doping wody próba procesu pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 17/09/09, 22:53

wazaibzh napisał:gorący silnik z parą mam 79°C przy 110km/h i 83°C przy 120km/h to nie jest dużo! bez pary temperatura spada o kilka stopni i rośnie wraz z parą. Gdy tylko zwolnię temperatura spada do 50°C i rośnie wraz z obrotami silnika. aby osiągnąć te temperatury wymieniłem na i kołnierz ograniczający.

Być może powinieneś spróbować zaizolować swój zespół, aby uzyskać kilka stopni dla niższych prędkości. Jeśli na przykład jedziesz trochę za długo z 50° w mieście, myślę, że skończysz połykając duże krople wody, nie jest to zbyt dobre dla wysokiego silnika...
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
rodibruno
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 157
Rejestracja: 06/11/06, 22:19
Lokalizacja: ARGENTYNA
x 6

FORMUŁA CIĘŻARÓWKA BUENOS AIRES ARGENTYNA




przez rodibruno » 19/09/09, 06:51

Flytox napisał:
wazaibzh napisał:gorący silnik z parą mam 79°C przy 110km/h i 83°C przy 120km/h to nie jest dużo! bez pary temperatura spada o kilka stopni i rośnie wraz z parą. Gdy tylko zwolnię temperatura spada do 50°C i rośnie wraz z obrotami silnika. aby osiągnąć te temperatury wymieniłem na i kołnierz ograniczający.

Być może powinieneś spróbować zaizolować swój zespół, aby uzyskać kilka stopni dla niższych prędkości. Jeśli na przykład jedziesz trochę za długo z 50° w mieście, myślę, że skończysz połykając duże krople wody, nie jest to zbyt dobre dla wysokiego silnika...



przyjaciele:
Testowałem nasze urządzenia w formule truck, która ma miejsce w Argentynie. Jeden z inżynierów powiedział mi, że 6 lat nie udało się zwiększyć mocy silników, jedyne co mogą zrobić to popracować nad podwoziem i wyściółką.
Czy system Pantone może pracować między 2200 a 3600 obr./min? Te silniki mają przeważnie ponad 1200 CV
Więcej informacji na moim blogu.
Mam nadzieję, że twoje komentarze!

Obraz

CIĘŻARÓWKA SCANIA
Obraz
MARCIO CON TURBOECOGREEN PO MONTAŻU
Obraz
MERCEDES-BENZ AXOR: 1220 KM
Obraz
katalizatory, JAK WIDAĆ NA KILKU ZDJĘCIACH, pobierają dużo energii, ale jeśli przekroczą limity zanieczyszczeń, zostaną zdyskwalifikowane. Regulowany PANTONE może to częściowo naprawić?
Obraz
Spójrz na chłodnicę: ta lodówka na biodiesla, inżynier powiedział mi, że stwierdzili, że jeśli paliwo przekroczy 70 stopni Celsjusza, wydajność silnika.
ciekawe ale żeby oszczędzać paliwo składa się z cewki do podgrzewania paliwa przed wejściem do pompy wtryskowej!
Czyli silnik zachowuje się inaczej przy doładowaniu kompresyjnym?

POGLĄD:

www.turboecogreen.blogspot.com
0 x
wazaibzh
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 04/01/09, 18:07
Lokalizacja: Bretagne




przez wazaibzh » 31/10/09, 20:20

cześć
Wyjąłem pręt, ponieważ nie był już trzymany w reaktorze (z powodu ekspansji) i zauważyłem białawy osad na pręcie i lekki niebieskawy odcień na jego górnej części.
Czujnik temperatury umieściłem na wylocie z reaktora i widzę temperatury dużo wyższe niż na wejściu
145° przy 110 km/h i 110° 0 90 km/h
jeśli zamknę wlot powietrza do bełkotki podczas jazdy, temperatura spadnie o 5 do 10° i ponownie wzrośnie, gdy ponownie otworzę wlot powietrza. więc reaktor działa?
od mojego ostatniego wpisu spalanie nie zmienia się i wynosi około 5,3l/100.
Uważam, że ilość pary poddanej obróbce i przesłanej do przyjęć jest niewystarczająca!
Zastanawiam się nad nowym montażem, ale to może zająć dużo czasu...
0 x
Avatar de l'utilisateur
mastidoik
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 15/01/09, 00:49




przez mastidoik » 04/04/10, 02:06

cześć wazaibzh
Jak się masz od tamtego czasu?

Miło widzieć, że kontynuujesz DAE !!! :D

Myślę, że nie należy się zniechęcać, bo wytrwałość zawsze popłaca...

