Koniec dzikiej globalizacji: Demonstracja!

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 10/01/09, 13:13

Remundo napisał:Witaj Gaja,

Wizyta nie zajmie Ci dużo czasu http://sycomoreen.free.fr i znajdź nas :D

Ale jak mówię, nie możemy bezpośrednio uczestniczyć w projekcie (jesteśmy za mali i to za wcześnie w stosunku do zaawansowania naszej pracy).

Pomyśl jeszcze raz, nawiązujemy wiele kontaktów w sieci, z których niektóre są bardzo dobre. Tak poznałem Pascala HA PHAMA.

Wynalazł też małą, bardzo prostą turbinę wiatrową, której prototypy już dobrze działają. Zobacz temat ROBIPLAN.

Można go używać do pompowania wody : Idea:


Ok

1) Rozumiem, dlaczego interesuje Cię Gaïa: będziesz zaniepokojony w dniu ostatecznego zgłoszenia ostatecznego, mega funkowego patentu na Gaïę. Zrozumiesz w dniu D. W międzyczasie Gaïa udzieliła całkiem sporo odpowiedzi na temat kwestii energetycznych.

2) Jesteś mały, ale masz dostęp do butelek po wodzie pochodzących z recyklingu, jak wszyscy we Francji, prawda? Więc zbuduj to:
https://www.econologie.com/forums/aquaponie- ... highlight=

Będziesz miał więc ładną zieloną ścianę z tylko 4 dziurami w ścianie swojego domu, więc twoja żona cię nie uderzy... więc nie będziesz już miał wymówki!!! ja! ja! ja! Rozumiem cię, będziesz musiał zbudować maszynę Gaia, inaczej nie pójdziesz do nieba, ih! ;-)

Serdeczne pozdrowienia

Beniaminek
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:

http://www.agriculturegaia.com
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16182
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 10/01/09, 14:46

OK, sprawdzę to. Widzę, że wyznajesz, że jestem trochę przeciążony i że te nieliczne rośliny, które rosną w domu, to ładna łąka zjadana przez bydło :D .

Nie wiem czy przeczytałeś wszystko, ale zwracam Ci uwagę ta strona, 14 i 09 gdzie wspomniałem o ważnym powiązaniu energii słonecznej z rozwojem rolnictwa w strefach suchych.

W Internecie jest ciekawy program (14), Kontr-ekspertyza dotycząca kultury Francji z jednym ze specjalistów, których cytowałeś w swoim raporcie (Daniel NAHON, specjalista od gleby)
0 x
Obraz
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 10/01/09, 15:33

Remundo napisał:OK, sprawdzę to. Widzę, że wyznajesz, że jestem trochę przeciążony i że te nieliczne rośliny, które rosną w domu, to ładna łąka zjadana przez bydło :D .

Nie wiem czy przeczytałeś wszystko, ale zwracam Ci uwagę ta strona, 14 i 09 gdzie wspomniałem o ważnym powiązaniu energii słonecznej z rozwojem rolnictwa w strefach suchych.

W Internecie jest ciekawy program (14), Kontr-ekspertyza dotycząca kultury Francji z jednym ze specjalistów, których cytowałeś w swoim raporcie (Daniel NAHON, specjalista od gleby)


Spotkałem Daniela Nahona na konferencji na temat globalnego pustynnienia Ziemi. Nastąpiła wymiana.
Tę wymianę zdań ujawnię także w tym wielkim dniu.Obraz

Studiuję dogłębnie PHRSD i przedstawiam ci mój raport (który będzie cenny dla twojego biznesu). Dlaczego więc nie zawrzeć skutecznie kolejnej umowy między Gaią a tobą, trochę jak w przypadku http://www.aquaponicsjournal.com/Contact.htm (negocjacje prowadzone przez Gaïa-France) Obraz

W zamian ty (ty, twoja matka, twoje dzieci, twoi dziadkowie i twoja czerwona rybka) tworzycie ściany roślinne Gai z butelek z wodą. Ty przesyłasz zdjęcia i filmy wideo, ja przesyłam Ci mailem zwrotnym raport na temat Twojej zabawki.Obraz

Dobry barter czy zły barter?Obraz
Ostatnio edytowane przez agriculturegaia 10 / 01 / 09, 15: 58, 1 edytowany raz.
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 10/01/09, 15:47

Remundo napisał:
Pomyśl jeszcze raz, nawiązujemy wiele kontaktów w sieci, z których niektóre są bardzo dobre. Tak poznałem Pascala HA PHAMA.

