Zamknięte Chemtrails: dlaczego?

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars

Zamknięte Chemtrails: dlaczego?




przez martien007 » 06/05/08, 09:25

Obserwacje od marca: kolejny temat błędny, jak problem zbóż i głodu na świecie.

Widzę, że niektórzy nie znoszą sprzeczności, nastroje się nakręcają, nie jest to dobre dla planety : Evil:

Szkoda, temat był interesujący; te obserwacje nieba zasługują na wyjaśnienie.

Potrzebujemy w tym prawdziwego, niezależnego i neutralnego moderatora forum, bo tematów zdegenerowanych jest coraz więcej.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 06/05/08, 11:11

1) Zabawna jest ta mania, zrzucania 100% odpowiedzialności na moderatorów. Ponieważ na końcu tylko ja poruszyłem ten temat, czuję się szczególnie ukierunkowany... Oczywiście jak zawsze (szczególnie we Francji) trzeba znaleźć winowajców... : Evil: : Evil:

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko, prawdziwym odpowiedzialnym za to zamknięcie jest Momo68, ponieważ publicznych zniewag, przepraszam, nie toleruję... To była ostatnia kropla... jak to mówią.

2) Przepraszamy, ale mylisz pojęcie moderatora forum oraz gospodarz/moderator debaty telewizyjnej. Nie muszę być sam warzywem forum! Wręcz przeciwnie, paranoiczne dyskusje na temat innych modów na temat innych forums już dawno by je cenzurował...

3) Oto prywatna wiadomość od Cuicui, który jest w obozie „chemtrails”, o którym przypominam:

Jeśli chodzi o chemiczne smugi, żałuję niepotrzebnie bolesnego tonu Momo68, który szkodzi obozowi „chemtrailerów”, podczas gdy blokada udowadnia, że ​​to prawda (zobaczcie tych „antychemtrailerów”, jacy są nietolerancyjni i bigoteryjni…).
Nie chcę zatruwać dyskusji, ale uważam, że ten temat miał tę zaletę, że zachęcał ludzi do patrzenia w niebo i wyciągania wniosków, nawet jeśli oznaczałoby to ich sprawdzenie lub późniejsze unieważnienie, niekoniecznie widząc dowód na istnienie wielki spisek.


Na co odpowiedziałem:

Cóż, zwiedzający nadal mogą, ale to, że jest zamknięty, nie oznacza, że ​​nie jest już czytelny. Wierzę, że i tak WSZYSTKO zostało powiedziane. Jeśli pojawią się wieści o odkryciach lub obserwacjach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć nowy temat...


4) Wreszcie: związek chemtrails i ekologii jest wciąż odległy...
Ostatnio edytowane przez Christophe 06 / 05 / 08, 11: 59, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 06/05/08, 11:46

Całkowicie zgadzam się z Chrisem!
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7001
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2921




przez gegyx » 06/05/08, 14:03

Witam wszystkich.
Nie jestem ani za, ani przeciw Chemom. Od jakiegoś czasu obserwuję recenzje, źródła i niebo... : Chichot:

Nic nie zasługuje na znieważenie forum, jak za lub przeciw.
Wszelkie nowe obserwacje mile widziane.

Jak mówi Chris, w przypadku nowego elementu nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć nowy temat.

Z drugiej strony nadal istnieje związek z ekologią:
- Modyfikacja nieba spowodowana licznymi przelotami strumieni odrzucających parę wodną.
- Zaakcentowanie tej modyfikacji dla pro-chemów.

A więc przynajmniej na pewno modyfikacja lokalnych klimatów.

Doceniam także świadectwa ludzi pamiętających inne starożytne pory roku. Zawsze dobrze jest posłuchać, nawet jeśli jest w nim odrobina melancholii lub błędna ocena. Zawsze mówi się bardziej w kategoriach wrażeń i emocji niż statystyk, rozpatrywanych według wniosków, do których się chce dojść.

Jeśli niebo zasłoni się pozornie o 15%, jest to sprzeczne z rozwojem energii słonecznej.
Na poziomie etyki rządzących nie możemy utrzymywać dyskursu, że musimy zachęcać do korzystania z energii słonecznej, jeśli jednocześnie wysuszymy użyteczne źródło energii słonecznej...
Zgadzam się, że 85% wykorzystania słońca jest i tak lepsze niż spalanie jego odpowiednika w paliwach kopalnych.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 06/05/08, 14:06

gegyx napisał:Witam wszystkich.
Nie jestem ani za, ani przeciw Chemom. Od jakiegoś czasu obserwuję recenzje, źródła i niebo... : Chichot:


Ech, nie chcę ożywiać „kontrowersji”, ale mimo wszystko to ty podałeś ostatni link na CONspiration.CaCa : Mrgreen:

ps: Nikogo nie obrażam... nawet jeśli czasami używam (niektórzy nie pozostawiają mi wyboru) słów, które mogą ranić...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16227
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5273




przez Remundo » 06/05/08, 15:07

gegyx napisał:Nic nie zasługuje na znieważenie forum, jak za lub przeciw.
Wszelkie nowe obserwacje mile widziane.


Mogę się tylko zgodzić z tą bardzo mądrą uwagą. Powstrzymuję ją, Gegyx. : Chichot:

Z mojego punktu widzenia Christophe nigdy nie obraził się na temat Chemtrails, mógł być nieco zjadliwy w swoich odpowiedziach, ale sans atakować ludzi, jeszcze w reakcji na bardziej niż jaskrawe aresztowania dotyczące bezpośrednio samego siebie.

Dodam, że jest to "jego" forum i że ma prawo zamknąć temat bez konieczności usprawiedliwiania się „w szczególności”, nawet jeśli może się to wydawać niesprawiedliwe, nawet z dopuszczalnych powodów…

Tak jak forumUżytkownicy mogą otwierać nowe wątki i kontynuować przeglądanie starych forum który nie jest offline.

Takie jest moje odczucie i ponieważ niewiele uczestniczyłem (ale podążałem za nim) w temacie Chemtrails, natychmiast się wymykam…
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 06/05/08, 15:16

Remundo napisał:Z mojego punktu widzenia Christophe nigdy nie obraził się na temat Chemtrails, mógł być nieco zjadliwy w swoich odpowiedziach, ale sans atakować ludzi, jeszcze w reakcji na bardziej niż jaskrawe aresztowania dotyczące bezpośrednio samego siebie.


Obraz
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 06/05/08, 17:50

+1 dla Christophera.
To prawda, że ​​na końcu byłeś sam... Ale tak jak powiedziałeś: wszystko zostało powiedziane. Kręciło się. Jeśli o mnie chodzi, to właśnie z tego powodu już się nie wypowiadałem.
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 08/05/08, 01:00

Zabawny...
Spędziłem kilka godzin nadrabiając zaległości w tej kwestii i muszę przyznać, że bycie z dala od tego wszystkiego dobrze mi zrobiło, nigdy nie mogłem zachować spokoju...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 08/05/08, 08:47

Ach, cieszę się, że mogę cię ponownie przeczytać, Bucheron! Hej, tak, tchórzliwie mnie porzuciłeś... : Mrgreen: : Mrgreen:

Wróciłeś zatem (nawet umiarkowanie?)? 8)
0 x

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 77