doping woda w AUTOPLUS

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 07/11/05, 11:05

PITMIX napisał:[…] Nie rozumiem, dlaczego ludzie z Autoplus nie zamontowali systemu np. w Mégane Diesel. Tam porównania byłyby bezdyskusyjne.

Po prostu dlatego, że w żaden sposób nie „zamontowali systemu”… Po prostu znaleźli kierowcę (czytelnika?), który miał „pantonizowany” pojazd do przetestowania…

Dlaczego nie spróbowali ZX Christophe'a?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79432
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11089




przez Christophe » 07/11/05, 14:16

Ponieważ :

1) to nie jest MÓJ zx, ale Oliviera

2) Olivier nie chciał być tematem "raportu"...to jego sposób na ochronę...szkoda, ale tak już jest...

3) Geograficznie odległość była korzystniejsza dla innych pojazdów niż Zx.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7001
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2921

Re: System Pantone w autoplusie




przez gegyx » 16/05/06, 00:55

bob_isat napisał:Ludzie z autoplus przetestowali pantone na BMW i są formalni: zanieczyszcza 25 razy więcej!!
Czy to może być odpowiedź producentów na pantone na France 2?...
Dans Quant'man. Daniela Dubourga wyróżnia się...

: Arrow: Kolejny artykuł w Auto plus BMW 520i, gdzie auto zanieczyszczało się 25 razy, a po poprawie nie było już zanieczyszczania na kontroli technicznej. http://perso.wanadoo.fr/quanthommesuite/aut24bmw520.htm

: Arrow: Na Mercedesie 190D 9CV – 1989, Obniżka -24% z Pantone
http://perso.wanadoo.fr/quanthommesuite ... erc190.htm
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 16/05/06, 16:09

Halo
Choć raz jest ktoś, kto daje właściwy czas
Mój mercedes wygląda z zewnątrz jak jego i ma 110 km/h
Docieram do 6,5 litra na 100 km, a wcześniej było blisko 9 litrów
Albo bardzo dobrze jest przy 90kmh 4,5 litra aw mieście nie mogę tych wartości osiągnąć...
Możliwe jest również, że ich auto lub manual jest bez turbosprężarki
w moim przypadku jest to turbo i automat, jestem w niekorzystnej sytuacji
Przy niskich prędkościach 90kmh brakuje mi ciepła
Trzeba będzie zapytać Michela (konesera Mercedesa, który wyświadczył mi wiele usług), czy 190 D jest 5-cylindrowy?
Zawsze myślałem, że to 4 cylindrowy, chyba że źle spojrzałem na zdjęcie..
Potwierdza to, że przejście 30% będzie trudne do przekroczenia
ponieważ różne zespoły osiągają mniej więcej podobne liczby.
Aby uzyskać informacje o BMW, które zanieczyszcza 25 razy więcej
możliwe, że idąc w zwolnionym tempie pozostawisz działający panton, zasysając bardzo mocno rurkę maksymalnie wody, dochodzi do niewypałów przy zapłonie i pachnie niespalonymi rzeczami z tyłu.
Nie chce mi się wierzyć, że doświadczeni ludzie mogą tak mówić, na biegu jałowym doping trzeba ciąć i uruchamiać przy obciążeniu silnika,
Spróbuj uruchomić zawór recyrkulacji spalin ERG na biegu jałowym i wykonaj pomiar zanieczyszczenia.
jeśli silnik uda się pracować na biegu jałowym!

André
0 x
Knut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 77
Rejestracja: 24/04/06, 01:53
Lokalizacja: Normandia




przez Knut » 16/05/06, 23:21

Myślę, że mówisz o 520i dzielnego mesuisiera z Mont St Michel.


Jeśli tak, to raczej znam jego maszynę i powoli próbuję naprawić wiele błędów, a zwłaszcza przecieków.

Przede wszystkim zgromadził wloty powietrza, a tryb motronic już nie działa. Już tam, dalej nie idę...


Dziennikarze wykonali swoją pracę jako reporterzy... coś się dzieje i piszę o tym powieść.


Nie są naukowcami, ale plotkarzami szukającymi sensacji.

Wskazałem Danielowi kilka wskazówek, które zrealizuje lub nie. Wtrysk benzyny i ja, kochamy się. Rozwiązuję problemy ze wszystkich sił.

To BMW ma oczywiście wloty powietrza... ustalenia auto-plusa, jeśli takie BMW było w dniu testów, to już zupełnie nieaktualne. Warto już sprawdzić poprawność działania esencji. Proste zużyte wtryskiwacze i zapominasz o pantonie;... Do wygrania jest 50% zużycia :płakać:


Jeśli ktoś jest specjalistą od pantone, mogę przekazać to Daneilowi ​​(który nie ma internetu), a nawet mu towarzyszyć.


Zdjęcia bestii dostępne, jeśli chcesz.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 115