Na śmierć elektryczny samochód ... i szybko !!

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Janic » 12/02/21, 09:20

Exnihiloest »12/02/21, 00:12
Zdecydowanie po tych, którzy chcą uniemożliwić nam jedzenie mięsa, oto ci, którzy chcą uniemożliwić nam poruszanie się za pomocą środków, które nam odpowiadają.
Pov 'choupinou, że źli ludzie chcą zapobiec zepsuciu planety, póki jest to możliwe… albo nie! :płakać:
Widzimy, że sztuczna inteligencja już niedługo umożliwi rozprowadzanie samochodów, jest to nawet możliwe, ale z ograniczeniami. Przyszłość nie leży w transporcie publicznym. Przynajmniej w mieście przyszłość jest dla indywidualnego, elektrycznego transportu, którego automatyzacja pozwoli na współpracę pojazdów, a tym samym płynny ruch, z wygodą, jakiej nigdy nie mamy w transporcie publicznym, gdzie panuje rozwiązłość i która komplikuje życie (potrzeba przestudiuj swoją trasę, kup bilety, uzasadnij swoją tożsamość, bądź sprawdzony ...).
Rysownik, wbrew sobie, wielki prorok, wyobrażał sobie przyszły samochód i widział znikanie miast, zastępowanych niekończącymi się wstążkami drogowymi, po których toczyły się w kontakcie, obozowicze, wszelki komfort, w którym ludzie żyli nigdy go nie opuszczając (zbyt niebezpieczne dla odejść bez nadziei na ponowne wejście) dzięki AI, która zapewniła wszystko. Obelix powiedziałby: „ci ludzie są szaleni!"
„THE BITUMEN EATS” i wciąż są ludzie, którzy wierzą, nawet bardziej niż Święty Mikołaj, w ten idylliczny świat. Jego najnowszy obraz ukazujący ludzi powracających do epoki kamienia łupanego, pośrodku wsi, obserwujących świat, który stał się niewolnikiem jego szaleństwa.
https://www.bedetheque.com/BD-Mange-bit ... 12559.html
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Exnihiloest » 20/05/21, 22:29

Badanie przeprowadzone w Kalifornii, opublikowane w czasopiśmie Nature Energy, wykazało, że w latach 2015-2019 prawie 5 na XNUMX właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in przeszedł z powrotem na samochód benzynowy.

Problem polega nie tyle na samych samochodach, jak twierdzą badacze, ile na braku niezawodnych ładowarek poziomu 2 w domu. Brak miejsca do niezawodnego ładowania samochodu z pewnością zniechęciłby wielu użytkowników, więc to zrozumiałe. Okazało się również, że nawet w przypadku publicznych stacji ładowania wiele z nich było stale konserwowanych, a niektóre z nich znajdowały się trochę za daleko dla wygody.

Krótko mówiąc, nie o to chodzi.

https://www.businessinsider.fr/us/elect ... udy-2021-4
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2491
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 364

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Forhorse » 20/05/21, 22:38

W latach 2015-2019 lol
Badanie przeprowadzone w latach 1989-1992 pokazuje, że 25% użytkowników nie jest zadowolonych z ergonomii swojego komputera osobistego… powiedzmy, że komputer nie jest jeszcze w pełni rozwinięty!
0 x
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez jean.caissepas » 20/05/21, 22:54

Ikéa pomyślał o genialnych majsterkowiczach forum : Zestawy EV: :zaszokować:

https://www.automobile-propre.com/une-v ... troen-ami/

Obraz

Cóż, nie jestem pewien, czy to pomoże Makro podnieść ... : Chichot:

Czuję, że niektórzy zostaną uwolnieni ... : Twisted:
2 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Macro » 21/05/21, 06:55

jean.caissepas napisał:
Cóż, nie jestem pewien, czy to pomoże Makro podnieść ... : Chichot:


Mój samochód elektryczny nie jest używany do wędkowania ... ale do pracy za zaledwie 4 € tygodniowo ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Janic » 21/05/21, 12:39

Mój samochód elektryczny nie jest używany do wędkowania ... ale do pracy za zaledwie 4 € tygodniowo.
na razie tylko!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Christophe » 21/05/21, 13:01

Och, dobra Janic? Jak on się tam dostanie później? : Mrgreen:

Ponieważ mnie to interesuje!

Idę na zewnątrz...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16198
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Remundo » 21/05/21, 13:03

w każdym razie do odbioru w samochodzie wydaje się ciasny! : Mrgreen:
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Christophe » 21/05/21, 13:03

jean.caissepas napisał:Czuję, że niektórzy zostaną uwolnieni ... : Twisted:


M'enfin nigdy nie zostanie dopuszczony do użytku na drogach publicznych!

Więc będzie używany w najlepszym przypadku do załadowania pudełek w sklepie Ikea w PRAWDZIWYM samochodzie! : Mrgreen:

To dziwne w tym roku, wszystkie dowcipy z 1 kwietnia, które nie wychodzą 1 kwietnia ... Może przekonane szczepienie? :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

(Jestem w połowie poważny!)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

Re: Na śmierć samochód elektryczny ... i szybko !!




przez Christophe » 21/05/21, 13:07

Remundo napisał:w każdym razie do odbioru w samochodzie wydaje się ciasny! : Mrgreen:


Myślę, że nie mówi o samochodzie ikea ... ale o obecnym samochodzie Macro.

Prawdą jest, że samochód nie jest świetny do tego, co testowałem ... nawet rozłożone tylne lub przednie siedzenia!

Istnieją nawet nowe seksistowskie samochody, takie jak 3008, centralna wyspa jest tak pomieszana (imponująca), że jest teraz niemożliwe do zassania podczas jazdy !! Była to jednak jedna z rzadkich okazji seksualnych kompatybilnych z samochodem!

Tam nie słyszymy ich feministek !!!

nie wpisane nie wpisane ... cóż, wracam! : Mrgreen:
1 x

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i goście 109