Wideo: telefonów komórkowych, wszystkie świnki morskie?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Wideo: telefonów komórkowych, wszystkie świnki morskie?




przez Christophe » 26/02/06, 19:17

Aby trochę odmienić kontrowersje związane z grypą lub chicoun… Chciałem przypomnieć o innym prawdopodobnym kryzysie zdrowotnym w toku…Telefonii komórkowej.

Przypominam zatem o obecności na stronie pełnego raportu na temat szkodliwości telefonii komórkowej:



Kilka ujęć z raportu:

Obraz

Obraz

Obraz

Pobierz raport tutaj: https://www.econologie.com/telechargeme ... s-cobayes/

Prezentacja: https://www.econologie.com/telephones-m ... s-cobayes/

Debata się rozpoczęła!
Ostatnio edytowane przez Christophe 02 / 12 / 11, 10: 30, 8 edytowany raz.
0 x
rafpantone
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 44
Rejestracja: 30/11/04, 21:00
x 1




przez rafpantone » 26/02/06, 21:45

Ostatnio przeczytałem bardzo ciekawą książkę o zanieczyszczeniu elektromagnetycznym "Walka o ideę, zanieczyszczenie elektromagnetyczne" dr Maschi Jean Pierre, lekarz ten został skreślony z kolejności lekarzy za zauważenie trochę za wcześnie, że pewne tzw. choroby cywilizacyjne, wynikające bezpośrednio z naszego sposobu życia, nie istniały w krajach nierozwiniętych technologicznie. Po badaniach porównawczych z objawami pourazowymi osób naelektryzowanych „elektrycy porażeni” zauważył, że niektóre z tych tzw.
Uznany niedawno przez zakon lekarzy, ten wizjoner wyprzedzał swoich rówieśników o 20 lat, zauważył, że w krajach, gdzie ludzie chodzą boso, choroby te nie istnieją, w przeciwieństwie do naszych szerokości geograficznych czy naszych syntetycznych podeszew, izolujących nas elektrycznie od gruntu, przekształcając w ten sposób ciało w elektrodę kondensatora, która zajmuje się zarówno wyładowaniami elektrostatycznymi naszej syntetycznej odzieży, prawdziwym generatorem elektryczności statycznej HT 3000v, jak również poprzez efekt anteny odbiorczej, ponieważ każdy element ciała przez swój kształt pochodzi z DNA do kości absorbuje promieniowanie elektromagnetyczne (fale telewizyjne i pulsacyjne mikrofale z telefonów komórkowych) organizm mający trudności z ewakuacją tych elektrycznych przeciążeń jest stopniowo naelektryzowany, ale na szczęście proponuje kilka prostych sposobów na usunięcie tego niewidzialnego zanieczyszczenia....
0 x
śruba
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 01/02/06, 20:44
Lokalizacja: Pas-de-Calais




przez śruba » 26/02/06, 21:48

dobry wieczór

zawsze jest to prawdziwa prawda, którą chcielibyśmy mieć pewność,
widzieć, że zawsze udaje im się zostawić nas z wątpliwościami

Chciałbym wiedzieć, czy ci, którzy dużo zarabiają w tej branży, mieszkają lub osiedlają się dobrowolnie u stóp tych anten (żeby pokazywali przykład)

odbicie raportu, który też mnie martwi, może to samolubne, facet mówi: nie mam już frytek
...to moja żona byłaby zawiedziona

śruba
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 26/02/06, 22:09

Telefon komórkowy, który emituje 2W mocy w zasięgu słuchu, na częstotliwościach 900 lub 1800Mhz, nie może być nieszkodliwy.
Oczywiście wszystko jest kwestią dawkowania, jak sobie wyobrażam, 1 minuta jest mniej niebezpieczna niż 1 godzina.

Ale to nie może być nieszkodliwe, to fakt. A co z ludźmi mieszkającymi pod antenami.... Jeszcze gorzej, bo nawet jak moc odbierana przez organizm jest mniejsza bo ludzie nie są przyklejeni do anteny to z drugiej strony jest permanente.

I bądźmy szczerzy, wszystkie tak zwane obiektywne badania, które pokazują, że telefon komórkowy nie jest niebezpieczny, są finansowane przez operatorów... Jak można choć przez sekundę wierzyć, że jest obiektywny???
0 x
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne




przez Jean-Francois » 27/02/06, 13:20

nlc napisał:Telefon komórkowy, który emituje 2W mocy w zasięgu słuchu, na częstotliwościach 900 lub 1800Mhz, nie może być nieszkodliwy.
Oczywiście wszystko jest kwestią dawkowania, jak sobie wyobrażam, 1 minuta jest mniej niebezpieczna niż 1 godzina.

Ale to nie może być nieszkodliwe, to fakt. A co z ludźmi mieszkającymi pod antenami.... Jeszcze gorzej, bo nawet jak moc odbierana przez organizm jest mniejsza bo ludzie nie są przyklejeni do anteny to z drugiej strony jest permanente.

I bądźmy szczerzy, wszystkie tak zwane obiektywne badania, które pokazują, że telefon komórkowy nie jest niebezpieczny, są finansowane przez operatorów... Jak można choć przez sekundę wierzyć, że jest obiektywny???


a co z tymi, którzy wkładają to do uszu na cały dzień .......... bluetooth (muszę wziąć mój telefon, żeby zobaczyć, jak to jest napisane) to robocop

zawoalowane voilou :P
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)
... ______
... / ______ \
. (00 00 = H =)
..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 27/02/06, 14:06

Jean-Francois napisał:a co z tymi, którzy wkładają to do uszu na cały dzień .......... bluetooth (muszę wziąć mój telefon, żeby zobaczyć, jak to jest napisane) to robocop

zawoalowane voilou :P


Wciąż trochę mniej źle, bo moc transmisji jest bardzo niska, żeby przejść z modułu blutooth do telefonu komórkowego, który emituje 2W mocy.

Ale hej, sam telefon też nigdy nie jest daleko.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 27/02/06, 17:41

Uh, spodziewałem się tych uwag, ale czy oglądałeś ten raport?
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 27/02/06, 17:43

Ja jeszcze nie : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 27/02/06, 18:22

Pff tak myślałem!!!
Zastanawiam się, po co zawracam sobie głowę dostarczaniem „ładnych” filmów dokumentalnych… :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 27/02/06, 18:26

Otóż ​​wczoraj zareagowałem na ten temat, bo nie trzeba było oglądać dokumentu, żeby mieć opinię.

Ale miałem to obejrzeć, swoją drogą, zaraz obejrzę : Chichot:
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 245