Wynalazł też małą, bardzo prostą turbinę wiatrową, której prototypy już dobrze działają. Zobacz temat ROBIPLAN.

Można go używać do pompowania wody : Idea:

------------------
Ponadto to forum jest bardzo wyjątkowy. Rzeczywiście istnieje kilka tematów, w których dochodzi do sprzeczek, ale jest wiele tematów, w których prawdziwi specjaliści ze wszystkich stron wypowiadają się obiektywnie, wynalazcy (włącznie ze mną) wystawiają swoje prace i prototypy.

Nie będę się reklamował, ale możesz obejrzeć optymalizacje spalania niebieskiego płomienia kapitana Maloche'a, palnik kulowy André itp.

Analizy procesu Gilliera-Pantone należą do najlepszych, jakie znalazłem: nie popadają w alchemię ani negowanie Holokaustu.

Nie chodzi o to, że chcę woskować czółenka econo, ale nie znam innych forums Frankofony tej jakości. Dobrze trafiłeś, jeśli chcesz opublikować swoje koncepcje.

Wszystkie firmy CAC40 przychodzą zobaczyć. Mam na to dowód w statystykach mojej strony Sycamorean, a to tylko ułamek wszystkiego, co dzieje się na Econo... Christophe widzi to wszystko w swoich statystykach (nawiasem mówiąc, kolosalne), ale nie mówi często .

Proszę bardzo, droga Gajo :D




Ale to oznaczałoby, że Gaia znalazła forum kogo potrzebował?Obraz Jestem bardzo poruszony, hm! ja! ja! i trzy małe punkty w zawieszeniu grawitacyjnym Obraz

Niech wszyscy specjaliści poruszający tematykę Gai kontaktują się ze mną bezpośrednio: Obraz

Ci, którzy są szczerzy w swoich wysiłkach, gromadzą się wokół Gai teraz lub na zawsze milczą Obraz

Benjamina Vende
11 Avenue Gros Malhon
35000 reniferów
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16182
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 10/01/09, 16:21

Z naszego punktu widzenia jest to przedwczesne, ale być może w przyszłości uda się Państwu włączyć do projektu Gaïa ekologiczne środki konwersji energii, a dlaczego nie nasze. :P

PHRSD ma bardzo duży potencjał. Mówiąc bardziej ogólnie, termodynamiczna energia słoneczna musi stanowić część energii odnawialnej. Czy wiesz DESERTEC? Mają składnik rolniczy (w szczególności odsalanie wody morskiej) w swoim projekcie.

Choć DESERTEC wspierają bardzo wielkie osobistości, a znakomici niemieccy naukowcy potwierdzili wykonalność projektu, trzeba przyznać, że niestety pozostaje on na razie w fazie koncepcyjnej.

Paradoksalnie uważam, że świat nie jest jeszcze na to wszystko gotowy... :?

Czy wiesz, na co idą miliardy we Francji? Spójrz, jest gorąco:
1. fizyka cząstek elementarnych i wysokie energie (wiemy dlaczego: cywilna i wojskowa energia jądrowa)
2. Niektóre teleskopy i radioteleskopy, które, szczerze mówiąc, nie obchodzą mnie, biorąc pod uwagę istotne sytuacje kryzysowe, przed którymi stoi obecnie ludzkość.

Na końcu dokumentu do „TGIR” (bardzo dużej infrastruktury badawczej) tego dokumentu zaliczają się dziesiątki akceleratorów cząstek, laserów dużej mocy, ITER, JET, Mégajoule, LULI, zderzaczy i innych laserów, z których niektóre przygotować broń pofuzyjną opartą na anihilacji materii/antymaterii. itp...
https://www.econologie.info/share/partag ... Ya6ouf.pdf

Nie sumowałem budżetów, ale są one astronomiczne nawet w skali roku. Jako fizyk powinienem zachwycać się tymi wszystkimi pięknymi zabawkami... Ale nie dałem się zwieść.

