Olej i jądrowa

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 13/09/05, 10:16

2 ciekawe artykuły dzisiaj w zachodniej Francji:

Jeden dotyczący odpadów radioaktywnych:
http://www.ouest-france.fr/offaitjour.asp?...249066&idCLA=3631

Druga o wzroście sprzedaży oleju rzepakowego:
http://www.ouest-france.fr/ofeconomie.asp?...249063&idCLA=3634

SixK
0 x
Optymiści wynalezione samoloty, spadochrony pesymistyczne. George Bernard Shaw.
Myśl osobiste, lepiej rozumiem, dlaczego wielcy szefowie wynalazł złoty spadochron.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 13/09/05, 10:57

Znakomicie 52% więcej...to sprzedawcy i recyklerzy plastikowych butelek będą zadowoleni :P

mam wieści
0 x
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 182
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 12




przez rpsantina » 13/09/05, 13:27

To sprzedawcy i podmioty zajmujące się recyklingiem plastikowych butelek będą szczęśliwi


Nie jestem pewien, nie poddajemy recyklingowi butelek po oleju...

To powinna być nowa kategoria :rolleyes:
nie, żartuję, 3 kosze na śmieci to już dużo :(
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
bioman14
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 51
Rejestracja: 26/11/05, 01:24




przez bioman14 » 26/11/05, 02:13

cóż, przepraszam, ale nie mogę cieszyć się rozwojem oleju opałowego w plastikowych butelkach.

w rzeczywistości nie nadają się do recyklingu, równowaga ekologiczna jest gorsza niż cokolwiek innego.

Przesłanie to należy bardzo wyraźnie rozpowszechnić (jest już prawie gotowe na oliomobile) i mam nawet nadzieję, że uzyskane w ten sposób oszczędności finansowe pozostaną ujemne, tak aby pozostały marginalne.

w przeciwnym razie wszystkie pozbawione skrupułów margouliny pobiegną w stronę tych 1- lub 5-litrowych butelek.

dobry wieczór
0 x
jeśli powiem, głupota, powiedz mi, ale życzliwie i uprzejmie.
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 182
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 12




przez rpsantina » 26/11/05, 17:12

bioman14 napisał:cóż, przepraszam, ale nie mogę cieszyć się rozwojem oleju opałowego w plastikowych butelkach.

w rzeczywistości nie nadają się do recyklingu, równowaga ekologiczna jest gorsza niż cokolwiek innego.

Przesłanie to należy bardzo wyraźnie rozpowszechnić (jest już prawie gotowe na oliomobile) i mam nawet nadzieję, że uzyskane w ten sposób oszczędności finansowe pozostaną ujemne, tak aby pozostały marginalne.

w przeciwnym razie wszystkie pozbawione skrupułów margouliny pobiegną w stronę tych 1- lub 5-litrowych butelek.

dobry wieczór


Zobaczysz, że część z nas praktykuje czarny humor (olej przeciwko HVP, G nie celowo)

W każdym razie w Midi-Pyrénées mamy szczęście, że możemy pozyskiwać zaopatrzenie ze źródeł rolniczych...

Witamy u Ciebie
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)

I Tylko ci, którzy nic nie mają racji

ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168