Ze swojej strony nie mam już sprawnego prototypu samochodu. :płakać:
Jeśli przerzucisz się na olio, przejdź do posta El_fede'a na temat jego instalacji DAE, powiem trochę więcej

Do zobaczenia wkrótce i tak trzymaj.

ps: nadal śledzę Twoje eksperymenty z daleka, bo nie mam w tej chwili zbyt wiele czasu...
0 x
Citroen Zx na RVR i wodę :)
Ma Bi-węglowodany
PonDAE (Doping wodny)
małe stowarzyszenie w TuluzieEcoleo
wazaibzh
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 04/01/09, 18:07
Lokalizacja: Bretagne




przez wazaibzh » 05/04/10, 19:05

cześć mastidoiku
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Nie zniechęcam się ale brak mi sił żeby montaż ewoluował... a na dodatek mój "testowy" pojazd zbliża się do terminu przeglądu technicznego :zmarszczyć brwi:
Nie dokonałem żadnego poważnego pomiaru zużycia, ale myślę, że pozostaje bez zmian. za zanieczyszczenie mam nadzieję zobaczyć to na kontroli technicznej?
Jeśli ktoś ma pomysł na ulepszenie montażu, jestem zainteresowany :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 05/04/10, 23:13

wazaibzh napisał:Nie zniechęcam się ale brak mi sił żeby montaż ewoluował... a na dodatek mój "testowy" pojazd zbliża się do terminu przeglądu technicznego :zmarszczyć brwi:
Nie robiłem żadnego poważnego pomiaru zużycia ale myślę, że bez zmian. za zanieczyszczenie mam nadzieję zobaczyć to na kontroli technicznej?
Jeśli ktoś ma pomysł na ulepszenie montażu, jestem zainteresowany :D


Jeśli nie masz punktu porównania zużycia, trudno będzie zinterpretować wyniki twoich modyfikacji. Modyfikowanie w celu modyfikowania to kręcenie się w kółko, prawda?

Według André najważniejszym parametrem jest para, którą zasila się reaktor. Dzieje się tak między wylotem generatora pary (bubbler lub GVI itp.) a wlotem reaktora. Tutaj musisz spróbować powietrza, wody, pary, temperatury, ciśnienia, natężenia przepływu, prędkości, objętości, spadków ciśnienia itp.
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 06/04/10, 05:20

cześć

magnetyzm indukowany w reaktorze jest najwyraźniej bezużyteczny w działaniu. z drugiej strony jest on indukowany tylko wtedy, gdy dopływająca mieszanina jest optymalna iw ten sposób warunkuje prawidłowe funkcjonowanie wspomnianego reaktora.

w konsekwencji, jeśli w reaktorze występuje indukowany magnetyzm, wydajność jest maksymalna. jest tworzony przez mieszaninę opuszczającą GVI obracającą się wokół pręta i wywołuje reakcję na końcu pręta, stąd najwyższa zarejestrowana temperatura.

oczywiście największe oszczędności poczyniono oczywiście w przypadku silników o mniej więcej stałych prędkościach obrotowych, takich jak ciągniki rolnicze.

w przypadku samochodu jest całkiem możliwe, że maksymalne oszczędności występują tylko przy określonych prędkościach, przy mimo wszystko mniejszej wydajności, gdy prędkość obrotowa silnika jest poza wartościami.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 06/04/10, 21:38

Cześć coucou789456

coucou789456 napisał:w konsekwencji, jeśli w reaktorze występuje indukowany magnetyzm, wydajność jest maksymalna. jest tworzony przez mieszankę wydobywającą się z GVI obracającej się wokół prętai powoduje reakcję na końcu pręta, stąd najwyższa zarejestrowana temperatura.


Za każdym razem, gdy rozbieram pręt mojego reaktora, patrzę na złoże na całej jego długości (wapień lub sadza w zależności od montażu). Nigdy nie widziałem spiralnych śladów. W części GVI (przymocowanej do reaktora) dodałem nawet spiralną sprężynę, aby zmusić parę do wejścia „stycznie” do reaktora. Żadnych spiralnych śladów...

patrz środek strony:
https://www.econologie.com/forums/dopage-a-l ... 0-430.html
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
wazaibzh
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 04/01/09, 18:07
Lokalizacja: Bretagne




przez wazaibzh » 06/04/10, 21:51

Witaj flytoxie
Dziwię się, że umieściłeś powyższy post. Przypomina mi trochę... :D
Nawet jeśli nie rejestruję regularnie całego zużycia, wiem z grubsza, ile zużywa mój samochód. Mimo to przeprowadzam pewien test konsumencki, który zmierzyłem i opisałem kilka stron temu. następnie walcowanie z hvr w mieszance, ale conso zmienia się w zależności od procentu ...? więc dla testu muszę jeździć na dieslu.
to prawda, że ​​chodzę w kółko :? a na dodatek mój bełkot nie pozwala na modyfikację wielu parametrów poza samym przepływem pary. jeśli moje auto przejdzie kontrolę bez zbytniego wydatku to chyba jadę do gvi.
coucou
Myślę że Cię lubię:
w przypadku samochodu jest całkiem możliwe, że maksymalne oszczędności występują tylko przy określonych prędkościach, przy mimo wszystko mniejszej wydajności, gdy prędkość obrotowa silnika jest poza wartościami.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 06/04/10, 23:12

wazaibzh napisał:Witaj flytoxie
Dziwię się, że umieściłeś powyższy post. Przypomina mi trochę... :D


Im dłużej to idzie, tym mniej teoria, która wykorzysta właściwości elektrostatyczne lub magnetyzm pary i/lub reaktora, wydaje mi się wiarygodna. Kiedy zastąpisz złom magnetyczny trzpienia i skorupy stalą nierdzewną lub niemagnetyczną miedzią, połóż izolację na trzpieniu… wydaje się, że niewiele się dzieje. Jeśli naładowane elektrycznie gazy nie krążą wokół pręta, jak powstałoby pole magnetyczne?
Bez godnego miana oprzyrządowania i widocznych efektów...amha, to nie jest łatwy utwór (w zasięgu amatorów) :płakać:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116