Kocioł na olej roślinny

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
trendy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 05/04/06, 08:25
Lokalizacja: Aix en Provence

Kocioł na olej roślinny




przez trendy » 05/04/06, 08:42

Halo
Szukam informacji o producentach kotłów na olej roślinny. Dziękuję za odpowiedzi.
Cordialement
0 x
Koncepcja Natura
oranelle@oranelle.com
Tel: 0871-581-705
uszczelki
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/12/04, 16:17

palniki olejowe




przez uszczelki » 07/04/06, 11:37

Poszukaj tych marek: Kroll HEIZOMAT i REKA
0 x
palnik olejowy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 01/05/06, 00:02

kocioł na olej roślinny




przez palnik olejowy » 01/05/06, 00:11

Cześć
Dla zainteresowanych opracowałem system modyfikacji palnika olejowego, aby przekształcić go w palnik w 100% mineralny, zwierzęcy lub olej opałowy.
Wszystko to jest zapisane w małej książeczce zawierającej zdjęcia i informacje, które sprzedaję za 25 €.

Jeśli uznasz, że ogrzewanie olejowe nie jest zbyt drogie, idź swoją drogą, jeśli nie, pamiętaj, że nie zmuszam nikogo, by kupił mi tę broszurę.
0 x
Netebi2007
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 11/10/07, 14:42




przez Netebi2007 » 11/10/07, 14:54

Bonjour à tous,
na rynku francuskim dostępny jest nowy palnik wielopaliwowy, to TEMPRATEC C1, który jest w stanie spalać olej opałowy, oleje roślinne, oleje do smażenia (filtrowane), a nawet tłuszcze zwierzęce tak płynne.
Nie zatyka się tak jak inne na rynku, należy go czyścić raz / dwa razy w roku, jeśli używasz oleju opałowego / rzepaku.
Bez zewnętrznego kompresora!
Zastępuje prawie wszystkie palniki olejowe, technologiczne i paliwowe przyszłości ....
Od tego samego producenta jest kocioł z palnikiem C1, kondensujący (ulga podatkowa 25%!)
Link do strony: www.tempratec.fr

do zobaczenia wkrótce
Netebi2007
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 77