Technologiczne aspekty prawne

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Kedar
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 74
Rejestracja: 06/09/05, 15:33
x 1




przez Kedar » 09/09/05, 15:15

cześć pomyślałem o pantone w moim R21 jeśli wypadek i towarzystwo
1
, spotkałem się ze znajomym ubezpieczyciela i powiedział mi, że w swojej 15-letniej praktyce nigdy nie widział rozbiórki wraku ani czeku ubezpieczeniowego
2 pod względem prawa i szacunku dla niego: to nigdy nie da ci powodu, ponieważ proces zużywa o 20% mniej łatwo (chociaż wydaje mi się, że mamy prawo „sprawdzić”, aby zwiększyć o x/100 moc jego pojazd)
3 w życiu, jeśli nie robisz tego, o czym jesteś głęboko przekonany dla dobra wszystkich: to strata czasu i przegapiasz swoje życie
4 PODJĘŁEM DZIAŁANIE: TO DZIAŁA . TO SUPER I ZA DUŻO, JEŚLI ZATRZYMAMY SIĘ

afrykańskie przysłowie mówi: lepiej przeżyć jeden dzień jak lew, niż całe życie jako niewolnik
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 09/09/05, 15:26

Zac napisał:Cześć

Prawo jest prawem, ale jest tak skomplikowane, że można zmusić je do powiedzenia wszystkiego; to zależy tylko od umiejętności prawnika.
Cóż, moja technika jest prosta:
1: wszelkie paliwa inne niż te z dopłatą są nielegalne, ale dodatki, które nie modyfikują osiągów są legalne 5/100 oleju napędowego + 95/100 dodatku (olej słonecznikowy) gdzie jest problem.
2: dla buleur (za siedzeniem kierowcy w moim mercedesie 207) jest to podgrzewane siedzenie; obejrzałem dobrze i poza obowiązkiem ochrony elektrycznej, jeśli to konieczne; nie znalazłem nic, co by tego zabraniało; jaki sędzia skazałby biednego cierpiącego na kręgosłup?
Kiedy drzwi są zamknięte, musisz przejść przez okno. Wreszcie, nigdy nie zapominajmy, że niektórym naszym przodkom obcięto głowy, abyśmy mogli być wolnymi ludźmi; więc kilka grzywien lub kilka miesięcy toli to zbyt wiele, aby uratować planetę i życie naszych wnuków.
@+
zac

Tak, z tym wyjątkiem, że ustawowo procent dodatku w paliwie jest ograniczony do 20%, wydaje mi się, więc 95% dodatku jest znacznie powyżej dozwolonego maksimum;)

SixK
0 x
Optymiści wynalezione samoloty, spadochrony pesymistyczne. George Bernard Shaw.
Myśl osobiste, lepiej rozumiem, dlaczego wielcy szefowie wynalazł złoty spadochron.
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 09/09/05, 19:22

SixK napisał:
Zac napisał:Cześć

Prawo jest prawem, ale jest tak skomplikowane, że można zmusić je do powiedzenia wszystkiego; to zależy tylko od umiejętności prawnika.
Cóż, moja technika jest prosta:
1: wszelkie paliwa inne niż te z dopłatą są nielegalne, ale dodatki, które nie modyfikują osiągów są legalne 5/100 oleju napędowego + 95/100 dodatku (olej słonecznikowy) gdzie jest problem.
2: dla buleur (za siedzeniem kierowcy w moim mercedesie 207) jest to podgrzewane siedzenie; obejrzałem dobrze i poza obowiązkiem ochrony elektrycznej, jeśli to konieczne; nie znalazłem nic, co by tego zabraniało; jaki sędzia skazałby biednego cierpiącego na kręgosłup?  
Kiedy drzwi są zamknięte, musisz przejść przez okno. Wreszcie, nigdy nie zapominajmy, że niektórym naszym przodkom obcięto głowy, abyśmy mogli być wolnymi ludźmi; więc kilka grzywien lub kilka miesięcy toli to zbyt wiele, aby uratować planetę i życie naszych wnuków.
@+
zac

Tak, z tym wyjątkiem, że ustawowo procent dodatku w paliwie jest ograniczony do 20%, wydaje mi się, więc 95% dodatku jest znacznie powyżej dozwolonego maksimum;)

SixK

cześć sześć

Nie ssałam w szkole, więc obliczenia procentowe nie wypadają najlepiej.
czy życie pochylonego tro nie wie o mojej fote, mój drogi sędzio!!!!!!!!
@+
zac :P
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 09/09/05, 20:55

Witam,
Prawa są tworzone przez bogatych ludzi, aby ograniczać biednych.
To nie biedni się buntują, ale ten, który nie ma już ciepłej wody w swoim basenie.
Kary pieniężne nigdy nie dotyczą bogatych ludzi.
Rząd staje się tak pokręcony, że wykorzystuje prywatne firmy ubezpieczeniowe do tworzenia regulacji, na przykład kontroli ogrzewania drewnem, co oczywiście powoduje, że tracą podatki na paliwo.
Osobiście nawet nie czytam przepisów, kieruję się zdrowym rozsądkiem i staram się nie przeszkadzać ludziom wokół mnie, robię to, co uważam za logiczne, nie martwiąc się zbytnio o legalność. Myślę, że masz zbyt wielu policjantów, zbyt wielu polityków, którzy tworzą nowe prawa i nadal przestrzegają starych, a on cię oskarża, a ty musisz udowodnić, że jesteś niewinny. biedna wolność... równość, zostaje wam braterstwo.
Tutaj prawa są prawie podobne do twoich, ale nie stać nas na opłacenie personelu do ich egzekwowania, kraj zbyt rozległy, bardziej przydatne jest posiadanie większej liczby pielęgniarek i strażaków niż policjantów.
Jak w piosence TEX Lecor (dopóki mam piwo w lodówce, zamknę się i pojadę metrem)
i ostatecznie, jeśli spojrzymy na statystyki, nie mamy więcej przestępstw ani wypadków śmiertelnych niż inne kraje uprzemysłowione.

