Przegląd pomp ciepła (kopalnie Albi-Carmaux)

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Sofio06
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 22/12/11, 15:52

Przegląd pomp ciepła (kopalnie Albi-Carmaux)




przez Sofio06 » 22/12/11, 16:05

Witam,

Jestem studentem szkoły inżynierskiej i przeprowadzam badanie rynku dotyczące pomp ciepła.
Byłoby miło odpowiedzieć na kwestionariusz, nie zajmuje to więcej niż 2 minuty.

merci d'Avance

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... MWFuM1E6MQ
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 22/12/11, 16:44

typowe dla kwestionariuszy, w których brakuje podstawowych pytań, takich jak oszustwa PAC za 30000 3 EUR lub stają się nieodwracalne XNUMX lata później z zakazem stosowania oszustwa, ale sprzedawane oszustwom itp.

PAC = rozwiązanie nuklearne z Fukushimą prędzej czy później we Francji !!!
0 x
Sofio06
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 22/12/11, 15:52




przez Sofio06 » 22/12/11, 17:00

Witam,

Ten kwestionariusz utworzyłem na podstawie problemu.
Właśnie dlatego niektóre pytania, które wydają się niezbędne dla ciebie, nie są obecne.

Cordialement
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Ankieta na temat pomp ciepła




przez Christophe » 22/12/11, 17:02

Ach i jaki problem proszę?

Sofio06 napisał:Jestem studentem szkoły inżynierskiej i przeprowadzam badanie rynku dotyczące pomp ciepła.


Którą szkołę proszę?

Mam dość pseudo studentów ... w rzeczywistości prawdziwych rekinów marketingowych ... i jestem uprzejmy!
0 x
Sofio06
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 22/12/11, 15:52




przez Sofio06 » 22/12/11, 17:16

Albi-Carmaux School of Mines

Rynek pomp ciepła we Francji:
Czy obniżenie ulgi podatkowej stanowi przeszkodę dla konsumentów o powołaniu ekologicznym?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 22/12/11, 17:41

ekologiczni konsumenci?


To trudne pytanie, ponieważ pokręceni nauczyciele szkół inżynierskich tacy jak oni ... (Wiem, dałem!) :D :D

Należy raczej powiedzieć „sprzęt ekologiczny” nie? Byłoby bardziej zrozumiałe ...

Również jako przyszły inżynier górnictwa powinieneś raczej zadawać pytania o charakterze technicznym i ogólnej efektywności ekologicznej na temat ogrzewania termodynamicznego ...

Ponieważ na tym rynku istnieje wiele oszustw!


Pompa ciepła jest ogólnie interesująca tylko dla energii pierwotnej, jeśli jej COPA przekracza 3.5 ... poniżej, lepiej jest ogrzewać olejem opałowym ...

Dostaje się COPA 3.5 niewielkich PAC air-X ... przynajmniej na północy ...

Oto kompletny temat, który powinien ci pomóc, jeśli chcesz: https://www.econologie.com/forums/pompe-a-ch ... t4264.html
0 x
Sofio06
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 22/12/11, 15:52




przez Sofio06 » 22/12/11, 18:02

Bardzo ci dziękuje za pomoc.
Jednak nie jest to praca techniczna, o którą jesteśmy proszeni (choć raz ^^).

Rozumiem przez to, że nie będziemy właściwie zainteresowani systemem termodynamicznym, ale raczej rynkiem, produktem.

Zebranie pewnych negatywnych doświadczeń na temat produktu może być również interesujące, aby spróbować uzupełnić temat.

Do Twojej wiadomości miałem już trochę pracy nad PAC w latach przygotowawczych (TIPE)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 22/12/11, 18:36

Sofio06 napisał:SzkołaInżynierowie Kopalnie Albi-Carmaux

rynek pompy ciepła we Francji:
Spadek w ulga podatkowa czy to hamulec konsumenci ekologiczny?

Znajdź intruza ... : Idea:

Nie mam nic przeciwko tobie, młody studentu inżynierii Sofio, ale prosimy o wykonanie pracy niezwiązanej z pracąinżynieria.

Oprócz tego twoje studium, pomimo całej dobrej woli, jaką w niego wkładasz, będzie doskonale sterylny. Jego jedynym celem jest zweryfikowanie jednostki wartości „zarządzanie i handel”.

Ach, szkoły inżynierskie są piękne !! : Mrgreen:

Tak poza tym ; Czy istnieje marka pomp ciepła ze 100% francuskimi częściami? Jest pewne, że jeśli ingés pogrąża się w robieniu "HEC" ... (high studies connerciales ...) : Mrgreen: : Mrgreen:

@+
0 x
Obraz
Sofio06
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 22/12/11, 15:52




przez Sofio06 » 22/12/11, 18:41

Częściowo się z tym zgadzam, ale zmiana techniki trochę nie boli.
Tyle samo, by postawić swój własny (to dodatkowo duża cefa :D)
Ostatnio edytowane przez Sofio06 22 / 12 / 11, 18: 43, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 22/12/11, 18:42

Roh drugi hej, jak się ładuje !! (Remundo jest także inżynierem, którego określam) ...

Uważam, że trochę marketingu i sprzedaży nie zaszkodzi na czysto technicznym szkoleniu inżynierskim!

Osobiście uwielbiałem lekcje projektowania ... to tyle samo marketingu, co techniki ...

W przypadku części, jeśli okaże się, że w 100% wyprodukowano w UE, byłoby dobrze!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 142