Udekoruj swoje biuro za pomocą diod LED

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
lavare
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 23/05/17, 17:18

Udekoruj swoje biuro za pomocą diod LED




przez lavare » 23/05/17, 18:31

Bonjour à tous!

Chciałbym ustawić paski LED na moim biurku, aby ozdobić je dookoła. Jeśli to możliwe, wisienką na torcie byłoby znalezienie takiego, który regularnie zmienia kolor lub zmienia się w zależności od pory dnia itp.
Nie wiem, czy takie oświetlenie istnieje i jest dziś możliwe. Apeluję więc do waszych świateł (haha). Czy znacie jakieś strony z takimi modelami? Czy masz jakieś konkretne referencje?
Znajomy powiedział mi o stronie Oświetlenie Aluson, czy ktoś z Was już zamawiał na tej stronie? Czy są na nim produkty dobrej jakości?

Liczę na waszą pomoc!
Dziękuję bardzo!
0 x
olivier75
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 764
Rejestracja: 20/11/16, 18:23
Lokalizacja: świt, szampan.
x 155

Re: Dekorowanie biura za pomocą diod LED




przez olivier75 » 23/05/17, 19:38

Minneon.com
Oliwkowy
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Re: Dekorowanie biura za pomocą diod LED




przez Grelinette » 25/05/17, 21:58

lawa napisała:Jeśli to możliwe, wisienką na torcie byłoby znalezienie takiego, który regularnie zmienia kolor lub zmienia się w zależności od pory dnia itp.
Nie wiem, czy takie oświetlenie istnieje i jest dziś możliwe. Apeluję więc do waszych świateł (haha).

Jeśli istnieje! Mam kilka, które wyjmuję przed 25 grudnia, aby umieścić je na mojej choince! : Mrgreen:

girlanda.gif
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13741
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1528
Kontakt :

Re: Dekorowanie biura za pomocą diod LED




przez izentrop » 26/05/17, 01:30

Witam,
Na przykład taśma led RGB 5 V o długości 12 m, z pilotem Pozwala wybrać jego kolor i istnieje kilka programów animacyjnych.

Zrobiłem panel z 3 pasków po 5m (900 ledów), modulator z dźwiękiem i zasilacz PC... daje : Wink:
0 x

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 167