geotermalne i podziemne

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
dje3354
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/03/09, 22:03

geotermalne i podziemne




przez dje3354 » 20/04/09, 22:47

Witam,

Odkryłem Twoje forum (bardzo ciekawe!) swoją drogą to mój pierwszy post... : Mrgreen:

Szukam informacji na temat ogrzewania geotermalnego dla mojego zakupionego kilka miesięcy temu domu, w którym należy zastosować nową metodę ogrzewania.

Mam szczęście (?), że pod swoją działką znajduje się rozległy kamieniołom wydobywania wapienia, w którym przez cały rok panuje temperatura około 14° i zastanawiam się, jakie byłoby najlepsze rozwiązanie, aby wykorzystać ten potencjał energetyczny :?

Czy macie jakieś opinie lub doświadczenia, którymi moglibyście się podzielić w tym temacie? bo trochę poszukałem i nie znalazłem podobnych postów...

Czekam na czytanie od Ciebie

CDT
0 x
dje3354
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/03/09, 22:03




przez dje3354 » 04/05/09, 13:48

Bonjour!

Cóż, moje pytanie nie wydaje się ekscytować tłumów! : Chichot:

ktoś pomoże mi w badaniach???
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 159