André
0 x
skyfish
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 16/04/05, 23:24




przez skyfish » 15/09/05, 10:31

wow, André, wszystko zrozumiałeś, a nawet jesteś prawie daleki od rzeczywistości. tam na górze są szaleni, ponieważ rozumieją, że już niczego nie kontrolują i że nasze społeczeństwo nie wie już, jak się przystosować lub przetrwać, ale na próżno walczy o kontrolę nad wszystkim, zwłaszcza nad mężczyznami… co za nonsens!
I roll fat (GO + recyklingowany olej do smażenia), myślę o pójściu drogą Pantone, a dla prawa, uh... zobaczymy kiedy przyjadą!!! Porozmawiam z nimi o zdrowiu naszych dzieci (w tekście po francusku, nie po Quebecu :D :D :D )
Ciao kuzynie i dziękuję za pomoc
Luc
0 x
titus02
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 18/10/05, 18:56
Lokalizacja: Aisne




przez titus02 » 24/10/05, 19:04

powitanie

prawa są w większości tworzone przez ludzi, których stać na ich obchodzenie, a nawet ignorowanie
czysto i prosto.
nasi drodzy posłowie od dawna zasypują nas luzem szybkością, co im nie przeszkadza
żeby nie tarzać się jak szalony w ich służbowych samochodach (jeśli jakimś cudem musiał
poddania się kontroli byłoby zezwoleniem ich kierowców, którzy by skoczyli).
niektórzy pozwalają sobie nawet na wchodzenie w zakazane kierunki (w obawie przed spóźnieniem się na sesję).
czwartkowego zgromadzenia, jedyny, który jest w telewizji, na innych mają czas) potknąć się
kierowcę motoroweru (zgodnie z prawdą) i po udzieleniu nam lekcji.

system pantone to możliwość odzyskania kontroli przez „obywatela”.
wykorzystania energii (w części), jest to uzasadniony i wystarczający przypadek „obywatelskiego nieposłuszeństwa”
(poza tym nie jest tak źle)

bye
0 x
Wolę con chodzenia trzech siedzi intelektualistów wyrażając (dziękuję Audiart).
Kedar
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 74
Rejestracja: 06/09/05, 15:33
x 1




przez Kedar » 03/11/05, 22:19

dobry wieczór
jeśli pantone, który poprawia silnik samochodu, jest mniej zanieczyszczający
zapytaj całą młodzież podniesioną do diabła, siebring, zestaw do bezpośredniego wstępu i co nazywa się TUNING
czy są wyspecjalizowane sklepy, które mają witrynę sklepową, która ogłasza dodatkowe konie i całą klikę ...........
Więc nie martw się: zrób swój Pantone!
to tylko szczęście wlać deszczówkę do zbiornika, zobaczyć, że mniej śmierdzi, zmniejszyć zużycie paliwa ...............
@+
0 x
titus02
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 18/10/05, 18:56
Lokalizacja: Aisne




przez titus02 » 04/11/05, 10:44

cześć

Zgadzam się z tobą co do tła Cedar, ale wszystkie te „zestawy”, nawet te nielegalne, są sprzedawane
sklepy, a zatem podlegają opodatkowaniu, dlatego nadal wypełniają kieszenie państwa.

system Pantone jest często „konstruowany samodzielnie” ze sprzętem ratunkowym, więc TVA=0,
TIPP w dół (z powodu mniejszego zużycia lub działania „czerwonego”) patrz = 0, jeśli odzysk oleju roślinnego
używany, a klimatyzacja może przestać działać.
Kiedy nie przestrzegasz prawa, ale pozostajesz „płatną świnią”, korzystasz z tolerancji, kiedy go nie szanujesz, a dodatkowo nie płacisz, ryzykujesz zepsucie.
0 x
Wolę con chodzenia trzech siedzi intelektualistów wyrażając (dziękuję Audiart).
dje41
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 04/11/05, 17:48




przez dje41 » 04/11/05, 17:53

Bonjour à tous,

Tak, z wyjątkiem tego, że ustawowo procent dodatku w paliwie jest ograniczony do 20%, wydaje mi się, więc 95% dodatku jest znacznie powyżej maksymalnego dozwolonego wink.gif


Wydaje mi się, że HVB jest dopuszczony przez UE jako paliwo, nawet jeśli we Francji rząd jeszcze tego nie bierze pod uwagę, ale nie może uznać oleju napędowego za dodatek do HVB, w świetle prawa europejskiego.

to był mój pierwszy wkład w forum.
0 x
Kedar
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 74
Rejestracja: 06/09/05, 15:33
x 1




przez Kedar » 04/11/05, 21:15

dobry wieczór
co prawda Francja jest poza prawem, ale robi co chce, bo jest u siebie...
Tak jak ja !
nie, bądźmy rozsądni: cokolwiek robimy, podlegają różnym podatkom wszelkiego rodzaju, ale hej, to normalne, musimy płacić pensje strażakom, służbom ratunkowym i firmom
ale nadszedł czas, aby spojrzeć na to z innej perspektywy:
1 samochody zanieczyszczają (to na pewno)
2 z reaktorem Pantone i wodą: samochody zanieczyszczają znacznie mniej
więc jeśli umiesz lutować przestań myśleć.....dla przyszłych pokoleń!
@+
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 72