Spójny program nauczania? Licencja BTS i OZE

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
SamSam
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 26/10/08, 19:48
Lokalizacja: Tarbes

Spójny program nauczania? Licencja BTS i OZE




przez SamSam » 26/10/08, 19:57

Witam wszystkich!
Obecnie jestem na drugim roku BTS Industrial Maintenance i chciałbym kontynuować poprzez integrację licencji Renewable Energys w latach 2-2009.

Chciałbym wiedzieć, czy niektórzy są w takiej samej sytuacji jak ja i czy jest możliwość przesiadki z moich obecnych bts na tę licencję.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i do zobaczenia!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79456
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11096




przez Christophe » 26/10/08, 20:26

Eee... za moich czasów (10 lat temu) licencja zdarzyła się PO BTS-ie z dopuszczeniem na "kartę" (nawet u konkurencji): to był BAC +3...więc u mnie nie ma "konfliktu" z twoim BTS-em aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz.

Od tego czasu zaszło tak wiele zmian w edukacji narodowej...

ps: jak wpisać E z akcentem (bez przechodzenia przez kody ascii)?
0 x
Korben Dallas
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 194
Rejestracja: 29/08/07, 09:46
Lokalizacja: Wycieczki




przez Korben Dallas » 26/10/08, 20:39

Christophe napisał:ps: jak wpisać E z akcentem (bez przechodzenia przez kody ascii)?

W systemie Windows nie jest to możliwe. Pod GNU/Linux, jeśli...

Dowody: ÉÈÀÊÔËÖĘÂÎÏ
0 x
SamSam
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 26/10/08, 19:48
Lokalizacja: Tarbes

re




przez SamSam » 26/10/08, 20:50

Cóż, E to É jest wpisywane przez automatyczną korektę przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy : Chichot: . W porównaniu do kursu było to w stosunku do przedmiotów, jeśli trzeba mieć dobre podstawy, aby na to wejść (bts MI jest wszechstronny, ale nie specjalizuje się w konkretnej dziedzinie).
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 26/10/08, 21:06

Dla É musisz przytrzymać Alt i wpisać 144 na klawiaturze numerycznej.

To jest rozszerzony kod ASCII. Bardzo dawno temu w MS-DOS rysowaliśmy tabele z rozszerzonym kodem ASCII.

Jeśli chodzi o inne znaki akcentowane, przepraszam, nie mam ich na stanie, poza kopiowaniem i wklejaniem z edytora tekstu.
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79456
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11096




przez Christophe » 26/10/08, 23:05

DZIĘKUJĘ : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 26/10/08, 23:32

dla Christophe i inni

nadal istnieje program w oknach w akcesoria\narzędzia systemowe o nazwie charmmap.exe

pełna tablica znaków

Jeff

ps: %SystemRoot%\system32\charmap.exe

Windows XP, dla Visty, nie wiem
0 x
C moa
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 704
Rejestracja: 08/08/08, 09:49
Lokalizacja: Alger
x 9

Re: ponownie




przez C moa » 27/10/08, 09:13

samsam pisze:W porównaniu do kursu było to w stosunku do przedmiotów, jeśli trzeba mieć dobre podstawy, aby na to wejść (bts MI jest wszechstronny, ale nie specjalizuje się w konkretnej dziedzinie).
Myślę, że najlepiej jest wziąć udział w ich programie i zobaczyć, czy są jakieś duże dziury w twoim kursie, a przede wszystkim odwiedzić ich podczas dnia otwartego lub umówić się na spotkanie. Dyskutując z nauczycielami (ale zwłaszcza z innymi studentami pod koniec cyklu), szybko dowiesz się, czy jest to wykonalne, czy nie.

Osobiście ukończyłem BTS z mechaniki i automatyki przemysłowej, a następnie uzyskałem stopień inżyniera ESAIP w zakresie bezpieczeństwa, środowiska i zapobiegania. Na pierwszym roku dużo pracy dotyczyło przedmiotów, których nie widziałem lub widziałem bardzo mało na moim kierunku technicznym (Bio, chemia, chemia organiczna, anatomia, toksykologia...). Po zakończeniu aktualizacji było chłodniej. Oczywiście miałem mniejszą potrzebę pracy nad przetwarzaniem sygnału, mechaniką, industrializacją, fizyką... a przy projektach było łatwiej, bo robimy to tylko w BTS.

Powodzenia, czy masz program do komunikowania się z nami, aby zobaczyć, co oferują w tego typu licencji?
0 x
Limuzyna BIOCRITT
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 15/10/08, 17:29
Lokalizacja: Limoges




przez Limuzyna BIOCRITT » 27/10/08, 09:51

na twoje pytanie

Obecnie posiadam licencję na odnawialne źródła energii w CNAM Picardie, w Amiens;
Ta licencja jest wydawana naprzemiennie, a zainteresowana społeczność jest bardzo zróżnicowana!
ja DUT Inżynieria biologiczna; i są DUT GEII; BTS FEE; Elektrotechnika BTS, automatyka domowa BTS

Jeśli masz trochę wiedzy na temat elektryki, nie martw się.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, nie martw się.
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 27/10/08, 10:09

Halo

Charmap nadal działa pod Vista

ÈÉËĤĦƩѾښᴲ♫

Ciao
0 x
PIF PAF POUM

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 94