów, myślę...

Merci !!
0 x
Yael
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 02/02/10, 09:08
Lokalizacja: północna Tajlandia




przez Yael » 11/03/10, 07:16

W każdym razie, jeśli chodzi o design, nadarli się na tym...
Nagrzewnica wlotu powietrza musi być przystosowana do ekstremalnych warunków, takich jak -40 C.
Możemy tanio zrobić reaktor na zamówienie, ale z ceną wysyłki może być wart więcej?!
Powodzenia, chyba mamy ten sam ból głowy... Budzi mnie w nocy!!!
0 x
Gdzie jest wola, tam jest sposób.
Tam, gdzie jest wola, znajdzie się sposób.
Żywopłot
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 65
Rejestracja: 16/09/09, 22:17




przez Żywopłot » 11/03/10, 11:04

Salut!

yel napisała:W każdym razie pytanie projektowe, które podarli na tym...
Nagrzewnica wlotu powietrza musi być przystosowana do ekstremalnych warunków, takich jak -40 C.


Bin tak, to jasne! Zaprojektowany przez Austriaków, aby można go było używać wszędzie i używany w armii szwajcarskiej, więc śnieg, góry i kosz -10 musiały wytrzymać!
Carb jest przeznaczony do zasilania we wszystkich sytuacjach pochylenia!!

yel napisała: Tu można tanio zrobić reaktor na zamówienie ale przy cenie wysyłki może być wart więcej?!


Haaa cooooooooo!!!
To dobra wiadomość!
Bin musi zobaczyć, ile to będzie, jak myślisz?
Czy w końcu robisz je ze stali nierdzewnej?

yel napisała: Powodzenia, chyba jesteśmy w tej samej sytuacji... Budzi mnie to w nocy!!!


Tak, teraz jest lepiej, ale czytałem tyle, ile mogłem na stronie forums przez rok i kilka razy też mnie obudził!
: Chichot:
Ale teraz jest lepiej!! : Lol:
Może jak pójdę na montaż na silniku to znowu nie zasnę!!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 11/03/10, 21:17

Hedge napisał:
yel napisała: Powodzenia, chyba jesteśmy w tej samej sytuacji... Budzi mnie to w nocy!!!


Tak, teraz jest lepiej, ale czytałem tyle, ile mogłem na stronie forums przez rok i kilka razy też mnie obudził!
: Chichot:
Ale teraz jest lepiej!! : Lol:
Może jak pójdę na montaż na silniku to znowu nie zasnę!!!!


Nie, nawet po zrealizowaniu, to nadal działa w nocy, na przykład modyfikując to... robiąc tak... obrazy i diagramy są zakłócane w półśnie.... od czasu do czasu na końcu jest dobry pomysł. Hop!, Wstawaj, musisz wstać, żeby zrobić łom, żeby nie zapomnieć o szczególe, który zabija : Mrgreen:
1 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 85