Zauważycie, że nie ma projektów dotyczących energii odnawialnej i rolnictwa. (jeśli nie niejasne obserwacje/systemy obserwacyjne)

Odzwierciedla to całkowity brak zdrowego rozsądku i kontroli wszystkich głównych lobby (wojskowych, nuklearnych, producentów energii) nad przyszłością Człowieka.

Nie mogę się powstrzymać przed zrobieniem zrzutu ekranu.
Obraz
Redaktorzy trochę się pogubili... : Chichot:
„Chciałem to udowodnić synteza termojądrowa to nowe źródło energii"... nie będzie produkować prądu"
Dlatego wyobrażamy sobie, że energia będzie niecywilne. Ludzie będą mi mówić „to na później”, to na DEMO, które nadal będzie kosztować tyle samo itd.

Do tego, Mówię, że to trochę światła jak na ponad dziesiątki miliardów euro (całkowity koszt ITER, TORE SUPRA, JET...)

Mały diagram przedstawiający moc termojądrową rzędu kilku MW (w rzeczywistości niedostępne, ponieważ potrzeba jeszcze więcej energii wstrzykniętej do torusa, aby zachować kryterium Lawsona) ...

Warto wiedzieć, że dwa km² wyposażonej pustyni mogą obecnie wyprodukować 600 MW (w ciągu dnia), a dzięki PHRSD powinniśmy osiągnąć GigaW (1000 MW, czyli 50% z 1000 W/m² energii słonecznej na powierzchni 2 000 000 m²).

A przy początkowych inwestycjach rzędu miliona euro... NIE MILIARDA kilka razy.

Gorąco radzę każdemu przeczytać TGIR, aby zobaczyć, jak, ale przede wszystkim po co korzystamy z publicznych pieniędzy, zwłaszcza na stronie 49 oficjalny dokument ministerstwa : Idea:

Wystarczy przeczytać obliczenia DESERTEC (właściwie Niemców z Deutsches Zentrum für Luft und Raumfahrt (DLR)), aby zrozumieć, że globalizacja, której towarzyszy nieprawidłowe zarządzanie krajowe i międzynarodowe, dopiero się zaczyna.

Wartość DESERTEC szacuje się na 500 miliardów euro na produkcję globalnej energii (raz i na zawsze).

W ciągu kilku miesięcy spółki subprime przepaliły 35 000 miliardów euro.

Roczny budżet wojskowy Stanów Zjednoczonych wynosi 500 miliardów dolarów

4 zdania do medytacji.
Ostatnio edytowane przez Remundo 10 / 01 / 09, 21: 48, 2 edytowany raz.
0 x
Obraz
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 10/01/09, 16:40

Gaia instaluje swoją zabawkę na sawannie, a ty instalujesz swoją zabawkę na pustyniach. Twoim zdaniem pomiędzy Gaią a Twoim projektem, który wygeneruje największą ilość pieniędzy?
Obraz
Nie obrażaj się, to ma ci powiedzieć, że teraz bierzesz swoją naukową listę kontaktów i całe drżenie, umieszczasz je: http://www.agriculturegaia.com
Obraz
Na tej parceli są tacy, którzy będą chcieli ekskluzywnych kontraktów, takich jak szopy z szafranem (35000 XNUMX euro za kilogram droższe niż ZŁOTO na giełdzie). Za te wszystkie pieniądze, jeśli zatwierdzę twoją zabawkę, cóż, wszczepię ją tuż obok wszystkie maszyny Gaia na świecie...
Obraz
I to jest dobre dla Twojego biznesu... Wiesz, że ci, którzy interesują się innowacjami, pozwalają czasowi grać przeciwko właścicielom patentów, zwłaszcza o ochronę międzynarodową... Ty, patent złożony, czekam na wigilię pierwszego dużego projektu Gaïa, aby go podrzucić, aby zaoszczędzić czas i nie było już problemów z pogodą. Pozwalam, żeby wszystko się działo, ale ci, którzy przyjdą pierwsi, z pewnością będą najlepiej obsłużeni. ja!
Obraz
Hors Gaïa utworzył sieć w Afryce, Europie, Ameryce Łacińskiej, wkrótce w Azji (jest tam mnóstwo bambusa), która gdy tylko zostaną zainstalowane pierwsze maszyny, w ciągu zaledwie 3 miesięcy zostanie utworzona zupełnie nowa gospodarka!
Obraz
Więc puść swoją pracę na czas wykonywania pracy polegającej na zjednoczeniu Gai (1 kliknięcie prawym przyciskiem myszy) we własnej sieci kontaktów promujesz wprowadzenie Gai, a co za tym idzie, także swoją firmę.

