Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28753
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5553

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez Obamot » 07/08/21, 01:35

DŁUGA WERSJA

Specjalista mRNA, który ma odwagę mówić!




To zdumiewające, co powiedziałeś...
Cholera, BFM, który stałby się kanałem „konspiracyjnym”. Obraz Obraz Obraz

Oj, źle się dzieje w EMsonologii, szybko wezwij lekarza pogotowia, bo w reakcji mamy 2 „śmiesznych facetów”… : Twisted:
Ostatnio edytowane przez Obamot 07 / 08 / 21, 01: 46, 2 edytowany raz.
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez Christophe » 07/08/21, 01:42

Moja intuicja była dobra… nawet przy zaledwie 0.01% zgonów wśród nastolatków… cóż…

Szczepionka prawdopodobnie zabije więcej nastolatków niż wirus : Evil: : Evil: : Evil:

I nie mówię o skutkach ubocznych...ani o długoterminowej perspektywie!!

Bilans korzyści i ryzyka sprzyja ryzyku!!

Jesteśmy zatem w logice morderczej i kryminalnej!!!

Jestem wkurzona!!

E373768F-C64A-4577-9F71-C759AD06E04B.jpeg
E373768F-C64A-4577-9F71-C759AD06E04B.jpeg (86.58 KiB) Wyświetlono 696 razy
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez Christophe » 07/08/21, 01:45

ABC2019 napisał:
Jaka jest więc śmiertelność niezaszczepionych dzieci w wieku 12-17 lat?

Nie wiem ...


Zrobię to teraz...
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez ABC2019 » 07/08/21, 05:22

Christophe napisał:
ABC2019 napisał:
Jaka jest więc śmiertelność niezaszczepionych dzieci w wieku 12-17 lat?

Nie wiem ...


Zrobię to teraz...

czy też jest powiedziane, że zgony w badaniu są spowodowane szczepionką? czy masz zwykłe dane dotyczące śmiertelności, bez szczepionki i bez wirusa?
Być może powinieneś przestać uważać się za kompetentnego epidemiologa, po prostu patrząc na tabele i nie próbując tak naprawdę zrozumieć, w jaki sposób zostały one ustalone?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28753
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5553

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez Obamot » 07/08/21, 07:10

Ponieważ jesteś ABC2019, myślisz, że charakterystyczne patologie, które wynikają ze szkód spowodowanych przez szczepionkę (a nie tylko poprzez białka kolców wytwarzane przez mRNA) są wyimaginowane?

Mamy więc dla Ciebie złą wiadomość: uszkodzenie śródbłonka naczyniowego zostało zbadane, znalezione i udowodnione naukowo. I od tego czasu odkryto nawet, że mRNA, niezależnie od tego, że koduje dziesiątki miliardów białek kolczastych, samo w sobie powoduje nieodwracalne zniszczenie niektórych naszych komórek, chociaż podobno znika po kilku godzinach i nieszkodliwe, ale to także nieprawda...! (Zobacz poprzedni film, pod nosem powyżej, wszystko pochodzi ze źródeł)

Czy po szczepieniu wykonałeś test na d-dimery profilaktycznie? https://smw.ch/article/doi/smw.2020.20293
Mam nadzieję, że rozumiecie, że faza III nie została zakończona i że jeszcze nie wszystko odkryliśmy.

Wygląda na to, że przyjdziesz, nie bierz pod uwagę tego, co jest na ten temat opublikowane forumi zachowuj się jak autysta lub permanentny dezinformator w tej kwestii forumWłaściwie od tygodni wszyscy dają ci do zrozumienia, że ​​jesteś uciążliwy.

Jesteś uciążliwy wszędzie, na wszystkich trzech forums gdzie działasz.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez ABC2019 » 07/08/21, 07:17

utrapienie dla wszystkich, którzy mylą wyniki naukowe z połykaniem wszystkiego, co jest w Internecie, o ile tylko wzmacnia to ich uprzedzenia - mnie to nie przeszkadza.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez Janic » 07/08/21, 07:24

Christophe
Jesteś uciążliwy wszędzie, na wszystkich trzech forums gdzie działasz.
więc dlaczego pozwalasz mu dalej cię krzywdzić forum? Jeśli chcesz się go pozbyć, nie potrzebujesz niczyjej opinii, a zwłaszcza szkodnika!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28753
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5553

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez Obamot » 07/08/21, 07:37

ABC2019 napisał:utrapienie dla wszystkich, którzy mylą wyniki naukowe z połykaniem wszystkiego, co jest w Internecie, o ile tylko wzmacnia to ich uprzedzenia - mnie to nie przeszkadza.
No cóż, właśnie dałem ci rozwiązanie powyżej. Zapytałem Cię, czy po szczepieniu wykonałeś „test na d-dimery” w ramach środków ostrożności? Jest to charakterystyczny wskaźnik. Nie ma możliwości błędu, zakładając, że miałeś tylko 6 mg/l (w przybliżeniu tyle wytwarza sam wirus, gdy ktoś jest chory, na przykład długi covid), mogę tylko stwierdzić, że twoje statki zostały uszkodzone, to właśnie robią. A efekt zmian objawia się obojętnie w zależności od osoby, przez mniej więcej długi okres (masz rację, Pfizer tego nie określa, więc przy braku badań nic o tym nie wiemy, co nie znaczy, że nie istnieje... Powyżej masz 2 krótkie filmy, które o tym mówią)

Oto badanie naukowe sante-pollution-prevention/demission-du-dr-raoult-partisan-de-la-chloroquine-du-conseil-scientifique-covid19-t16370-7010.html?hilit=endoth%C3%A9lium#p447737

Teraz możesz założyć na głowę papierowy rożek, nie był testowany, ale nie powoduje zniknięcia zmian!

0F7AEFB4-4BC6-4041-A3D9-7A0354FE4D8B.jpeg
0F7AEFB4-4BC6-4041-A3D9-7A0354FE4D8B.jpeg (217.88 Kio) Consulté 656 fois


Źródło: Szwajcarski Tygodnik Medyczny
Ostatnio edytowane przez Obamot 07 / 08 / 21, 07: 48, 1 edytowany raz.
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Histeria poszczepienna, czy powinieneś się zaszczepić? Naukowe zrozumienie szczepionek, które pomogą w podejmowaniu decyzji




przez Janic » 07/08/21, 07:47

ABC dnia »07/08/21, 07:17
utrapienie dla wszystkich, którzy mylą wyniki naukowe z połykaniem wszystkiego, co jest w Internecie, o ile tylko wzmacnia to ich uprzedzenia - mnie to nie przeszkadza.
Właśnie o to jesteście oskarżani: o waszą rolę polegającą na zbieraniu gówna ze wszystkiego, co jest w sieci i pseudonaukowe, jak te z waszej zetétique spersonalizowanej przez waszą ukochaną sektę, czyli AFIS. To śmierdzi! : Evil:
A głupek w dalszym ciągu przypisuje sobie myśl o idiotach i imbecylach, nawet nie zdając sobie sprawy, że to rzeczywiście on jest celem. Roll:
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 216