ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez Christophe » 11/05/21, 09:02

„Szybko moja dawka” serwis dedykowany ćpunom konsumpcjonizmu! Dla tych, którym spieszy się, aby stać się GMO (ups...), aby przemycić się do normalnego życia... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

„Szybko moja dawka” oferuje przedłużenie terminu znalezienia wolnego miejsca w ciągu 24 godzin od środy 12 maja.

Inżynier Guillaume Rozier jest ze wszystkich stron, aby pomóc Francuzom w walce z Covid-19. U podstaw witryny CovidTracker znajduje się śledzenie epidemii ze wszystkich stron oraz wyszukiwarka „Szybko moja dawka”, która umożliwia agregowanie wszystkich wizyt na szczepienia dostępnych na wszystkich platformach (Doctolib, Maïa, KelDoc itp.). Osoby w wieku 50 lat i starsze mogą udać się tam już dziś, aby zarezerwować miejsce od poniedziałku 10 maja.

Ale inżynier na tym nie poprzestaje, ogłasza dziś w RMC wprowadzenie na rynek „ChronoDose”.

Jak działa to nowe narzędzie?

"Szkoda, że ​​miejsca pozostają niewypełnione, ponieważ są to dawki, które prześpią w lodówce kolejną noc. Spowalnia to rządową kampanię szczepień. Jesteśmy w trakcie opracowywania nowej funkcjonalności, która będzie się nazywać „ChronoDose” dzięki temu w ciągu 24 godzin będzie można znaleźć dawkę szczepionki dla całej populacji i będzie można zobaczyć liczbę dokładnych miejsc na szczepienia” – wyjaśnia inżynier Guillaume Rozier na zestawie RMC.

W tej chwili rozszerzenie „ChronoDose” nie jest jeszcze dostępne. Będzie to do środy (data, w której szczepienia będą dostępne dla wszystkich). Dlatego celem tego nowego narzędzia bezpośrednio zintegrowanego z „quitte ma dawki” jest umożliwienie Francuzom „bez ograniczeń wiekowych” znalezienia dawki szczepionki w ciągu 24 godzin.

Do obsadzenia 5.000 miejsc na szczepienia

„Będziemy mieli dokładną liczbę miejsc na szczepienia. Ponieważ ośrodkom szczepień czasami brakuje kilku dawek w danym przedziale czasowym” – podkreśla założyciel CovidTracker.

Według Data Scientist „około 5 miejsc na szczepienia jest niewypełnionych na dziś i jutro i możemy sobie wyobrazić, że w przyszłym tygodniu będzie tak samo”.


https://www.passeportsante.net/fr/Actua ... -24-heures

Oto co mi to daje do myślenia:

0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez Christophe » 11/05/21, 09:32

Małe przypomnienie zdrowego rozsądku...wydaje mi się, że o cenie szczepionek jeszcze tu nie rozmawialiśmy?

Jeśli jest bezpłatny, jesteś produktem!

maxresdefault.jpg
maxresdefault.jpg (104.56 KiB) Oglądane 1610 razy






Mówi o tym ten sam kapitał: https://www.capital.fr/votre-carriere/q ... it-1298428
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez Macro » 11/05/21, 09:34

Mogli zrobić coś w rodzaju „vaccineroo” albo „Uberpique”....

Proszę bardzo… Mam nadzieję, że będę mógł spokojnie zaszczepić się w miejscu przeznaczonym dla mojej grupy wiekowej i/lub zawodowca… Cóż, nie… To będzie dżungla… : Mrgreen:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Biobomb
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 681
Rejestracja: 02/10/20, 21:13
x 141

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez Biobomb » 11/05/21, 09:43

Christophe napisał:Małe przypomnienie zdrowego rozsądku...wydaje mi się, że o cenie szczepionek jeszcze tu nie rozmawialiśmy?


Pozwólmy wyborom minąć, szuflada z kasą na pewno będzie potem.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez Christophe » 11/05/21, 09:54

Myślę, że ta debata wykracza daleko poza wybory...po prostu dlatego, że jest globalny!

Myślę o Kingsmanie, więc... nie wiem dlaczego! : Mrgreen:



Oto mały spoiler:





Swoją drogą znakomity film, dużo lepszy od większości najnowszych filmów o Jamesie Bondzie!
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez ABC2019 » 11/05/21, 10:29

Christophe napisał:„Szybko moja dawka” serwis dedykowany ćpunom konsumpcjonizmu! Dla tych, którym spieszy się, aby stać się GMO (ups...), aby przemycić się do normalnego życia... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Nie obchodzi mnie to, po wszystkich szczepieniach, które już miałem, od dawna jestem zmutowanym zombie, więc nie mogę już umrzeć, za mało widziałeś horrorów!! : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez Janic » 11/05/21, 12:24

Nie obchodzi mnie to, przy wszystkich szczepionkach, które już miałem, przez długi czas byłem zmutowanym zombie,
wreszcie jednoznaczne potwierdzenie!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez ABC2019 » 11/05/21, 12:26

Janic napisał:
Nie obchodzi mnie to, przy wszystkich szczepionkach, które już miałem, przez długi czas byłem zmutowanym zombie,
wreszcie jednoznaczne potwierdzenie!

chciałeś, a nawet przyjdę i będę cię nawiedzać w twoich koszmarach : Twisted: : Twisted:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez Christophe » 11/05/21, 12:38

ABC2019 napisał:Od długiego czasu jestem zmutowanym zombie, więc nie mogę już umrzeć, za mało horrorów widziałeś!! : Mrgreen:


To, że jesteś trochę zepsuty, nie jest już tutaj wielką tajemnicą! : Lol: Mouahaha P0wN3D!!

W przeciwnym razie to ty nie widziałeś wystarczająco dużo: zombie umiera bardzo łatwo, musisz go przebić, złamać, zmiażdżyć lub oderwać mu głowę! Możesz trenować w grach wideo : Mrgreen:

W tym, klasycznym, można nawet za pomocą widelców delikatnie oddzielić głowę od ciała (wydaje się, że zombie są bardziej miękkie i kruche… skoro są już gnijące… cóż, powinieneś wiedzieć, o czym mówię ! : Mrgreen: )

0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: ChronoDose, szybko moja dawka szczepionki (dla mnie, dla mnie, dla mnie...)




przez Exnihiloest » 11/05/21, 19:50

Christophe napisał:...
W tym, klasycznym, można nawet za pomocą widelców delikatnie oddzielić głowę od ciała (wydaje się, że zombie są bardziej miękkie i kruche… skoro są już gnijące… cóż, powinieneś wiedzieć, o czym mówię ! : Mrgreen: )

https://www.youtube.com/watch?v=wJMF-zxgbLc

Najwyraźniej podoba Ci się poziom nastoletni!
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 144