Czy mój przekaz jest wystarczająco jasny, proszę pana?

Obraz
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16182
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 10/01/09, 16:48

Tak, Benjaminie, twoje przesłanie jest jasne.

Ale nie do końca zrozumiałeś moje. Niestety, daleko nam do uruchomienia czegokolwiek większego w najbliższej przyszłości (przynajmniej w przypadku SYCOMOREEN).

Można to zrobić tylko bardzo powoli: rozwój przy bardzo ograniczonych zasobach ludzkich i materialnych, potem kilka małych gałęzi przemysłu, które trudno będzie przekonać itp.

Chcę Państwu wyjaśnić, że żyjemy w sposób wrogi projektom humanistycznym, pełnym zdrowego rozsądku, jak mój czy wasz, niezależnie od tego, jak dobre są, z siłami politycznymi i gospodarczymi, które nas przewyższają niemal w nieskończoność.

Ale chciałbym dać Ci trochę rozgłosu... Co powiesz, jeśli dodam Cię do moich linków i partnerów?
0 x
Obraz
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 10/01/09, 18:02

Remundo napisał:Tak, Benjaminie, twoje przesłanie jest jasne.

Ale nie do końca zrozumiałeś moje. Niestety, daleko nam do uruchomienia czegokolwiek większego w najbliższej przyszłości (przynajmniej w przypadku SYCOMOREEN).

Można to zrobić tylko bardzo powoli: rozwój przy bardzo ograniczonych zasobach ludzkich i materialnych, potem kilka małych gałęzi przemysłu, które trudno będzie przekonać itp.

Chcę Państwu wyjaśnić, że żyjemy w sposób wrogi projektom humanistycznym, pełnym zdrowego rozsądku, jak mój czy wasz, niezależnie od tego, jak dobre są, z siłami politycznymi i gospodarczymi, które nas przewyższają niemal w nieskończoność.

Ale chciałbym dać Ci trochę rozgłosu... Co powiesz, jeśli dodam Cię do moich linków i partnerów?


Tak, proszę pana, za link Gaïa na waszej stronie, ale przede wszystkim na waszej książce adresowej. Dla Waszych celów od razu zapraszam do kliknięcia tutaj: http://www.agriculturegaia.com/index.ph ... a&Itemid=6

à bientôt

Obraz
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16182
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 10/01/09, 19:50

Dziękuję Panie VENDE za link, na który trafiłem odwiedzając Państwa stronę.

Tutaj jesteś, jesteś w linkach SYCOMOREEN
http://sycomoreen.free.fr/syco_francais ... aires.html
w czterojęzycznym formacie, tak jak powinno być na naszej stronie :P

Moja „książka adresowa” i wielu innych użytkowników Internetu regularnie łączy się z naszą witryną i nie omieszka się z Tobą skontaktować, jeśli będą zainteresowani.

Powodzenia w projekcie Gaia.

Remundo dla SYCOMOREEN
0 x
Obraz
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 10/01/09, 19:56

Remundo napisał:Dziękuję Panie VENDE za link, na który trafiłem odwiedzając Państwa stronę.

Tutaj jesteś, jesteś w linkach SYCOMOREEN
http://sycomoreen.free.fr/syco_francais ... aires.html
w czterojęzycznym formacie, tak jak powinno być na naszej stronie :P

Moja „książka adresowa” i wielu innych użytkowników Internetu regularnie łączy się z naszą witryną i nie omieszka się z Tobą skontaktować, jeśli będą zainteresowani.

Powodzenia w projekcie Gaia.

Remundo dla SYCOMOREEN


Tak, dla ciebie też, będziemy w kontakcie!

Obraz
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 113