Indoor zanieczyszczenia: ZAGROŻENIE (JT FR2 13h 31-01-2008)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Indoor zanieczyszczenia: ZAGROŻENIE (JT FR2 13h 31-01-2008)




przez jean63 » 31/01/08, 14:31

Jak stwierdził Christophe w innym poście, apartamenty i domy zanieczyszczenia interieure został szeroko omówiony z zaproszonych senatora Marie-Christine Blandin, spécialsée w tej dziedzinie:

http://jt.france2.fr/13h/

kliknij „WPŁYW ZANIECZYSZCZEŃ NA ZDROWIE”
i „MARIE-CHRISTINE BLANDIN”

Z góry dziękuję misterloxo za odzyskanie wideo.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 31/01/08, 14:39

0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 31/01/08, 15:07



OK ... ale nie podałeś adresu i odniesienia, jeśli może to zaoszczędzić czas lub dla tych, którzy chcą oglądać na żywo (8 max dni).
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 31/01/08, 15:44

Kiedy robisz to lepiej ode mnie i jestem bardzo zajęty, w przeciwnym razie powiemy, że jesteś osobą odpowiedzialną za forum na to dobrze?

Z drugiej strony, jak niektórzy spóźniliście się (statek towarowy), nigdy nie wiadomo ... cóż, zamykam mój!
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 31/01/08, 17:42

Christophe napisał:Kiedy robisz to lepiej ode mnie i jestem bardzo zajęty, w przeciwnym razie powiemy, że jesteś osobą odpowiedzialną za forum na to dobrze?

Z drugiej strony, jak niektórzy spóźniliście się (statek towarowy), nigdy nie wiadomo ... cóż, zamykam mój!


Nie przegapiłem, ale zawsze i nie zawsze mam czas ... ale spróbuję; w zimie może iść, ale nie gwarantuję niczego 100%.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 193